O czym chcesz poczytać na blogach?

Cewka

zabierz mnie do innego świata


uwzial sie na mnie ten nastroj, żeby wszytko przemyslec, powspominać, potęsknic. czego on ode mnie chce? zebym plakala w poduszke. cholera tak dobrze mi bylo bez niego.
a z nim...
po co np. jestem
czy jakbym umarla (glupio gadam, glupie pytanie, ale musze je zadac) to czy ktos by za mna plakal. ale tak szczerze. i czy naprawde brakowalo by mnie komus. i jakbyscie mnie wspominali, jezeli byscie w ogole to robili...
uciekaj moj zly humorze nie chce cie:)
kocham was:*


cewka 2003-09-18 21:29:39
skomentuj (9)


i kolejna nota z serii "smutna cewka"...
jest mi przykro
i smutno,
że tak sie skończyło...

odcisnęło na mnie ślad, który nie jest miły.

jest mi przykro- kurcze to juz mowilam
i smutno- to też
ale czy cos wiecej mozna dodac??

teraz reanimacja mojego serduszka
i zaraz znów powracam do zycia jako Wasza cewka.
nie mogę sie przeciez przejmować moimi myślami, bo nawet ich do konca nie rozumiem. wiem tylko tyle-chca,żeby je (mnie) ktos zrozumiał...

moj sentymentalny idiotyzm
cewka 2003-09-19 20:46:11
.

Dieta Montignac

Do typowych objawów zapalenia cewki należy wyciek z cewki moczowej (czasem pojawiający się jedynie po uciśnięciu cewki), ból podczas oddawania moczu, niekiedy częstomocz i swędzenie zewnętrznego ujścia cewki moczowej. U kobiet możliwe są upławy, ale w około 50% przebieg jest bezobjawowy. Nie występują zapalenie cewki moczowej objawy
ogólne (np. gorączka).

Ropomocz bez bakteriomoczu współwystępujący z objawami dyzurycznymi (częste i bolesne oddawanie moczu) nazywa się zespołem cewkowym.

Powikłania u osób leczonych są rzadkie. U mężczyzn możliwe jest zapalenie jąder i najądrzy, w przypadku rzeżączki także gruczołu krokowego. U kobiet rzeżączka może przez długi czas przebiegać bezobjawowo i szerzyć się na błonę śluzową macicy i narządy miednicy.

Sporadycznym efektem towarzyszącym symptomom zapaleniu cewki są uczucie rozdrażnienia, przewrażliwienia, podatności na złe nastroje i ogólny spadek samopoczucia. Rzadko występują też mdłości i bóle brzucha.

Zapalenie cewki moczowej jest także przyczyną zespołu Reitera.

Pozycje miłosne - Onet.pl Blog

Partnera i ściska jego sutki; jej mięśnie całkowicie rozluźniają się
9 całe ciało Kobieta osiąga stan tzw. "małej śmierci", poddaje się mężczyźnie i w pełni "otwiera".
U mężczyzn 
Orgazm mężczyzny trwa tylko kilka sekund, ale w jego trakcie większość mężczyzn rejestruje trzy wyraźne doznania. Pompowanie nasienia do cewki moczowej (rurki biegnącej wzdłuż penisa) wywołuje wrażenie ciepła i pulsowania członka oraz prostaty. Następnie cewka rozszerza się i mężczyzna czuje przepływające przez członek nasienie, co jest dla niego zwykle najprzyjemniejszą fazą orgazmu. Na koniec odczuwa wytrysk nasienia na zewnątrz. U odpowiednio pobudzonego mężczyzny dochodzi do wytrysku, czyli ejakulacji. Skurcze mięśni wokół nasieniowodów, prostaty i odbytnicy, pompują plemniki i płyny nasienne do cewki moczowej, w ten sposób w cewce powstaje nasienie, czyli sperma. Następnie kanał między cewką, a pęcherzem zamyka się, uniemożliwiając nasieniu cofnięcie się. Potężne skurcze u nasady członka kierują nasienie przez cewkę moczową i.

