O czym chcesz poczytać na blogach?

Cern

phaet's personal blog: Ostatni krzyk wolności

Grypie a dzień wcześniej zachorowałem. Lato się skończyło a ja mam komary i pchły w pokoju. Chociaż to pewnie przez krew bo tylko do mnie te owady ciągną a mój znajomy powiedział mi kiedyś, że moja krew smakuje inaczej niż krew innych. W dodatku w tygodniu będę musiał się nieźle nagadać a zaczynam tracić głos na skutek choroby. Pomijając już, że jakny maszyna losująca dała mi w sobotę liczby jakie dała mi dziś to wtedy trafiłbym czwórkę. Wszystko na odwrót. A czemu? Kogo winię za swoje całkowicie losowe niepowodzenia zależne całkowicie od przypadku? CERN! A to dlatego, że przez nich prawa fizyki przestały istnieć.

Jeśli ktoś nie wie co to jest CERN bo spędził ostatnie kilkanaście lat jako ziemniak to (po pierwsze: gratulacje) już tłumaczę. Otóż zbudowali oni (CERN) pod ziemią wieeelki na kilkaset kilometrów tak zwany zderzacz hadronów (w skrócie LHC), którego zadaniem jest wytowrzenie małych czarnych dziur, które posłużą do podróży w czasie przez co CERN jako jedyna organizacja kontrolująca czas będzie mogła stworzyć dystopijne społeczeństwo oparte na własnych i tylko własnych zasadach. No bo.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

»

Alert: apokalipsa wydarzy się w tym roku 70 milionów razy!

Posted by kefir2010 w dniu 16 Luty 2012

Związane jest to z pewnymi zmianami w jądrze i tektonice Ziemi. Naukowcy nieoficjalnie przyznali, że rozruch cyklotronu w CERN pod Genewą (LHC) spowodował rezonans z jądrem ziemskim. Jądro to zmieniło swój ruch obrotowy i obecnie ma się poruszać jak zepsuty walec obrotowy w maszynie.
Jednak jest to tylko hipoteza, raczej spiskowa. Nie mam pojęcia, na ile jest to prawdą, jednak faktem jest, że po trzech, czterech doświadczalnych rozruchach cyklotronu CERN – każdy silniejszy od poprzedniego – kilka dni po, góra cztery dni, następowało potężne trzęsienie ziemi o sile nawet powyżej 9,0 w skali Richtera. Takie trzęsienia zdarzają się niezwykle rzadko, i grożą albo tsunami,.

manve.blog

Tak twierdzi Robert Aymar dyrektor Europejskiego Ośrodka Badań Jądrowych (CERN). Tego lata stopniowo będzie uruchamiany  Wielki Zderzacz Hadronów. To  takie wielkie dwudziestosiedmio kilometrowe metro dla cząsteczek materii. Tunel metra będzie jeden, zamknięty w okrąg, cząsteczki będą go okrążać 11000 razy na sekundę i siłą rzeczy będą się rozpierdzielać o siebie. Ku uciesze naukowców z 80 krajów świata, którzy co roku CERN odwiedzają.A cel barbarzyńskiemu postępowaniu z cząsteczkami jest światły. Pan Robert, dyrektor, twierdzi, że crashtesty jądrowe, dadzą odpowiedź  na pytania fundamentalne dla ludzkości. A pewnie chodzi im o tylko wielką rozpierduchę. Kwestia początku wszechświata i tajemnica kreacji,  rzecz drugorzędna. Co tam stworzenie ex nihilo, niema jak dobra rozwałka Hadrona.

Don't do it or I........

Torba przekrecila sie w TAKI sposob... moja nici ;(( znaczy najpierw sie lekko przekrecila, pozniej Anka usilowala ja naprawic i juz wogole sie zwalilo... (ale za to bylo smiesznie :D). Teraz musze ja rozpruc...
Po seansie odebral nas moj tata, pojechalismy do McDonalda sobie jeszcze, ale niestety, ku rozczarowaniu mojego taty, bylysmy tak napchane popcornem, ze wzielysmy sobie tylko lody, w zwiazku z czym moj tata zadecydowal o tym, ze nie ma sensu siedziec, odwiezlismy Anie i wrocilismy do domu...
no i ja siedzialam nad "Aniolami i demonami" (lubie glownego bohatera, na temat CERNu i tych wszystkich bajerow wie nawet mniej niz ja, bo ja wiedzialam, gdzie lezy CERN, a on nie, HA!)
I zrobilam awanture, ze mi zezarli wszystkie czeresnie, niestety, wysluchiwala jej mama, bo nikogo innego w domu na nogach o godz 24 nie bylo... jak sie okazalo, tata tez slyszal (zmarly by sie obudzil.......) ale wolal ne wstawac :P

generalnie zakrecony dzionek :D

PS: SMOCZYCO, NASZE DZIECI SA PIEKNE!!!!!! :D
skomentuj (3)
2004-07-07 19:40:08 >> na podboj Zietek!

yeah :D
dzisiaj razem z B bylam w Zietkach na.