O czym chcesz poczytać na blogach?

Champion 2

Blog o niesamowitych, uroczych zwierzętach - psach! - Onet.pl Blog


Odwiedziło 914 osób.
Skomentowało 46 osób.

15 czerwca 2010
Różności + Konkurs.
Spać przystoi?

Gdzie pies na spacerze podbiegnie lub skoczy,
tam champion nie może, bo godnie ma kroczyć.
Pies to do tulenia stworzenie kudłate,
a champion nie kudły, nie sierść ma, lecz szatę,
którą bardzo trudno właściwie utrzymać,
trymować, fryzować, pazurki obcinać...

Pies je zwykłą karmę lub to, co my jemy,
a co ma jeść champion? Z nim same problemy.
Więc Dróżka nad wyraz jest zadowolona,
że nie jest championem i nie zna championa,
a kiedy jakiegoś zobaczy, to szczeka,
że miło go widzieć. Najlepiej z daleka.


Zniszczeniak
Marek Majewski

Kto go miał, temu.

Hodowla Królików Nowozelandzki Czerwony-Andrzej Cuch - Onet.pl Blog

W Karlsruhe w Niemczech. Jednak 75 hodowców wystawiających corocznie w Katowicach znalazło czas do przygotowania okazów i wystawienia ich na Śląskiej Wystawie, gdzie można było na stoiskach nabyć akcesoria do hodowli w szczegulności gołębi i drobiu. Na tegorocznej wystawie można było podziwiać 848 szt. gołębi w 51 rasach, 119 szt. drobiu ozdobnego i wodnego w 29 rasach, oraz 86 królików w 14 rasach. W bardzo dużej gamie wystawionych gołębi wyróżnionych tytułami zwycięzców zostało 49 szt. ptaków i 11 kolekcji.Z pośród 119 szt. drobiu wyróżnionych zostało 9 szt, a ich właściciele otrzymali okazałe puchary. Jak zwykle pozwolę sobie na trochę szersze zaprezentowanie wyróżnionych królików i ich hodowców:

1. BELGIJSKI OLBRZYM SZARY

Koraczyński Grzegorz    95,5 pkt. Champion

2. WIEDEŃSKI NIEBIESKI

Biela Jacek Paweł           96,0 pkt. Champion

3. NOWOZELANDZKI CZERWONY

Cuch Andrzej                   96,0 pkt. Champion

Viva la Maja

Of Jack’s Paradise

matka: CHPL Gang-Staff ALE LASKA

waga: ca 7,5 kg

wzrost: 29 cm

umaszczenie: biało – rude

włos: łamany

Uzyskane tytuły:

 • Interchampion
 • Champion Polski
 • Champion VDH ( Niemiec)
 • Champion Kft ( Niemieckiego Klubu Terriera)
 • Champion Czech
 • Młodzieżowy Champion Polski
 • Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski
 • Best of Group III lokata 1 na Wystawie Międzynarodowej w Kielcach 2006
 • Best of Group III lokata 2 na Wystawie Krajowej Psów Podlegającym Próbom Pracy Przechlewo 2008

Najważniejsze osiągnięcia wystawowe:

 • Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Erfurt NIEMCY 14.06.2008 r. – ocena doskonała, lok 1, CAC, VDH, CACIB, BOB, Landesieger Thuringen 2008
 • Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Praga.

rhu.blog.pl
f(x)
Z archiwum polskiego jazzu czyli ponura wizjaŚwięta za moment, megahity w telewizji (ciekawe czy będzie Akademia Policyjna-zawsze była ;p), a w sklepach megakolejki. Dziś byłem w Globim, a raczej w Championie, a może- jak wynika z rachunku- w Carrefourze. Chyba Champion wykupił Globi, a Championa wykupił Carrefour i już nie jest polskim sklepem, a nie musi wyglądać jak zagraniczny market, bo widnieje Champion nad wejściem.

A w sklepie masakra-kolejki jak w '81 kiedy "papier rzucili". Nawet do monopola- ludzie utożsamiają Święta Zmartwychwstania.Jeden dzień wolny więcej, zapala się lampeczka- trzeba się nawpieprzać i upić. Dlatego staram się upijać regularnie. Nie no żart ;p. Ale sytuacja jest średnio mądra.

A apropos alkoholu- wydaje mi się, że nie tak dawno kupowałem wódkę, a jednak cena 17,99 za połówkę sobieskiego z sokiem miażdży. W lutym zeszłego roku kupowałem taki zestaw za 26pln i to cieszyłem się, że tanio, bo w siedzibie polmosu. I jak sytuacja w kraju ma być trzeźwa jak dzieją się takie rzeczy. Z taką tendencją niedługo wódka będzie tańsza od wody. A z moich obserwacji, po wejściu do Unii, stanieje tylko piwo. Jeżeli mówi się o zmianach cen po wejściu to tylko o spadku ceny piwa lub o wzroście innych cen. Nie jestem.

Mościc - Onet.pl Blog

Była takowa, znieśli ją zaraz potem). W swojej klasie bez konkurencji z oceną wybitnie obiecujca
wystartowałaś na BIS Baby zajmując III miejsce w licznej stawce młodszych szczeniaków. W klasie szczeniąt wystawiłam Cię 3 razy (Kraków, Krosno, Sopot) za każdym razem zawalczyłaś na BIS-ie 3 miejsce odznaczone pucharem.
Mając 10 miesięcy zostałaś Młodzieżowym Championem Polski po drodze zdobywając w Krakowie BIS Jun.
   Zaczęło się nieustające (ech, no może z drobnymi potknięciami), wieloletnie pasmo sukcesów wystawowych. Patrząc w zapiski odnośnie Twoich wystaw Mojaszko widzę, że zdecydowanie prościej jest policzyć wystawy na których nie byłaś I-wsza! Ze względu na skąpe finanse i brak czasu Twoich. Dziękuję Ci za to!
Ty nie tylko uzupełniłaś kolekcję, ale zapełniłaś pucharami każdą półkę, każde wolne miejsce w domu. Jesteś (byłaś) jak już pisałam wyżej, Młodzieżowym Championem Polski, a poza tym Międzynarodowym Championem Piękności i Championem Polski. Zaszczyciłaś nas zdobywając dwukrotnie Zwycięstwo Klubu ('05 i'08), a w 2008 r z Cyprysem tytuł Najlepsza Para Klubowej Wystawy. Także dwukrotnie zostałaś Zwycięzcą Polski ('03 i '05). W dorobku masz 62x CWC, 15x CACIB, 5x resCACIB, 29x BOB z tego 7x startując już w klasie weteranów. Byłaś też 13x BOG 1 (z tego 3x z kl.weteranów), 4x BOG 2, 3x BOG 3,13x BIS RP 1, 6x BIS RP 2 no i te najbardziej prestiżowe lokaty BIS. "Na pudle" stałaś 3x.