O czym chcesz poczytać na blogach?

Challenges

Grupa Warszana

Oferty zajęć, mobilizującej osoby starsze do wyjścia z domu. Szczególnie efektywne są wszelkie formy wykorzystujące odkrycia kulturowe, w tym kultur wysoce duchowych, cały czas żywych, jako narzędzie aktywizujące i integrujące środowisko seniorów. Wszystkie te zajęcia muszą jednakże uwzględniać indywidualne możliwości i umiejętności, ponieważ z założenia mają one być przyjemną i twórczą formą spędzenia czasu, a nie dodatkowym powodem stresu. Jest to zwykle okazja do nawiązania nowych znajomości, często przyjaźni a także pozwala odkryć nowe talenty i pasje.

Udział w seminarium kontaktowym ”ACTIVE AGEING: Challenges for a

sparkling later life” organizowanym przez Agenzia Nazionale Lifelong Learning Programme Italia, Via M. Buonarroti 10, Florencja, Włochy, pozwoli na nawiązanie współpracy z organizacjami i instytucjami pracującymi z osobami dorosłymi i starszymi, oraz stworzenie projektu, którego celem będzie pogłębianie doświadczeń instruktorów w dziedzinie stosowania zajęć artystycznych oraz metod pracy z grupami osób starszych a także wspólne działanie grup słuchaczy w przygotowaniu międzynarodowego “festiwalu seniorów”. Realizacja takiego projektu będzie także okazją do wymiany grup.

po prostu pr

  poprostupr

  Hej! Rzeczywiście BA jest w Wielkiej Brytanii, dużo bardziej popularny, wielu ludzi kończy na tym swoją edukację i nie ma problemu ze znalezieniem pracy i awansowaniem w przyszłości. Moi wykładowcy twierdzą, że MA jest dla osób, które bardzo dogłębnie chcą zbadać daną dziedzinę, ale że nie jest to stopień konieczny.
  Na pierwszym roku miałam: Introduction to Campaigning, Understanding PR, Media & Society, Issues and Challenges in Creative Practice i Digital PR.
  Na drugim roku będę mogła częściowo wybierać sobie przedmioty ze wszystkich jakie oferuje mój Uniwersytet (nie tylko te związane z mediami i PR-em). Nie wybieramy specjalizacji, tylko do przedmiotów obowiązkowych dobieramy sobie przedmioty, które naszym zdaniem nam się mogą przydać – nie ma znaczenia czy będzie to przedmiot artystyczny, coś z ekonomii czy dziennikarstwa.
  Mam nadzieję, że trochę pomogłam, w razie kolejnych pytań, pisz

  Odpowiedz
 • Sleep sleep beauty bright... - Onet.pl Blog

  Siedząc w pracy, myśląc o braku czasu i przemijających słonecznych dniach, skłaniam się już powoli ku jesieni i melancholijnym nastrojom, które najpiękniejsza z pór roku niesie. Nie potrzebuję chyba już słoty i spadającego z zepsutym spadochronem ciśnienia, aby nostalgia zawładnęła moją głową... głową pełną wątpliwości i strachu. Boję się tylu rzeczy, że ciężko mi się skupić na przyziemnych obowiązkach, które powinny wypełniać osiem godzin dziennie mojego cennego życia. A potem jedyne cztery godziny wbijania do głowy jakże ważnej nauki języka angielskiego. To ja mam tam jeszcze miejsce? W mojej roztrzepanej głowie pełnej zmartwień i niepewności jest jeszcze co wepchnąć? Jakieś intermediate challenges? This fucking emptiness...

  No ale żeby nie o tym, jak doba mi się skróciła, a kolejny wniosek o jej przedłużenie został odrzucony, napisać chcę o tym, jak wiele powinno w życiu cieszyć. Bo powinno. To, że temperatura spadła z "tropikalnej" na "umiarkowaną podrównikową" chociażby. So cool, don't you think? Niby mała rzecz, a jaki wielki kamień z czaszki spadł (bo spadł, a co). Kopnęłam go w rów. Ten kamień. Ale i tak wróci. I pewnie mi odda.

  Według mojego horoskopu powinnam w tym roku jeszcze spotkać miłość swojego życia. Sprawdzajcie horoskopy, mówię Wam. Siła wiary.

  debris-of-my-heart.blog

  Początku roku 2006 :) tak, kroczę ścieżkami z nadzieją... :)

  debris-of-my-heart 2006-02-07 14:35:06
  skomentuj (2)


  :]

  Zmieniłam szablon :)
  Zupełnie do mnie nie pasuje... ale czemu by nie rozjasnić czasem tego miejsca?

  Hmm... I arose with the odd thought... I do not know, if this of the reason of the education, if maybe some different... Maybe by these the damned holiday which with every year irritates more... Im I am older, the more nervous... MAYBE this stupid... and is maybe Tiny right? Does old age run up us? We age... and this outgrows us... this, that it will not be more easily any more... straight... that should is present brows to more difficult challenges... and we do not want to do this alone... I begin to feel how guinea-pig... Someone tests something on me continually... This Czarnobyl probably however achieved something... Tiny has the unfailing way on this all... To play the idiot... the blonde... But or does this something facilitate? Do they facilitate the week consisting from school and bar on transformations something? Not I... Will she hold out on longer finish line so? Probably not... Nobody will give so long glad...
  Odd is the time... The February... the difficult month... painful... But you should farther live... And to thank for what tested... I have for what to thank... Second half of the year was probably compensation for first... and it is well now... I.