O czym chcesz poczytać na blogach?

Chaos theory

gatka blog

Niepewności
Jestem szczęśliwym współtowarzyszem życia
Jestem wierną przyjaciółką
Jestem
Choć czasem wolałabym nie byćgatka 2004-06-13 18:41:25
skomentuj (1)


Chaos theory...
Powiedziano, że coś tak małego jak trzepotanie skrzydła motyla może finalnie spowodować tajfun na drugiej połowie świata...gatka 2004-06-16 15:38:41
skomentuj (0)

"Jaźń swą świdrując szaleństwem wyobraźni" prafrazka

Kobiet, które pośrednio przezwano: chałaśliwymi zołzami z obsesją na punkcie butów, zazdrośnicami, uległymi kurami, które potrafią jedynie wpatrywać się w kogoś jak w obraz i oczekiwać lojalnie jego powrotu, istotami siejącymi chaos i zniszczenie w rzekomo uporządkowanych męskich mieszkaniach i przede wszystkim brudasami które się odsztafirowuje jedynie okazyjnie - czuję się głęboko urażona.

Nie mam nic przeciwko psom - o ile tylko nikt nie.

Bierach
5. "W co grają ludzie: psychologia stosunków międzyludzkich" Berne
6. "Gra w Przywództwo" Szklarski
7. "O perfidii" Karwat
8. "Political leadership in Liberal and Democratic Theory" red. Korosenyi, Slomp, Femia
9. "Czas wrzeszczących staruszków" Ziemkiewicz
10. "Autorytaryzm, lęk, Konformizm" Koralewicz


Powyższe lektury dobrane i ułożone przeze mnie w jak.

Brejku blog

Extinction - the G.M.O. Chronicles (2009) 2012-01-11

W Europie wybucha epidemia. Ludzie masowo przemieniają się w "żywe trupy". W całym tym chaosie odnaleźć się próbuje Tom, główny bohater. Znajduje on azyl w opuszczonych bunkrach, gdzie składuje zapasy i próbuje skontaktować się z innymi ocalałymi. Podczas kolejnej wyprawy do miasta odnajduje ocalałych, i.

Nowy porządek świata?). Film na prawde fajny aczkolwiek z horrorem ma niewiele wspólnego (osoby nastawiające się na gore, mogą odpuścić seans) 8/10

Skomentuj [0]

Kill theory (2008) 2012-01-06

Grupka studentów wyjeżdża do domku ojca jednego z nich aby pobalować. Szampański nastrój dosyć.

`Where do we go now? - bloog.pl

Dla nich mimo że jutro to ja mam urodziny, ale i tak im kupuję. W końcu to moje słitaski! :D No i dostałam już urodzinowy prezent! Wieża z Samsunga. Jest ZAJEBISTA! :D Mam 3 stare płyty od Majki ("Minutes to midnight", "Meteora" i "Hybrid theory") i już teraz sobie słucham starych, dobrych Linkinów. Już nie mogę się doczekać jutra! :)Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330510734,trackback

Powiesić. Natomiast przychodzą do niej dwa anioły i próbują ją przekonać, że warto jest tego nie robić. Końcówka najlepsza... "Jeśli dla każdego przyszłego samobójcy będziemy musieli udawac koniec świata to będzie chaos..." i "Następnym razem to ja będę 'tym dobrym'!" xDD No i była z 6 godzinny spacer po Warszawie (z przystankami oczywiście). Oto ogromny leżak:(Dla porównania macie obok rower)

No i reklama koncertu.