O czym chcesz poczytać na blogach?

Charles manson

raskolnikov blog

Które w nim przewidział ponoć odkrył studiując Apokalipsę św. Jana. Facet powiedział swoim podopiecznym, że wkrótce na świecie wybuchnie wojna pomiędzy rasą białych i czarnych, że Ziemia zostanie spustoszona a czarni tę wojnę wygrają. "Rodzina" Mansona miała się w tym czasie schować w "bezdennej dziurze na pustyni" (jakiej pustyni nie wiadomo albo może ja nie doczytałem) i przeczekać tam do końca wojny. I wtedy! Wtedy miało się okazać, że czarni nie są w stanie rządzić światem, który.Ale to wyglądało dosłownie tak jakby ci internauci Mansona bronili i spuszczali się nad jego inteligencją jednocześnie oskarżając dziennikarza o głupotę. To była ta łagodniejsza wersja. Bo w kilku komentach zobaczyłem wprost wypowiedzi w stylu "FREE CHARLES MANSON!"....
Polecam każdemu ten wywiad. Wrażenie gwarantowane. Jest w kiepskiej jakości, wielu dialogów w ogóle nie zrozumiałem, ale warto zobaczyć chociaż dla samych efektów wizualnych. Warto zobaczyć co może się stać z człowiekiem..

Udław Się!

Nurtu zdefiniowanego powyżej, czuję, że to nie do końca prawda.
Oglądanie „What is it” zaczęłam z minimalną wiedzą. Dopiero podczas (swoją drogą pięknie uzupełniających klimat) napisów, dowiedziałam się, że autorem dwóch utworów w filmie jest Charles Manson, a wykonawcą muzyki organowej – Anton Szandor LaVey (Założyciel i najwyższy kapłan Kościołu Szatana). Wy już wiecie. Ja nie wiedziałam ani o zacnych autorach soundtracku, ani tego, czego się spodziewać. Czy będzie strasznie, śmiesznie czy.

pani od hot-dogów wyjechała, zostały zielone parówki

W butach. Lubię kulturę osobistą, oczytanie, wiedzę, uwielbiam poznawać: miejsca, sytuacje, ciekawe postaci. Interesuje mnie dobra sztuka, nie mieszczę w sobie banałów.

Nienawidzę kiedy choroba psychiczna przedstawiana jest w małych móżdżkach jako Charles Manson biegający po parku z siekierą. Boję się tłumów, hałasu, tłoku, ścisku. Nie lubię betonu, dużych miast, 6-cio pasmowych ulic, cieszę się  zielenią, pięknem przyrody, zapachem skoszonej trawy

 

Jestem wymagająca w relacjach,.

Sekty jako problem współczesności... - Onet.pl Blog

Wizję, wg której powinien leczyć homoseksualne skłonności swoich wyznawców...uprawiając seks z nimi.
Jest wiele takich przypadków. Przedstawię Wam historię Charlesa Mansona, od młodych lat popełniał on zbrodnie, trafiał do poprawczaków, w końcu do więzienia.Tam czytał pisma religijne, podobno znał całą Biblię na pamięć. Od scjentologów nauczył się sztuki manipulowania ludźmi. Sam z siebie prosił strażników.

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

Malująca piękne gotyckie obrazy przedstawiające postaci w jakiejś scenie rodzajowej. Choć genialne jej prace przyniosły jej praktycznie tylko własną satysfakcję. Sama mówi, że inspirują ją m.in: Edgar Alan Poe, Bram Stoker, Oscar Wilde, Fernando Fernandes, Charles Baudelaire itp.

Jej albumy to:

Favole I: Lagrimas de piedra (Stone Tears)

Favole II: Liberame (Free Me)

Stron itp. oczywiście napiszę od kogo dostałam owe... "coś"... więc bez presji XD

Fanka_Wilków (19:46)
Nie ma lili

03 lipca 2011
Marilyn Manson

Brym.

Się przed kamerą.
I koniecznie napisz dzienniki, zapisz tam swoje nieprawdziwe myśli.
A może usłyszy o tobie cały świat.
Będą zbijali na tobie miliony, a twoje imię stanie się kultowe.
To coś jak "i kill myself to make everybody pain" manson'a.
Lubię go za texty.
Ze myśli tak normalne dla każdego.
Za naiwną postawę chłopca, który musi być w centrum zainteresowania.
I naprawdę chce się zabić.
Ale jeszcze nie teraz.
To wszystko takie głupie, takie naiwne.Sweet dreams...
Wiesz jak fajnie mi się teraz siedzi i pisze.I olewa to wszystko, co pownienem robić.I skleja średnio sensowne texty z tego, co kiedykolwiek napisałem (szary i opowiadania piszę).Przy tak miłej dla ucha gitarze ze sweet dreams w wykonaniu charlesa monroe.Bo to, że tu piszę jest ucieczką przed całą resztą.Wywalam to co chcę na kod binarny, a robienie tego zajmuje mój czas, który powinienem spędzić nad książkami.Zmęczenie psychiczne.Właściwie to psychofizyczne.Jeszcze jakoś się ruszam, ale.