O czym chcesz poczytać na blogach?

Centrum zdrowia dziecka

kapelan - bloog.pl

Ciężkich przypadków. Jakoś ciężko mi się ze  wszystkim wyrobić.
    Dziś na dziecięcym rozmawiałem z pewną mamą, była załamana. Jej sześciomiesięczny synek ma w głowie guza. Po południu został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka. Jest podejrzenie nowotworu.
    Jego mama mówiła do mnie:
    "Z takim poświęceniem go rodziłam, tyle ryzykowałam, bo sama jestem poważnie chora, a teraz tyle niepewności, czy będzie zdrowy. Ale mamy.

Nasz Cud Amelia - Onet.pl Blog

Intensywne ćwiczenia fizyczne mogą również prowadzić do wzrostu stężenia mleczanu we krwi.


Właśnie Amelka ma podwyższone stężenie kwasu mleczanowego i do tej pory nikt nie potrafi rozpoznać choroby.Jeździmy co trzy miesiące do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na hospitalizację ale tak potężny szpital niema wyjaśnienia co do wyników badań,zwalają winę na obciążony wywiad wcześniaczy-myślę że taka diagnoza byłaby najlepsza bo miała by szanse wyrosnąć z tego.No nic zobaczymy 7.

Blog poswięcony małej Julii Kierkało, która walczy z rakiem. - bloog.pl

23:20

Dziś odwiedziłam Julię, Gosię i Grześka w Centrum Zdrowia Dziecka. Rzeczywiście - Jula wygląda świetnie. Akurat jak przyszłam postanowiła sobie uciąć drzemkę, ale potem, jak się obudziła słychać było chichoty. Jest prześlicznym promyczkiem!

Co do dalszego leczenia - lekarze mają pewną.

Miejsce dla Sonki

Sensorycznej. Ćwiczenia zastąpiły zajęcia judo, a ja dzięki temu oddaję dzieci w ręce profesjonalistów i mogę być przede wszystkim mamą, w miejsce bycia matką terapeutką, która nieustannie prowadzi terapię zamiast po prostu być obok dziecka i towarzyszyć mu w życiu. Zosia po wyjściu z pierwszych zajęć zapytała: kiedy będzie następny raz, podobało mi się, podobał mi się pan. A jak ją odbierałam z przedszkola, to stwierdziła: powiedziałam chlopakom, że idę na judo! Trener.Zrezygować z masaży dotyczących zapewniania mu czucia głębokiego. Chyba każdy ośmiolatek zamiast rehabilitacji wybrałby po prostu trening. Trzymam kciuki za moje dzieci, które trzy razy w tygodniu będa padać z nóg, ale efekt dla ich zdrowia i samopoczucia będzie na pewno bezcenny. W związku z tym żadnych innych aktywności nie będziemy podejmować. Klub "Bushi" wypełnia nam tak tydzień, że w weekendy będzie słodkie leniuchowanie z tak prozaicznymi spacerami leśnymi i.

Przedszkola chodziła od zawsze. Cudowne uczucie, kiedy dziecko z takim entuzjazmem idzie w nowy świat.
***
Wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie - diagnostyka w Poradni Immunologicznej. Zosia pokazuje na budynek, gdzie umieszczony znak CZDz. A dlaczego tam jest serduszko? Bo to jest szpital, zbudowany dla dzieci, żeby nie chorowały. To dobrze - mówi Zosia. Zosia.

Informatyzacja Ochrony Zdrowia - Onet.pl Blog

Medyczną - Wywiad z Ryszardem Olszanowskim Przewodniczącym Rady Izby Gospodarczej Medycyna

Przeprowadziliście Państwo niedawno analizę dużej liczby Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia na wdrożenie systemów informatycznych w placówkach ochrony zdrowia. 

Ich oprogramowanie. Po czwarte, zorganizowaliśmy i przygotowaliśmy merytorycznie,grupę ekspertów, którzy są w stanie sprostać stawianym wymaganiom i doradzaćszpitalom. Wykonaliśmy już pierwsze opracowania, np. dla Szpitali: w SuchejBeskidzkiej, Wołominie, Centrum Zdrowia Dziecka czy Szpitala Klinicznego CMKP. 
I po piąte, występujemy o środki unijne w ramach programu Kapitał Ludzki nauruchomienie całego programu szkoleń z zakresu informatyki i telemedycyny. W tym drugim.