O czym chcesz poczytać na blogach?

Championship manager 4

maaati blog

Wyniki:
Piast'86-Lzs Kleosin 2:0
Piast'86-Jagiellonia'85 2:1
Piast'86-Włókniarz'85 0:0
Grupa 1:
1.Piast'86 7 pkt.
2.Jagiellonia'85 6 pkt.
3.Włókniarz'85 3 pkt.
4.Lzs Kleosin 0 pkt.
Półfinał:
Piast'86-Piast'84-85 0:1
Mecz o 3 miejsce:
Piast'86-Hetman 0:3
Finał:
Jagiellonia'85-Piast'85-84 5:1


skomentuj (7)


moje idealy :))))Takiej nie ma...
oczy - patrz: Aga :))))
skoczek narciarski - Hannawald
skocznia - Wielka Krokiew
zawód - ginekolog :P
napój - Coca Cola of course :)))
potrawa - pizza
blog - pamiętnik zmarłego
gra - Championship Manager

heh.. macie jesio jakies pomysly na idealy??? :)))
skomentuj (3)


M jak miłość, s jak sport 2003-02-14 15:06:45

Obozy, treningi i wreszcie zawody... Spokój, irytacja i.

Galeria Typów

2.

I bądź tu mądry. Chyba jeden z trudniejszych do wytypowania meczów w trakcie kończących się mistrzoststw. Obie drużyny już grały ze sobą na początku. Wtedy kurs na Hiszpanię wynosił 1,65, na Rosję 5,25. Hiszpanie wygrali 4:1, więc teraz powinni być jeszcze większym faworytem. Ale...

Wciąż pamiętamy, jak piłkarze Guusa Hiddinka szybko biegali w spotkaniu z Holandią. Dlatego nie podejmujemy się wskazywania zwycięzcy. Liczymy na gole. W końcu David Villa.

Marka Jóźwiaka przykład dla Terima

Turcja gra bez taktyki. W sposób szalony, nieprzewidywalny, spontaniczny, chaotyczny, generalnie nic wspólnego z komputerowym "Championship Managerem" nie mającym wspólnego. Na dodatek, żeby było jeszcze więcej bałaganu, kontuzje i kartki zdziesiątkowały zespół i zmusiły trenera Fatiha Terima do żonglowania piłkarzami na boisku: pomocnik Hamit Altintop w trzech meczah.

Nigeria.pl

Napisałem kiedyś notkę o znanych w świecie Nigeryjczykach. Zabrakło w niej zapewne wielu wybitnych postaci urodzonych w Nigerii. Bo nie ulega wątpliwości, że - choć na świecie nieznani powszechnie - to w 47-letniej historii Nigerii było kilkanaście mniej lub bardziej znanych osobistości.

Np. Ken Saro-Wiwa. Na jego osobę natknąłem się czytając "No Logo". Saro-Wiwa najbardziej znany jest z protestów przeciwko.

Na już: Ifeanyi Udeze, Danny Shittu, Sam Sodje, Rabiu Afolabi, George Abbey. Dlaczego nie umieścić wśród nich Okoronkwo? Gościa, który zagrał 270 minut na mundialu. Berti - nie zastanawiaj się długo!

Poza tym w Championship Manager 2001/02 Isaac Okoronkwo jest jednym z najlepszych obrońców na każdą pozycję.

16:58, cegieu , Super Eagles

Sport nad Brdą - Onet.pl Blog

Kończący się weekend przyniósł też na szczęście dobre wiadomości. Asta pokonała SKK Siedlce 76:75 i wróciła na fotel lidera. Megasensacją pachniało w meczu Artego z Wisłą Kraków, Bydgoszczanki po trzech kwartach prowadziły bowiem 48:46, ale ostatnie dziesięć minut to już był popis krakowianek, które ostatecznie wygrały 71:56.

Na tym właściwie koniec doniesień ze sportowych aren, bo Centrostal i AZS UKW jeszcze.

Kontrakt z Andrzejem Rybskim (ostatnio widziany w Lechii Gdańsk). Wielkiej kariery (jeszcze?) nie zrobił, ale jak usłyszałem jego nazwisko na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Parę dobrych lat temu, podobnie jak moi koledzdy, zawzięcie grałem w Championship Manager 2003/04. Prowadząc zespół Widzewa jednym z czołowych napastników był właśnie Rybski. Był to już raczej któryś sezon z kolei, ale jakoś jego nazwizko zapadło mi w pamięć. Oczywistem jest, że nie można przekładać gry komputerowej.