O czym chcesz poczytać na blogach?

Chałubińskiego

maaati blog

Policyjna nyska do zbierania pijaków, zawozi ich do izby wytrzeźwień)
-Trójki?
-Tak, zgłaszam się.
-Podjedź i zabierz leżaczka do Betlejem. Coż, taki los taksówki bagażowej.

Jagiellońska 42 mają gwałcić. Zdążyła przedzwonić.

Przy mieszkaniu leży i śpiewa. Może artysta? Sprawdź czy do izby, czy na festiwal.

Podjedź, tam jest kolizja i winny jest, ale się nie zgadza, chce policji. Przynajmniej za 500. Zobacz tego pana i sprawdź czy ma prawo jazdy.

Pisz: 9 kwietnia, ul. Chałubińskiego, 1.5 promila, zabrane prawo jazdy i zaraz potem, w maju w Wołominie, 1,1 promila, zabrane drugie prawo jazdy. Może ma fabrykę?

Podaję komunikat za pojazdem: mercedes pięćsetka, czarny, numer rejestracyjny XXXX tym samochodem porusza się mafia z Wołomina.
No, no. Nie mów tak. Oni mają lepszą łączność z nami, niż my ze sobą.

Kiedy wreszcie dowieziesz zatrzymanego do prokuratury? Tam już trzy godziny czekają!
-Jak tylko pomocnik dowiezie mi benzyne tramwajem.
-Gdzie stoisz?
-Nie wiem,.

Pan Kaps Opowiada...

Hodowli pleśni)
mleko w kartonie
chrzan tarty w słoiku
pasta z łososia w tubce

Ktoś ma pomysł na jakieś wykwintne menu z tych wstrząsających składników?
mr.kaps 2003-04-26 20:55:32
skomentuj (0)


niedziela za kółkiem
Po raz kolejny stwierdzam, że określenie „niedzielny kierowca” jest zbyt dobrotliwe w stosunku do niektórych idiotów, poruszających się swymi wspaniałymi automobilami po warszawskich ulicach. No bo jak inaczej nazwać:

- faceta, który jadąc Chałubińskiego bez dania racji (i kierunkowskazu) usiłuje skręcić w lewo w koszykową, mimo że jako żywo stoi tam zakaz skrętu – i to od times immemorial – zmuszając wszystkich jadących za nim do rozpaczliwego ciśnięcia pedału hamulca poniżej poziomu podłogi?

- drugiego faceta, który na Marszałkowskiej wyprzedza z prawej strony grzejąc stówą co najmniej i nie przejmuje się faktem, że wyprzedzany (czytaj: ja) właśnie włączył prawy migacz – a lewy pas jest wolny i mógłby tam sobie szaleć?

-.

Tatry, Góry, Zakopane - Onet.pl Blog

Hotele
 
- Litwor
- Orbis - Giewont
- Sabała
- Gromada - Gazda

Na Krupówkach znajduje się również piękny kościół Świętej Rodziny, oraz Muzeum Tytusa Chałubińskiego.

Dziennik podróżnika

Będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” Mark Twain 
  • Galeria
  • Gdzie byłem ?
  • O mnie
  • Podróże
  • RTW
  • Video
Napisane przez: minus4 | Sierpień 6, 2008

Tatry + Jordania ;)

W piątek wyruszam znów w Tatry, plan jest prosty Orla Perć od strony Zawratu, oraz filmowanie podejścia na Kozi Wierch 12 metrową drabinką nad kilkusetmetrową przepaścią, robi wrażenie. Ponadto Szpiglasowy Wierch oraz Wrota Chałubińskiego a reszta czasu to rekreacja Po powrocie troszkę relaksu a raczej przygotowań ,.

Tipsy,akryl,żel,manicure,pedicure. - Onet.pl Blog

Witam! Nazywam sie Karolina,mieszkam w Warszawie.Obecnie jestem studentka ekonomii i stylistką paznokci.Stylizacją zajmuje się od 2007r.Ukończylam profesjonalne kursy,ale nadal staram sie poszerzać swoją wiedze z zakresu paznokci.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do oglądania zdjęć a chętne Panie na paznokcie. :)


Salon znajduje się w centrum Warszawy obok hotelu Marriott przy ul.Chałubińskiego 8.INFORMACJA!Treść oraz wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie są mojego autorstwa i całość jest chroniona prawami autorskimi.Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody autora jest ZABRONIONE!


Nr.tel. 514 487 272
Nr.gadu 544 87 10

Napisz do mnie

milaczek.blog

Ale to moze być miłość na odległość hyhy... Zamulam już, wiec spadam i życzę Wam NAPRAWDĘ wszystkiego najlepszego z okazji tego nowego roku szkolnego, bo Z PEWNOŚCIĄ ciszycie sie, ze już sie zaczął. Taa... i pamietajcie!(kieruje to zwłaszcza do uczniów gimnazjum nr 3)

BÓG-HONOR-OJCZYZNA!!!

I ja wcale sobie nie żartuję! To są naprawdę istotne sprawy, zwłaszcza dla tak wspaniałego społeczeństwa, jakim jest niewątpliwie społeczeństwo uczniów we wspaniałym Gimnazjum Nr 3 w Gdańsku-Chełmie na ulicy Chałubińskiego 13.
GORĄCO ZAPRASZAMY!
Gwarantujemy zawał serca + pranie mózgu gratis.

JAK JA NIE NAWIDZĘ TEJ SZKOŁY!!!!!!!!!!!!

skomentuj (10)Koniec weekendu...:( 2003-09-14 18:11:14


No i jutro zacznie sie wszystko od nowa... Ale dzieki ostatnim wydarzeniom jakoś łatwiej będzie mi wstać i pójść do szkoły... Taką mam nadzieje:)
A 10 września urodzinki miała Ami Mizuno- Sailor Mercury;) Pamiętam jak w podstawówce bawiłyśmy sie w czarodziejki... Sonia była.