O czym chcesz poczytać na blogach?

Cesarskie cięcie

Four-dog - bloog.pl

Podziel się:
Tagi: dania z makaronu
Trackback: http://bloog.pl/id,330613777,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Cięcie cesarskie

czwartek, 24 listopada 2011 17:11
Cesarskie cięcie jest to wydobycie malutkiego dzieciątka z brzucha poprzez rozcięcie powłok brzusznych oraz macicy i wyjęciu noworodka.
Cesarskie cięcie jest to wydobycie malutkiego dzieciątka z brzucha poprzez rozcięcie powłok brzusznych oraz macicy i wyjęciu noworodka. Każda matka obawia się cesarskie.

Ciąża objawy

Podczas cesarskiego cięcia a drogi oddechowe nie są przygotowano do życia poza organizmem matki.

Podczas porodu oganizm noworodka zostaje zasiedlony przez szereg bakterii chroniącymi go przed patogenami. Tym samym zapobiega to alergiom i pomaga trawić mleko matki. Być może mamy rodzące przez cesarskie cięcie ze względu na swój kaprys poinformowane o większym ryzyku zachorowania przez dziecko na astmę zdecydują się jednak na poród naturalny.

CHRUPEK i IGOREK - Pamiętnik - bloog.pl

    13-15
  • IV. miesiąc 10-12
  • III. miesiąc 7-9
  • II. miesiąc 4-6
  • I. miesiąc 1-3
  • jeszcze razem 2 w 1

O nas

Jestem od 23 września 2006 roku mamusią Huberta. Synuś urodził się przez cesarskie cięcie, ze względu na mozliwość niedotlenienia. Dokładnie o godzinie 17.18. Ważył 3080g i miał 53 cm. Dostał 9 punktów w skali Apgar.
Natomiast 21 września 2010 roku przyszedł na świat nasz drugi skarb - Igorek! Ważył 3300g, miał 54 cm. Dostał 10 punktów w skali Apgar.
Na imię.

Kryminalni - Onet.pl Blog

Tydzień później. Ostatnie dni rodzice Basi i Marka spędzili w szpitalu. Stan Basi i dziecka nie poprawiał się. Basia nadal była nieprzytomna. Lekarze podjęli decyzje o "cesarskim cięciu". Marek do końca miał nadzieję, że Basia się wybudzi....  W szpitalu byli już Marek i ich rodzice. Zabieg trwał już 2 godziny.

Marek: Ile to może trwać?!?1?!

Lekarz: Operacja przebiegła pomyślnie, pacjentka jest nadal nieprzytomna. ale narazie udało nam się podtrzymać ciążę. Jeśli do tygodnia pani Basia się nie obudzi trzeba będzie zrobić "cesarskie cięcie". Ich stan jest ciężki ale stabilny. I tak pana zona miała dużo szczęścia, siła uderzenia była tak mocna, że to cud, że ona i dziecko żyją...

Marek: Bardzo dziękuję, mogę do.