Drobnym maczkiem

Bardziej odchodzi w odstawkę. Nie mam na niego po prostu czasu. I tyle.

Dobranoc.

20:33, drobnymaczek
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 października 2007
Prawie jak awans.

   O 6.30 pobudka, potem mycie głowy, śniadanie i mycie zębów. O wpół do ósmej do roboty, a tam znów wkładanie cewek. Ale niedługo, bowiem zdążyliśmy zrobić tylko kilka płytek, kiedy zabrakło materiału. Więc dostałem do roboty coś zupełnie nowego, czyli wlutowywanie płytek do obudów. Tylko, że wciąż niespecjalnie wiem od czego są te obudowy. W końcu na początku szef powiedział że powiniennem to wiedzieć. Aż głupio się zapytać...

   W każdym razie, mniej więcej na godzinę przed końcem pracy, gdy poszedłem do biura (które jest notabene świątynią lutowania i pracy przy analizatorze widma) po materiał, Marta (O ile dobrze usłyszałem jej imię. Wiecznie.

słodziutko mi...... - bloog.pl

WSTAWKA- LICZNE MITOCHONDRIA DOSTARCZAJĄCE
ENERGII, KTÓRA WYKORZYSTYWANA JEST DO RUCHÓW
WITKI.

DWA JĄDRA-  ZBUDOWANE Z LICZNYCH KANALIKÓW
(proces dojrzewania i przechowywania plemników). Plemnik
zachowuje zdolność do zapłodnienia przez 42 dni, a następnie
ulegają resorpcji. Proces wytwarzania plemników trwa 72 dni,
a ich liczba wynosi kilkaset milionów.

NASIENIOWODY- parzyste przewody o dł. ok.50 cm, które
łączą się z pęcherzykami nasiennymi i uchodzą do przewodu
 wytryskowego. Pzewód ten przechodzi przez prostatę
i uchodzi do cewki moczowej.

GRUCZOŁ KROKOWY- sterczowy, prostata,
ma kształt kasztana, przylega do dolnej części pęcherza
moczowego i koncentrycznieotacza początkowy odcinek
cewki moczowej. Wydzielina tego gruczołu stanowi
30% objętości nasienia. Jego wydzielanie zależy od
testosteronu. Przerost prostaty powoduje zaburzenia
oddawaniu moczu i funkcji seksualnych.

GRUCZOŁY COWPERA- (opuszkowo-cewkowe)
dwa gruczoły wielkościnasienia grochu, w pobliżu
cewki moczowej, przewodywyprowadzające wchodzą
do cewki moczowej, ichwydzielina ułatwia wnikanie

Mała dziewczynka w wielkim świecie


Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

ogrzewanie słoneczne

ogrzewanie słoneczne

Centralne klimatyzatora jest zazwyczaj częścią zmuszone powietrza system ogrzewania. Oba systemy podziału kanale systemu i dmuchawy, które dzielą powietrza do domu temperatury nastawionej na ogrzewanie słoneczne termostacie. Skraplacz zazwyczaj siedzi na zewnątrz domu. Jej zadaniem jest cool płynu chłodniczego w skraplaczu cewki.

Następnie pompy schłodzonego czynnika do parownika cewki, które znajdują się w domu. W tym momencie pieca dmuchawy krąży domu w cieplejsze powietrze nad zimnym cewki. Dwie rzeczy ogrzewanie słoneczne się zdarzyć w wyniku tego: po pierwsze, parownika kręgów działa jako wymiennik ciepła poprzez absorbowanie ciepła z ciepłego powietrza (zwykle myśli jako “chłodzenia” powietrze).

Drugą rzeczą, która się dzieje, że rozgrzewa ciekłego czynnika zmiany w stanie gazowym, a następnie pompowana z powrotem do skraplacza cewki, aby rozpocząć proces od nowa.
Ciepła
Izolowane rur do podłączenia nowego budynku na w kampusie całej skojarzonej produkcji ciepła i energii elektrycznej systemu.

Po generacji, ciepło jest.