O czym chcesz poczytać na blogach?

Cbr 600

do you want meet my crew ::

I czekałem na kogoś znajomego. Podjechał Janek i poszliśmy do Kościoła. W czasie mszy doszliśmy do Wniosku że musimy jechać na głębocko, Ja, Janek i Grzesiek K. Mieliśmy jechać Szczurem. Do czasu przyjazdu Janka naprawiałem rower i pojechałem zobaczyć co się dzieje na basenie. Gadałem z Dudaszem a tu nagle jedzie co ??? Honda CBR 600 F3. Masakryczna. Myślałem że się zesram z podniecenia. No ale dobra. Poechalem do domciu i czekam. Nic. około godziny 14 20 pojechałem znó na basen i tam spotkałem Janka. Stał motorem z Grześkiem. Czekał na samochód. Pojechałem do domu i mama mói że Dzwonił Pan Janusz(hahaha bedę się z tego śmiał do końca życia) i że.

debris-of-my-heart.blog


debris-of-my-heart 2007-02-01 10:08:39
skomentuj (1)


:)

Znalazlam to w katalogu :)
Takie sliczne, jasne i optymistyczne kłółiczki :)Zupelnie inne niz pogoda za oknem.

No! Koniec wylegiwania :) od jutra zabieram sie za te slowka :] znow 2400 wyjdzie :) 600 trzeba przetlumaczyc, wpisac definicje i synonimy. Sweet :)

A dzis... zycze milego wieczoru i znikam!

...

:* ;p

debris-of-my-heart 2007-02-01 21:25:53
skomentuj (2)
Strumień świadomości.

Stream of consciousness.

Inaczej sposob w jaki.I wesoly - byli znajomi. Wczesniej byla Sabina, wiec popoludnie glosne :)
Dzisiaj tez spokojnie. Ot zwykly weekend. W domu cisza... Cale przedpoldnie bylo glosniejsze, bo anJa rzadzila w kuchni :)
Tydzien juz zaplanowany. Jutro cmentarz itd. Wtorek - kosmetyczka. Sroda - Thorn City. CZwartek - nie wiem. Piatek - Trini. Sobota - CBR i school :) Gdzies w tym wszystkim przywioza nowa lodowke i kuchenke... Plus zabawa ze slowkami i grafika. Bo chyba na 24 umowie sie na egz. albo na 3 marca. Jakos tak, zeby zdac i miec spokoj :)
Planowanie dlugo terminowe chwilowo dziala tylko do poczatku maja :) potem sesja i wakacje :)

A co Was wsio wzielo na buziaki?.

Motocykle - Onet.pl Blog

To nawet techniczny dyletant poradzi sobiebez problemu. Wszystkie elementy Hondy są wystarczająco dobre, bywykonywać wszystkie najtrudniejsze tricki, przy czym statystycznyidioto-stunter musi się bardzo namęczyć, by zrobić jej krzywdę. Mamnadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno i już wiecie, co taknaprawdę jest w tej Hondzie CBR600 F4i.   Odmiany wheelie - różne techniki jazdy motocyklem na tylnym kolePopisowej jazdy na ścigaczu można się uczyć przezInternet, nie wychodząc z domu, nie łamiąc owiewek, nie szlifująckierownicy i nie nabijając sobie.W przypadku motocyklio pojemności 1000cc należy rozpędzić motocykl do momentu, gdy obrotysilnika znajdą się w okolicach maksymalnego momentu obrotowego.Następnie należy przekręcić dynamicznie manetkę gazu, zwiększającrozwarcie przepustnicy. Motocykl powinien znaleźć się na tylnym kole.

Wprzypadku motocykli o pojemności 600cc wejście "na gumę" wyłącznieprzez rozwarcie przepustnicy jest często niemożliwe. Dlatego należyzastosować mały fortel. Gdy obroty znajdą się w zakresie maksymalnegomomentu obrotowego, należy najpierw na chwilę zmniejszyć gaz tak,aby motocykl "zanurkował" na przednim kole, a następnie należy mocnogaz odkręcić. Moc.

motocykle - Onet.pl Blog


  

Model: Suzuki GS 500E

 

Model: Suzuki GS 500F

Mayer (22:57)
Skomentuj
motocykle Suzuki 600 Bandit

  

Model: Suzuki 600 Bandit (2002r)

  

Model: Suzuki 600 Bandit ( 1998r)

Mayer (22:50)
Skomentuj

06 listopada 2009
motocykle Honda CBR 1000