O czym chcesz poczytać na blogach?

Celine dion my heart will go on

Story o piratach.... - Onet.pl Blog

Jak najbardziej.... (jak możecie słuchajcie i czytajcie jedonoczeście pisenki Celine Dion My heart will go on... pasuje do nastroju....)
Pewnego słoneczniego ranka:
Ana wstała z łóżka Sparrowa (Jack.

Mieć skrzydła i odlecieć. . . - Onet.pl Blog

Kościele  byli  Ci  dwaj  (nie pytajcie  o  szczegóły).  Ola  on  jest  ładny!!!  Przy  wyjściu  z  kościółka  Ola .Gazetkę  (już   mam  dużo  punktów  na  przyszły  rok).  Po  godzince  wyrwałam  się  z  Olą  na sklepy.  Ubrałam  ją .W  samą siebie;(  Kończę  tą  bezsensowną  notkę i  idę  myć  okno,  może  jak  z niego  spadnę,  to  będzie .
    || Być Kobietą - Antynomia czy tautologizm? (ala; 23.04.2008)
  • Listen to my heart, can you hear it sings...:* ... (ala; 02.04.2008)
.Zagasic:( niestety.
I  tak  jak  w  słowach  utworu  Celine  Dion  "My  heart  will  go  on"
...every  night  in  my  dreams  I  see .

Myśli ulotne ...

Albo uważają za kogoś innego za nim lepiej Mnie poznają. Żyje w świecie gdzie inni udają dobrych znajomych a później jestem obgadana za to co powiedziałam czy zrobiłam. Bardzo nie ludie kiedy koledzy dają.'zakazy' troche mnie denerwują ale przynajmniej wiem jak czuje sie moje młodsze rodzeństwo. Poprostu trzeba go poznać żeby sie o tym przekonać. Cenie go za to że tyle już ze mną wytrzymał, wszystkie moje.Zaś piosenki przypominają mi chwile szczęśliwe i smutne. Najbardziej lubie piosenke Celine Dion "My heart will go on" ona przypomina mi najpiękniejsze chwile.


2003-08-09 21:18:10 skomentuj (0)

Przecież w marzeniach miało być lepiej.....

Się dzieje, ale coś tam słyszysz i w ogóle...lubię być właśnie w tym stanie wtedt jakoś tak inaczej myślę... i to mi się podoba albo mnie wkurza (różnie) jak sobie tak już odpływami nagle wydaje mi.To one kojarzą mi sie z tymi dawnymi, lepszymi dla mnie czasami... Tak jak np. piosenka Celine Dion My heart will go on czyli piosenka do Titanica (mojego ukooochanego filmu który obejrzałałam niezliczoną ilość razy).

Inny Punkt Widzenia - Onet.pl Blog

Prof. Umbridge nie ma. Patrzę na biurko, rozglądam się, zło i mrok mnie otacza, a tu na biurku te papiery. Myślę sobie – jak pańskie nazwisko na tym niechybnie widnieje, to pewnie coś się różowej.

Bo naprawdę urwiemy ci łeb. Nie zapomniałeś może, że najważniejszy jest STAŁY KONTAKT? A ty chyba go właśnie zaburzasz.

Coś do grochowej i leżysz jak martwy w swym łożu. To nie był Harry. Wiem, że go podejrzewasz, ale to nie on. Harry to bardzo dobre dziecko, Severusie mój, ale przeżywa trudne chwile. Powiedziałabym, że to.     - Nie odstawiaj Celine Dion – wstałem od biurka, zasunąłem krzesło i spojrzałem na niego z góry; musicie wiedzieć, że.     - Will stay forever this way, and I know that my heart will, MY HEART WILL GO ON… - tu zastosowałem miażdżące spojrzenie -  mówiłeś coś.

rozne-teledyski * - blog4u.pl


Izka2609 5.10.2006 [komentarzy 1] Dodaj swoją myśl...

:: ::

Celine Dion - My heart will go on...


Izka2609 31.10.2006 [komentarzy 3] Dodaj swoją myśl...

Troje - Keine GrenzenIzka2609 9.10.2006 [komentarzy 0] Dodaj swoją myśl...

Ich Troje - I follow my heart (Eurowizja Live)Izka2609 9.10.2006 [komentarzy 0] Dodaj.

Bo marzenia pozostaną tylko marzeniami . . .

   And never let go till we're one .

.Celine Dion - My heart will go on