O czym chcesz poczytać na blogach?

Cbbc

Wielki Świat Tamagotchi - bloog.pl
Jakie są kody dla V4.5?

Jest 5 kodów dla wersji V4.5 Tamagotchi. Po ich wpisaniu pojawia się dany przedmiot, który możesz kupić za wyznaczoną cenę, naciskając przycisk B. Za pierwszym wpisaniem wszystkie przedmioty są darmowe, następnym razem jednak musisz zapłacić odpowiednią ilość GP.


1. BCAA CBAB - Długopis - 15.000 GP

2. BABC BAAA - Stek - 1.400 GP

3. CAAC BBCB - !! (klon) - 14.000 GP

4. BBAA ABCB - Miód (eliksir miłosny) - 7.000 GP

5. CCCA CBBC - CD3 - 0 GP

Wesołe jest życie studentki ;)

Ale nie zmarnowałam czasu, wyszukałam kilka fajnych nowinek o Harrym...
Tak więc, jak wszyscy czarodzieje wiedzą, nasi filmowi bohaterowie - Dan R., Emma W., Rupert G. oraz Tom F. wygrywają większość plebiscytów na najpopularniejszych aktorów... dzisiejszy rezultat rankingu "N" prezentuje się następująco: Dan - miejsce 1, Emma - 2, Rupert - 3, a Tom - 5. Cały ranking możecie zobaczyć, klikając tutaj. Uwaga! Od czasu wyświetlenia tej notki wiele może się jeszcze zmienić!
A jeśli chcecie zagłosować na Waszych ulubieńców (wiadomo kogo :-) w innym rankingu CBBC Newsround - klikajcie!
Zdjęcia, które zrobiono podczas kręcenia sceny z HPiCO, kiedy to Harry, Hermiona i rodzinka Rona szli drogą do świstoklika, przedstawiam Wam tutaj: Harry, Ron, Hermiona i Ginny (niewidoczna), wszyscy i wszyscy 2.
UWAGA! Bardzo prawdopodobne jest to, że poznaliśmy odpowiedź na pytanie, które pojawiło się po przeczytaniu piątej części przygód Harry'ego Pottera: Kto zagra Lunę Lovegood? Otóż kandydatką do tej roli jest Rachel Hurd-Wood, która w "Piotrusiu Panie" wcieliła się w postać Wendy! Oto jej zdjęcia: 1, 2. Jak myślicie, czy.

Blog Hermiony - Onet.pl Blog

   The Best

  • szukam szcescia
  • żygam na fizyke
  • Linkin Park it's realy the best!!!
  • LINKIN PARK IS THE BEST!!!!
  • Wuj Vernon a jednak zły...
  • Szósty film bez Emmy???
  • CBBC Newsround podało listę nowych aktorów, którzy zagrają w najnowszej części filmu o Harrym Potterze - "Zakonie Feniksa":
  • W marcowym wydaniu magazynu DVD Reviev ukazał sie krótki wywiad, w którym Daniel Radcliffe opowiada o kręconym filmie i najnowszej ksiazce z serii o Harrym Potterze...
  • Jak podaje serwis BBFC, pierwsza zapowiedź 'Zakonu Feniksa' trwa 54 sekundy. Premierowa emisja trailera odbędzie się już jutro w amerykańskich kinach przed filmem 'Happy Feet'. Niewiadomo jeszcze kiedy pozostali fani będą mogli go zobaczyć.