O czym chcesz poczytać na blogach?

Cb radio

I. Moja stacja - Polish Amateur Radio Station

W domu na dłużej. W tamtych czasach kosztowało to majątek i to było przyczyną, która na jakiś czas uniemożliwiła mi dalszą zabawę ( początek lat '90 nie był w naszym dopiero, co kapitalistycznym kraju powodem do radości na każdym kroku ). Parę lat później pod choinką znalazłem dwa przepiękne ręczniaczki. Były to walky-talky na pasmo CB ( 11m ) NS-881. Wtedy w Polsce zaczynał się bum na CB Radia i praktycznie przez dość długi okres czasu nie rozstawałem się z radyjkiem (z resztą mam je do dziś, trochę zdewastowane upływem czasu i młodzieńczym zapałem do eksperymentów, ale nadal sprawne :D ) Oczywiście mania CB  mnie nie ominęła, choć w sumie załapałem się na jej końcówkę. Znów z pomocą przyszedł mój Tato ( zapalony elektronik hobbysta i nie tylko ). Pewnego dnia przyniósł z pracy CB Radio do naprawy, był to "President Johny II" z anteną od mobila. Sam szum radia przyprawiał o dreszcz ekscytacji, a możliwość pogadania z tak wieloma użytkownikami hen gdzieś tam w Polsce - bezcenne. Oczywiście po naprawie radyjko dość długo stało u mnie w pokoju, ponieważ Tata odkupił je od kierowcy jeżdżącego dla firmy, w której.

Fiat Nuova Bravo 2007

08:42, nuovabravo
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 kwietnia 2009
CB i Spot

Sprawdziłem ze znajomym CB i niestety jak nadaje słychać tylko jeden wielki pisk :(. Prawdopodobnie walniety mikrofon albo jakieś kable. W każdym razie nici z nadawania. Dobrze, że chociaż odbiera to co się dzieje na drodze. Podsumowując, jeśli chcecie CB jedźcie do sklepu gdzie wam podłączą i sprawdzą i pieniążki jakie na to chcecie przyszykowawć to z 500zł. Tańsze rzeczy widać jak działają :/

 

23 kwietnia odbył się mały spot warszawski posiadaczy bravo. Było 5 osób i 5 fiatów, 2 sporty, 1 pakieciarz i 2 dynamiki :). Trochę sie pogadało, pooglądało, powymieniało doświadczenia i posprawdzało czy u innych tam samo coś działa czy inaczej :). Na koniec pamiątkowa fota.

09:25, nuovabravo
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 kwietnia 2009
CB Radio Part 2 Znowu letnie kapcie

Radio już zamontowane..

08:42, nuovabravo
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 kwietnia 2009
CB i Spot

Sprawdziłem ze znajomym CB i niestety jak nadaje słychać tylko jeden wielki pisk :(. Prawdopodobnie walniety mikrofon albo jakieś kable. W każdym razie nici z nadawania. Dobrze, że chociaż odbiera to co się dzieje na drodze. Podsumowując, jeśli chcecie CB jedźcie do sklepu gdzie wam podłączą i sprawdzą i pieniążki jakie na to chcecie przyszykowawć to z 500zł..

Wybielacz - czyli o tym, jak spieprzyć Bleach w trzech rozdziałach. - Onet.pl Blog

[Na cóż to? Wszakże trójkącik z Orochimaru i Sasuke zaliczony!] [Tego to nikt nie wie.]

- na co ? przecież ludzie w wiosce Cię lubią.. jest Kakashi.. i jestem ja

- tu nie chodzi o nich, ani o Cb. [O rzesz. Tutaj wcale nie chodzi o CB Radio!] [„Tu chodzi o to, że Radio Maryja nie odbiera w tej zapadłej dziurze nawet na długich falach.”] Tylko .. coś sb obiecałam i nie wrócę puki się z tg nie wywiąże [Bohaterka obiecała coś SB i nie może wrócić, dopóki nie wywiąże miasta w Albani.

W-11 - Wydział Śledczy - Onet.pl Blog

Następnego dnia... godz. 10.00... W samochodzie.


(Przez CB Radio)

Głos: W11 dla 00, zgłoś się.