O czym chcesz poczytać na blogach?

Charlie chaplin

podniebnylot blog

Dzien, po pracy trenuje wiec bede w pracy az do 5-tej. W srode mam zamiar troche pospacerowac po pracy. Mam nadzieje ze wszystko wyjdzie. Szkoda ze nic nie wyszl, to bylby glowny punkt tego weekendu.
podniebnylot 2004-01-20 04:16:29
skomentuj (0)


ja i Charlie
Czasami mozna sobie wiele zyczyc i obiecywac. Mozna przestawic styl swojego myslenia. Ale gdy zestawi sie to z zeczywistoscia, to roznie to moze wypasc. Trudno jest wtedy byc obiektywnym, szczegolnie gdy tyle bierze sie pod uwage. Wtedy pragnienia moga sie nie spelnic. Mysle teraz o Charlie Chaplinie, ktory jest jednym z moich idoli. Zawsze identyfikuje sie z jego filmami. A najbardziej oczywiste jest to ze na koncu Charlie zawsze musial odejsc, albo jakos sie ulotnic bo na koncu nie pasowal do calego obrazu. W tym widze duze podobienstwo pomiedzy nim a soba. Te filmy sa.

ruffi.blog

dom mi pięknieje... 2009-02-26 08:43:06

pierwszy raz od dłuższego czasu zasnąłem o 1.00 w nocy
i czuję się super... :)))

po wielu próbach w końcu udało mi się wydrukować wielkie czarno-białe zdjęcia z takimi aktorami jak Charlie Chaplin, Audrey Hepburn, Marlena Dietrich, Marlon Brando itp
duże postery z nimi ze starych filmów 90x70, a nawet 90x120 powieszone na śnianie z ręcznie formowanych cegieł jakie mam w niektórych miejscach w domu, do tego fajnie podświetlone wyglądają obłędnie..
o b.

Filopoloath's Blog

Holocaust – to można powiedzieć że jest to ciągle bardziej napięcie niż ostateczna ulga.

Jak dotąd kino próbowało rozprawić się z tym tabu powołując się na historię, ale jak zabić legendę? Jako jedyny zrobił to Charlie Chaplin, ale co znamienne jego prześmiewczy film Dyktator powstał zanim świat poznał czym jest hitleryzm. Śmiał się zatem z człowieka grożącego światu palcem a nie ze zbrodniarza.

oto I owo

Coraz częściej zastępowany przez gwiazdy wygenerowane komputerowo. Możliwości kina są nieograniczone. Może pokazać wszystko. Co nie znaczy, że więcej wyrazić. Kino nie traktuje widza jak partnera. Raczej jako obiekt, który należy śmieszyć, tumanić i przestraszać. Charlie Chaplin jednym grymasem twarzy potrafił wzbudzić większe emocje niż wielominutowa sekwencja zagłady świata w produkcji “2012″. Idealnym przykładem filmowego widowiska XXI wieku jest “Avatar”; aktorzy występują zaledwie w części filmu, by.

Myśli i słowa, blaski i cienie, Sodoma i Gomora - po prostu blog Tomka

Z pracy podwiozłem kawałek piękną dziewczynę.
Kontakty z płcią przeciwną na wrzesień: w normie.

autor:Tomek 2007-09-25 21:35:49
skomentuj (2)
Komisja weryfikacyjna senatora Wencla

Jestem wstrząśnięty wiadomością, że Charlie Chaplin wziął udział w konkursie sobowtórów Charliego Chaplina i nawet nie dotarł do finału.

autor:Tomek 2007-09-26 21:35:00
skomentuj (0)CHARLIE CHAPLIN

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
CHARLIE CHAPLIN
szablon filmowy
Kategorie: Wszystkie | Kategoria 1 | Kategoria 2
RSS

"Bo życie kabaretem jest..." - Onet.pl Blog

"Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych co każą im płakać."
Charlie Chaplin