O czym chcesz poczytać na blogach?

Chanel 5

High school musical 2 i 1 I 3Zapraszam !:) - bloog.pl

Filmik z Filmu!

Dziewczyny Cheetah 2

Zbliżają się wakacje. Kiedy dziewczyny planują sobie koncerty, dowiadują się że mama Chanel wraz z nią mają wyjechać do Hiszpanii, aby Chanel poznała Luca (chłopaka swojej mamy). Cała czwórka dziewcząt jest oburzona, a najbardziej Chanel. Kiedy dziewczyny siedzą u Chanel zauważają w gazecie, że w Barcelonie ma się odbyć pokaz młodych talentów, ale niestety termin przesłuchań minął. Wtedy Galleria dzwoni do Barcelony i.

"Nuestro Amor" już 8 miesięcy później, nowe wydawnictwo pobiło wszelkie rekordy zdobywając platynę w zaledwie siedem godzin.

 

Album "Rebelde" wkrótce zyskał diamentową płytę, a wyprzedane do ostatniego miejsca tournee grupy po Meksyku - w tym sześć koncertów pod rząd w stolicy kraju, w mieszczącym 22 500 widzów Palacio de los Deportes - było najszybciej wyprzedaną w tamtym roku trasą koncertową meksykańskiego zespołu. Ponadto płyty grupy z 2005 roku "Rebelde", "Nuestro Amor" i koncertowa "Tour Generación RBD en Vivo" uzyskały trzy z czterech nominacji za najlepszy album pop podczas rozdania Latynoskich Nagród Muzycznych Billboardu w 2006 roku..

Uśmiech proszę!

Mam weny, a doszłam do wniosku, żę opisywanie w szczegółach każdego dnia mojego życia nie jest zbyt interesujące dla czytelników!
Jak nie będę miała co napisać, wtedy wkleję taki fajny texcik (dla mnie jest śmieszny)... No dosyć dłuuugi jest ale warto przeczytać! No to papa, jeszcze tylko pozdro dla Will :*, Sanderki :*, Chanel:*, Anki:*, Amy :* i Nalepki :*, czyli osobom, które o mnie pamiętały i skomentowały ostatnią notę!! No to narka:D

kambina 2005-02-05 13:53:54
skomentuj (13)


Trudny teścik :-)
Hejka!
Dzisiaj był test próbny dla VI klas. Trochę się bałam, ale nie bardzo. Okazało.Nie ma lekcji, więc mamy trochę wolnego czasu :) Ja muszę jeszcze lekture czytać, bleee....
Wczorajszy poniedziałek, jak to poniedziałek. 2 razy infa (nudy), matma (nie nudy), polak (nie było tak źle), basen (3 osoby pływały hehe), kółko matematyczne (byłam sama z panią, buuu...), no i na koniec recytatorskie kółko, na którym było aż 5 osób!!!
No nota krótka, ale to chyba git, co? No to teraz pozdro dla: Magdzizdy, Chanel, Lamy, Adki, Nalepki, Ani, Amy, Martki, Will, Borówki, Sanderki, CHESTERKI, Bleja!!! Pozdro papaty i komentujcie rzecz jasna!!!
kambina 2005-02-08 09:51:09
skomentuj (11)
Głupie pytanie - głupia odpowiedź
Siemanko.

''- Chyba się zakochałam. - Nic dziwnego, Ty lubisz popełniać błędy...'' - Onet.pl Blog

Juliet jak obiecała tak zachowała to co stało się tej feralnej nocy w jej domu. Jestem jej za to naprawdę wdzięczna. Nawet nie wie jakie to dla mnie ważne. A Paris? Dowie się wszystkiego… w swoim czasie.

Naprzerwie obiadowej Chanel przypatruje się naszej trójce z dziwną satysfakcją. Po chwili zjawia się przy nas i ni z tego niż owego zagaduje.

-Hej, dziewczyny jak było na imprezie w piątek? – wraz z Juliet sztywniejmy, ale blondynka ratuje sytacje.

Kochasz? Wklej!
Za miłość się nie płaci...

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
agaa(treść i ilustracje);
 

sentimientos, presentimientos... - bloog.pl   Jadzia, damulka w każdym calu stanęła grzecznie w pozie wielkiej pani, bo wychodząc z domu pomalowała facjatę i popsikała się Chanel, które dostała od swojego, całe szczęście, byłego hiszpańskiego kochasia. Od razu Jadzia mówi, że nie ma się co podniecać ani exkochasiem, ani Chanel, bo ani jedno, ani drugie się Jadwidze nie podoba. Kochaś poszedł precz, a Chanel się Jadwiga psika zwykle jak chadza na aerobik, bo innych Jadzi ulubionych szkoda. Po 5 minutach cała.I radośnie jęła oglądać katalońskie krajobrazy, kiedy nagle García zapytał dokąd jedziemy. Jadzia jakby dostała obuchem w łeb, powtórzyła adres, a García kontynuował pytanie: A mapy panienka nie ma? No, do jasnej cholery, nie ma! Ma scyzoryk, młotek, śrubokręt, treść prezentacji z Katalońskiego Ministerstwa Edukacji, z 5 błyszczyków, butelkę wódki, ale mapy nie. A zwłaszcza mapy samochodowej Barcelony. Kierownik wycieczki z niepokojem spojrzał na jadwiżyne oblicze, na którym malował się mały przestrach. Jadzia uspokoiła KW, mówiąc, że przeca mamy mapę w książeczce o hotelach i może się nada? Nie nadała się… mimo, że Jadzia i KW starali się.