O czym chcesz poczytać na blogach?

Cbc radio

colddance

colddance
Archiwum
Sierpień 2004
Wrzesień 2004
Październik 2004
Styczeń 2005
Luty 2005
Zakładki:
Colddance's playground
Bbc radio 3
Cbc radio 3
Digitally imported

Wstal

09:16, colddance
Link Dodaj komentarz »
colddance speaks out
sluchajac posepnych dzwiekow wysterylizowanych fal radiowych wbijajacych sie w sciany i ogluszajacych bialy tynk sala jest czysta pod stolem nie ma psa nigdy go tu nie bylo zapada wieczor gdzies za oceanem pod mostem umiera szczur dzwiek radia wciaz nastraja opada sa deszcze kiedy potrafie wylonic cos z morza slow wpadajacych przez drzwi potem nadchodzi cisza
.

Avril Lavigne - Onet.pl Blog

Kaja
2 komentarze
Avril w ciąży?
Kto rozsiewa takie nieprawdziwe plotki?

 

To prezenter kanadyjskiej stacji radiowej "Zac Taylor" powiedział swoim słuchaczom, że Avril jest w stanie błogosławionym..

26 lutego.

18 kwietnia serwis AOL Music opublikował dema piosenek "Everything Back But You", "I Can Do Better" i "When You're Gone". Pierwszy koncert, podczas którego Lavigne wykonała na żywo część swoich nowych kompozycji odbył się w Calgary w Kanadzie. Było to widowisko dla 200 osób. Koncert został wyemitowany 2 kwietnia przez kanadyjską telewizję CBC.

Standardowa edycja albumu została ocenzurowana. Dotyczy to czterech piosenek: "Girlfriend", "I Can Do Better", "Everything Back But You" i "I Don't Have To Try". W "I Can Do Better", pojawiające się cztery razy słowo "shit" zastąpiono dźwiękiem, tymczasem w "Everything Back But You" słowa "bitch" i "slut" zostały zastąpione przez okrzyki: "hej,.

Wyobraźnia - Onet.pl Blog

W koncu narzekam piec (5) miesiecy w roku gdy zima nie popuszcza. Poza tym cala zime czekam na upalne lato, wiec mam co chcialam. Jutro temperatura ma spasc do +33 stopni. Odetchniemy troszke. Wieczorem jade do Ottawy (5 godzin jazdy) ale wole jechac noca przy takim upale niz w sobote w ciagu dnia.

Tak wyglada zycie w tropikalnym Toronto. W radio (CBC) sluchalam wywiadu z jakas Kanadyjka, ktora w Kolumbii Brytyjskiej wyhodowala palme (tam jest cieplej niz w Ontario ale nie az tak by rosly palmy) i drzewko bananowe, ktore po raz pierwszy w tym roku ma...banany! Sasiedzi przychodza do jej ogrodka ogladac to cudo. Zdecydowanie mamy ocieplenie. Moze nie globalne tylko lokalne ale jednak ocieplenie.

avril-lavigne-podstrony.blog.onet.pl

18 kwietnia serwis AOL Musicopublikowałdema piosenek "Everything Back But You", "I Can Do Better"i "WhenYou're Gone". Pierwszy koncert, podczas którego Lavignewykonała na żywoczęść swoich nowych kompozycji odbył się w Calgary wKanadzie. Było towidowisko dla 200 osób. Koncert został wyemitowany 2kwietnia przezkanadyjską telewizję CBC.

Standardowaedycja albumu została ocenzurowana. Dotyczy to czterech piosenek:"Girlfriend","I Can Do Better", "Everything Back But You" i "I Don'tHave To Try". W"I Can Do Better", pojawiające się cztery razy słowo"shit" zastąpionodźwiękiem, tymczasem w "Everything Back But You".


"Zupełniesiętegonie spodziewałam. Dzisiaj mój menedżer powiedział:'Możepowinnaśprzynajmniej pomyśleć o tym, co masz zamiar mówić, taknawszelkiwypadek?' A kiedy wywołali moje imię, powiedziałem tylko'Uhh'.To mójpierwszy teledysk. To wszystko jest szalone". (Avrilozwycięstwie wVideo Music Awards w kategorii Najlepszy nowy artysta)


"Całyczaspiszępiosenki. To jest mój sposób na radzenie sobie z uczuciamiiemocjami.Gdyby to wszystko się skończyło, ciągle bym.