O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Charakterystyka

Wielka Mała Flota

     Pojazd różnił się od Fiata 621 tym, że tylna oś została zastąpiona dwoma wózkami gąsienicowymi, które zwiększyły możliwości terenowe pojazdu, tym samym sprawiając, że był on przydatniejszy, a wręcz niezastąpiony w wielu sytuacjach na polu walki. Miał także nieco inną kabinę kierowcy.

 

     Tuż przed wybuchem wojny prowadzono prace rozwojowe ażeby na jego bazie zbudować transporter półgąsienicowy (podobny do niemieckiego Sd.Kfz.251, tyle że gorzej opancerzony i troszkę mniejszy). W trakcie Kampanii Wrześniowej pojazdy spisywały się bardzo dobrze. Nie były to pojazdy bojowe, z reguły znajdowały się w pewnej odległości od linii frontu, mimo to niejednokrotnie umożliwiały sprawne przeprowadzenie jakiejś operacji. Te, które wpadły w ręce Niemców, zostały wcielone do Wehrmachtu i brały udział w kampaniach niemieckich.

 

Charakterystyka pojazdu:

Jak pisać i zostać pisarzem

Swojego postępowania, uważał, że jest skuteczne. Wybor Konrada pozbawił go honoru i dumy.

Gdy sprzeciwił się zasadom moralnym, nie mógł powrócić do dawnego życia. Dręczony wyrzutami sumienia, popełnił samobójstwo.

Uważam, że Konrad postąpił słusznie. Mimo że był przepełniony pychą, a jego sposób walki był nieuczciwy, stanął w obronie ojczyzny. Konrad jest prawdziwym bohaterem, ponieważ poświęcił całe swoje życie i miłość do Aldony w imię walki z Krzyżakami. 

Kurs pisarstwa

Tagi: charakterystyka postaci jak napisać ebooka jak napisać książkę jak pisać kompozycja utworu

Opowiadanie o Huncwotach (największych rozrabiakach w szkole) i Vanessie Potter (niezwykłej dziewczynie) - Onet.pl Blog

Jej ramionach, stałe towarzystwo Lily Evans, która jest jej najlepszą przyjaciółką, oraz nie odstępujący jej prawie na krok Syriusz.
Informacje: ona i James mają różne matki, wnuczka Albusa Dumbledor'a i Minervy McGonagall
Lilly Veronica Evans
Imię: Lilly
Drugie imię: Veronica
Nazwisko: Evans
Wiek: 17 lat
Szkoła: Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Dom: Gryffindor
Ksywka: Lilka, L., Ruda
Rodzeństwo: siostra- Petunia Evans
Przyjaciele: Vanessa Potter, Ofelia Freeze, Syriusz Black, Remus Lupin, Peter Pettogrew, Severus Snape
Chłopak: James Potter
Charakterystyka: rude włosy, ładne zielone oczy i biegający za nią Potter
Informacje:.

Polskie Ptaki - Onet.pl Blog

, dużą część środkowej, południowej i wschodniej Azji oraz północno-zachodnią Afrykę. Introdukowany w Australii, Nowej Zelandii i okolicznych wyspach. Europejskie leśne ptaki (poza osobnikami z miast) pochodzące z północnej i wschodniej Europy zimują na południowym-zachodzie Europy w rejonie śródziemnomorskim, azjatyckie – na południe od lęgowisk. Miejskie kosy odlatują tylko sporadycznie, zwykle wybrane samice i tegoroczne, młode ptaki. Przeloty w marcu i kwietniu oraz październiku i listopadzie. Populacje miejskie są osiadłe, zimą przenoszą się niektóre do lasów. Wyróżnia się 15 podgatunków.

W Polsce rozpowszechniony, średnio liczny ptak lęgowy i przelotny, lokalnie może być liczny. Część ptaków zimuje w polskich miastach, środkowoeuropejskie, synantropijne obecnie, ptaki są częściowo wędrowne i spotkać je można w prawie wszystkich siedliskach od lasów po bezdrzewne centra miast.

Charakterystyka

Wszystko między Latarnianym Pustkowiem a Ker-Paravel to... Narnia - Onet.pl Blog

Sucha Woda ( która wyznacza granicę Narni na północy) oraz rzeka ( nazwa nieznana) która wpada do Wielkiej rzeki jeszcze przed Bobrową Tamą.

W Narni jest wiele charakterystycznych miejsc, " jak kiedyś dostaniecie do Narni, to nie zapomnijcie ich zwiedzić" : Latarniane Pustkowie, Taneczne Uroczysko, Brud Beruny, Bobrowa Tama, Kopiec Aslana ( dawniej Kamienny Stół ), moczary ( gdzie żył Błotosmętek),  jaskinie i.
Śnieżka (11:29)
2 Dobrze,bardzo dobrze Narnijczycy.

16 sierpnia 2008
Charakterystyka postaci- literaz "U" i "W" i "Z".

Las - Onet.pl Blog

  
Jeleń Elda (Cervus (Rucervus) eldii) – gatunek ssaka parzystokopytnego z rodziny jeleniowatych, blisko spokrewniony z barasinga.

Występowanie i biotop

Obecny zasięg występowania gatunku obejmuje północno-wschodnie Indie, południowe Chiny i Półwysep Indochiński.

Zasiedla otwarte równiny, zarośla nad brzegami rzek i jezior oraz bagna.

Charakterystyka ogólna

Z keratyny. Jeże nie są jadowite, ale kiedy ich igły wbiją się w ciało, trudno je wyjąć. Kolce jeża są mocno osadzone w jego ciele, w przeciwieństwie do kolców jeżozwierza.

Kiedy jeż się przestraszy, zwija się w kulkę najeżoną kolcami oraz wydaje charakterystyczne posapywania. Taka technika obronna sprawdza się przeciwko większości drapieżników. Tylko sowy i fretki potrafią dobrać się do żywej kulki najeżonej kolcami. Najbardziej niebezpiecznym miejscem dla jeży są drogi z odbywającym się na nich.

Charakterystyka achillesa

Pro-Ana - Onet.pl Blog

Co do szkoły, to hyy .. po prostu zaciskam zęby i robię dalej
(chociaż przy tym ile zadają nawet nie mam czasu się nauczyć tylko zadania, zadania i zadania  
Języki to moja pięta achillesa,
nienawidzę anglika i niemca,
za to lubię infę, matmę i fize
Myłam w wekkend u koleżanki (klaudii) i oparłam się słodyczą  i pizzie i cukierkąi itd., ale musiałam zjeść trochę sałatki (niestety z olejem) ;/
Rano 3xjabłko.
Jutro już szkołą, nieeeeeeee!!
A jeszcze napisać KOLEJNE wypracowanie (charakterystyka postaci na min. 2 strony A4) i jeszcze milion innych.

 

Okej, to tak na szybko i trochę niezrozumiale ale póżniej będę miała czas i to trochę zredaguje:)