O czym chcesz poczytać na blogach?

Centralny zamek

debris-of-my-heart.blogWczoraj napisalam ladna notke.. tak mi sie przynajmniej wydaje :) Niestety.. zniknela w trakcie dodawania. Przemyslenia wywolane powiescia Emily Bronte "Wuthering Heights". Opowiesc o brytyjskich wyborach z przelomu XVIII i XIX wieku. Pierwszy obraz to stary zamek posrod wrzosowisk.. daleko od osad ludzkich.. bedacy pewnego rodzaju symbolem wolnosci, dzikosci, romantyzmu.. Drugim obrazem jest piekny zadbany palac w wypielegnowanym ogrodzie, w ktorym panuje sztywna etykieta i zasady. Pomiedzy tymi dwiema skrajnosciami musi wybrac glowna.
W tej chwili staram sie go wypelnic najbardziej jak sie da z wlasnej nieprzymuszonej woli. Zadnej Juraty ani innej podobnej lub zupelnie odmiennej atrakcji raczej w tym roku nie bedzie.. pierwszy raz od ilu lat? 6? 7? Jakos tak. Ok. Koncze ten temat.
Samochod? Jezdzi i to dobrze. Centralny zamek jest, dziala bez zarzutow. Istnienie autka przyjmuje jakos bez wiekszej radosci. Jest i tyle.
Mediacji 3 czesc zrobiona. Poprzednie dwie zaliczone na 100%.
Nie pisze wiecej. Wystarczy.
Dobranoc.

... :*

Dopisane.

szuruburu.blog

Murowane. A nawet szybka wizyta w Austrii (mówię wam, w tej Austrii to tylko jakieś krzaki, śmieci i nieczynne kantory...)
2. Zabieraj ze sobą zapasowe kluczyki do auta (i trzymaj je w pokoju, nie w aucie).
3. Jeśli nie zabierasz zapasowych kluczyków i masz centralny zamek - woź w torebce/plecaku/pederastce/czymkolwiek piłeczkę tenisową.
4. Jeśli nie masz centralnego zamka i nie zabierasz zapasowych kluczyków, miej przy sobie (byle nie w aucie) drewniany klin i wygięty metalowy wieszak.
5. Nie drzyj się na całą.

Tak, jestem Borderline...

Mi, jakoś tak smutno mi się zrobiło.
 - widzę - odpowiedź jest konkretna mimo, że głos jest delikatny i ciepły - ale weź się w garść, dasz radę, pomożesz, będzie dobrze, zobaczysz.
Sięga do klamki, otwiera drzwi, po chwili, kluczyk wsunięty do zamka i centralny zamek delikatnie obwieszcza swoje działanie. Odchodzi spokojnym krokiem.

Wstał od komputera. To tyle wpisu do bloga na dziś. Przeczytał całą notkę opisującą rozmowę w samochodzie. Podszedł do okna i zamyślił się. Dopiero po dłuższej chwili padły ciche.

Magda M - dalsze losy wg mnie - Onet.pl Blog

- Magda... - do jej uszu dotarł jego głos,

Popatrzyła na niego, nie myślała teraz o uczuciach, chciała jak najszybciej znaleźć się w domu, nie wiedziała co dzieje się z jej córką...

- Muszę szybko jechać do domu... Asia... - próbowąła otworzyć centralny zamek,

- Nie powinnaś prowadzić w tym stanie - zabrał jej kluczyki i otworzył dzwi od strony pasażera,

Sam wsiadł za kierownicę i odpalił silnik. Odjechała z piskiem opon i jechał wąskimi, bocznymi uliczkami żeby szybko dotrzeć na Wiejską.

-.