O czym chcesz poczytać na blogach?

Cena złomu

zgredkowanie na ekranie

Wszystkim nie wydałbym tak niebotycznej kasy na bilety. Bo wcale nie trzeba tyle wydawać żeby zobaczyć absolutny top światowej muzyki. Przykłady? Mamani Keita w Stodole za 35zł, Youssou N'Dour w Kongresowej za 35zł, Orishas + Sister Fa pod Pałacem... też za 35zł! A jeszcze sam wielki Wyclef Jean śpiewał onegdaj za darmoszkę, tyle że akurat nie było mnie w kraju. Zawsze kiedy cena biletu przekracza 50zł rezygnuję z pójścia. Erykah Badu, Sara Tavares, Lura, Bonga Kwenda, Angie Stone - wiem, to mnie ominęło, jednak mówiąc szczerze źle bym się czuł kupując tak drogie wejściówki.
Ktoś powie: no dobrze, ale Open'er to święto muzyki, tyle koncertów przez kilka dni! OK, z tym, że mi w zupełności wystarczy godzina występów, potem się męczę,.djamaladdin 2010-07-22 11:12:52
skomentuj (6)


O małych r i s

Życie składa się z małych radości i smutków. Mały smutek nie powoduje depresji, chyba że zbierze się kilka takich drani. Mała radość nie daje pozytywnego kopa do działania. A jednak i te małe r i małe s są ważne.
Co mnie ostatnio zasmuciło? Ceny złomu w skupie metali kolorowych. Tak tak, czasami trafi się w pracy jakaś metalowa część, którą i tak wywaliłoby się do fajansu. No to ja odkładałem to na kupkę przeliczając w myślach ile maślanych będę mógł kupić po wyjściu z punktu skupu złomu. Ach! Przez cały tydzień darmowy maślany na śniadanie w pracy, niby nic a jednak coś! Aż tu któregoś dnia kolega mi.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Powikłaniach i zgonach poszczepiennych

 • HPV szczepionka: szokujące skutki uboczne!
 • MMR, dlaczego dzieci chorują pomimo szczepień
 • Nie dla przymusowych szczepień
 • Nie szczepimy – racjonalne powody
 • Nielegalne testy szczepionek nowej generacji w Poznaniu
 • Nieskuteczność szczepionki na grypę, podsumowanie wiedzy
 • Szczepionka HPV cena 2012 – kompendium wiedzy o tej szkodliwej szczepionce
 • Szczepionka HPV garść informacji. Korupcja w medycynie, big pharma, lobby szczepionkowe
 • Szczepionka na pneumokoki i grypę. Grzechy firm farmaceutycznych i rządów
 • Szczepionka przeciw polio, krztuściowi, rózyczce, grypie – szkodliwość
 • Szczepionki wywołują padaczkę u dzieci.

  Procent. GMO to jedno z największych zagrożeń z jakim obecnie musi walczyć świadomy świat.

  -sprzeciw wobec oddania banksterom za grosze rafinerii Lotosu i całej jego infrastruktury. Lotos ma najnowocześniejsze stacje przesyłowe i ogólnie infrastrukturę w Europie. To jeden z niewielu wielkich zakładów pozostających w naszych rękach. Platforma chce oddać Lotos po cenie złomu, za przysłowiową złotówkę jakiemuś koncernowi.

  -poparcie środowisk kibiców – środowisk bezpartyjnych, patriotycznych. Są oni prześladowani przez obecny estabilischment i jako jedyna formacja, wraz z częścią kadry oficerskiej i formacjami straży pożarnej, byłaby w stanie stanąć w walce o niepodległą Polskę i sprzeciwić się wprowadzeniu przez.

 • Bloog specjalisty do spraw prawa budowlanego - bloog.pl

  Wydaje się, że w tym roku znów spotkać się można z zagrożeniem dla mniejszych kontraktów i większych inwestycji. Wszystko przez środlądową powódz w Australii. Cena stali możę wzrosnąć nawet o 25 %. To dość dużo jak na kieszeń niektórych inwestorów.


  Jakie czynniki mogą wpływać na rynek.


  1. Popyt lokalny na złom stalowy - cena rynkowa skupu złomu jest wyznacznikiem wiodącym tam gdzie się stali nie importuje w dużej ilości


  2. Cena węgla koksującego


  Klub Wariatów | Just another WordPress.com site

  Osobą, która doda ten do listy ulubionych.
  Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  6 odpowiedzi na „Nocna cyfryzacja winem.

  1. Anaste pisze:

   Przez chwilę myślałam , że trafiłeś na daleki Sybir , ale wyświetlający się Święci mi nie pasowali Jedno jest pewne – wszędzie można mieć kaca , a różnica jest tylko w cenie …
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
   • dziadparyski pisze:

  no bo jestem - bloog.pl

  Miejscach co mosiądze.  Moja noga już się pojawiła w Berlinie ładnych pare latek temu. później były wypady do Angolii, a teraz już Ira. No obłęd w ciapy. Gdybyście mnie widzieli w dzień kobiet jak z rozwianmy włosem latałam po targu i targowałam nowe okazy do kolekcji to byście lali ze śmiechu. Mój mąż w dniu uroczystym nawet nie pisnął jak przywlekłam kolejną porcje złomu i pełną torebkę filiżanek. Kiedyś takie precjoza czyściła służba w pańskich domach, a mój kochany mąż naśmiewa się ze mnie, że na służbę mam zacięcie, bo poleruje te cudeńka z całym majestatem, ale jak tego nie robić kiedy one tak peknie wyglądają??? Jak nie kupić filiżanki, która ma już 50 lat??? Nie wiem jak można nie dostrzec tego piękna???? Wiem jedni.

  Właśnie stałam się właścicielką trzech storczyków, a wszystko przez to, że były w zajefajnych wazonach i zostały wyrzucone do skipu. Oglądałm je w sklepie jeszcze przed valentynkami i nawet chciałam Miśkowi kupić, ale cena była iście zaporowa to se dałam na wstrzymanie. Jednak jak je zobaczyłam w skipie włącznie z tymi przecudnej urody wazonami, to se pomyślałam zżygać się a ten numer wykonać.  Jedni ratują konie inni koty, a ja mam korbe jeśli chodzi o kwiaty. Już w Plu targałam agawe spod śmietnika ku rozpaczy mojej mamy, bo w biały dzień, a pózniej pani dodawała mi różne cuda do.