O czym chcesz poczytać na blogach?

Cc catch

Autografy - Onet.pl Blog


skomponowało 37

09 kwietnia 2012
Hej w ciągu ostatnich 2 tyg tylko 2 autografy od :
CC Catch :
Oryginalny i bez dedykacji.
czekałam ok 1 ms.
dostałam 2 autografy + ulotkę.
 
 
+
 

oraz
John Godson.
czekałam ok 3 tyg.
Oryginalny i bez ded...
Uwagi: Autograf jest złożony.

Grześ Budzyń z Konotopu

czwartek, 29 kwietnia 2010

Zwykłam mówić o tym, czego nie lubię. To zazwyczaj łatwiej. Ale odwaga moja teraźniejsza pozwala mi powiedzieć, że wrestling uwielbiam. Cc catch jest mi królową a Snoop dogg jest mi królem. Przygłupi rozkminiacz z bogato zdobionymi kielichy. Chłopak moich marzeń. Tylko czarny. Coś za coś.

Gówno, gówno, gówno. A teraz jest bardziejsze te gówno, bo jest na przećko mnie. Ma pan dziedziczną skłonność do.

ĆMA KINOWA nocami o filmie…

Informuję, że jutro robimy sobie przerwę, przed następnym blokiem tematycznym.  Wszystkie ćmy zapraszam w następny wtorek (20 marca) jak zwykle o 18.30 w dwudziestce CC.

ms

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

aenima.blog

Pojeździjcie po gryfie w dół i w góre….zresztą tę technike wymyslili pewnie bluesmani grający kawałki w knajpie i walący przy tym morze browarków…
9. a na koniec coś co zaczęło nasze poważne zainteresowanie się muzyką, bo oczywiście przed tym zjawiskiem, to coś tam słuchaliśmy, ale ograniczało się to do sandry, sabriny, cc catch, Jasona Domofona, London boys, niezniszczalnych i świetnie zakonserwowanych Młodych Tłoków, Depeche Mode….a jak poszliśmy do liceum zaczęły się czasy Seattle…a dla nas zaczeły się dziwnie, przez MTV, bo MTV waliła non stop Alive..i my już tym żygaliśmy, debile nie dostrzegając tego co jest tam bezcenne: świeże,.