O czym chcesz poczytać na blogach?

Cezary pazura

Moje przemyślenia - Onet.pl Blog

Malo co sie dzialo szkolnego raczej wszyscy wariowali. To wygladlao jakby miala zblizac sie apokalipsa czy inne cos dziwnego xD

Dzis bylam tak kolo 11:30 w kinie na filmie "Weekend" Cezarego Pazury. Od poczatku jak reklamowali ten film mialam ochote na niego isc ale jak jeszcze kolezanka zrobila mi smaka to wogole   W skrocie- komedia gangsterska. Sa wulgaryzmy, trupy.

tonffillka wita w swym skarbie :D - Onet.pl Blog

Archiwum
Archiwum jest puste

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
tonffillka(treść i ilustracje);
 

Agnieszka Włodarczyk - Onet.pl Blog

Piosenki "Reklama" (1996) i trafiła na kinowy ekran w filmie sensacyjnym Macieja Ślesickiego Sara (1997) jako córka gangstera (Marek Perepeczko) u boku Bogusława Lindy i Cezarego Pazury.

Rozgłos przyniosła jej rola Agnieszki, siostry Czarka (Cezary Pazura) w sitcomie Polsat Macieja Ślesickiego 13 posterunek (1997-98, 2000)..Potoczny, siostry księdza Adama (Bogdan Brzyski) w telenoweli TVP1 Plebania. W komedii Olafa Lubaszenki E=mc² (2002) pojawiła się jako Stella, dziewczyna "Ramzesa" (Cezary Pazura). W sitcomie TVP1 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (2005) wystąpiła gościnnie w roli Olgi Wojnowskiej "Wenus". W melodramacie komediowym.

Bez Popcornu | Tylko wyjątkowe filmy.

Represjonowaniem niepoprawnych politycznie obywateli. Nowy szef nie pozostawia Franzowi złudzeń, co do jego pozycji w jednostce.

"Nowy", czyli Cezary Pazura jako Morawiec.

Wielu z pewnością wybrało ścieżkę przestępczą, gdzie ich umiejętności były cenione przez mafijnych bossów, a dawne znajomości niezwykle przydatne. Mafia dawała im poczucie siły i.

ola13's blog =]

Gwiazd, to obok hotelu w którym kręcono Młode wilki :D Myślałam że tych odcisków rąk jest więcej. Mój tata kazał mi przypozować przy odcisku ręki Cezarego Pazury -.- Potem poszliśmy do muzeum figur woskowych. Tam też musiałam pozować przy Cezarym Pazurze ::lans:: Widziałam Pamelę Anderson i Harry'ego Potter'a -.-
Następnie poszłam na molo i nad morze. Było fantastycznie. Gdy wracałam jadłam żurek z chleba. Hahaha! Śmieszne.
A dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo muszę robić dużo rzeczy, uczyć się na jutro więc załatwiłam sobie cały dzień ;-]
Daję trzy zdjęcia z Międzyzdroi. Małe ale może coś zobaczycie ^^Cezary Pazura -.-Na moloMorze. I moja ulubiona poza x)

Pozdrawiam.
Notkę napisała Ola13

komentarze [3]

Lepiej ??? >> piątek, 11 kwietnia 2008 23:08:42

Krótka.