O czym chcesz poczytać na blogach?

Cążki

ciekawostkiozwierzetach.blog

 TOALETA

 

Królika można nauczyć korzystania z kuwety (takiej samej, jak dla kota). Jednak zamiast żwirku (pokaleczy łapki) lepiej użyć siana. Zwierzątka nie należy kąpać, o swoją higienę troszczy się samo. Myciu poświęca codziennie sporo czasu. Można od czasu do czasu umyć mu pupę, ale  potem trzeba do sucha wytrzeć futerko. Nie należy zapominać o regularnym czesaniu zwierzątka specjalną szczotką. Pazurki królika wymagają obcinania. Służą do tego specjalne cążki – takie, jak do obcinania pazurów kotom i małym pieskom.ZABAWY

 

 Temu zwierzątku nie trzeba kupować specjalnych zabawek. Jednak kiedy wypuszczamy go z klatki, trzeba kontrolować jego harce (a umie doskonale skakać i bez trudu wskoczy np. na regał), gdyż króliki to gryzonie. Mogą pogryźć różne rzeczy, np. tapetę, książki itp.

sfb.blog

Żadnej słodkiej staruszki lub dzieci do lat trzech które mógłbym zadymić "przysiądnąwszy się" uprzednio w odległości 10 cm... Za to widziałem piękną naklejkę zespołu "Firma". Buńczucznie głosiła:

Nasza broń to nasza pasja

Ucieszyło mnie, że muzycy i wielbiciele tego nowohuckiego zespołu dołączyli do zacnego grona kolekcjonerów broni i miłośników militariów. Jak sami wyznają broń w ich kolekcji to ich główna pasja. Chyba, że na serio są to jakowiś zbójcy i jak onegdaj hajducy górscy otaczają swoją broń troskliwą opieką. Jak rolnik płóg, albo zegarmistrz cążki. Narzędzie pracy należy wszak szanować.Mam jednak wrażenie, że po prostu kolejny raz wyszedł na jaw legendarny już analfabetyzm panów z Firmy.
Proponowałbym, drodzy artyści nastepującą składnię (o ile dobrze rozumiem intencje):

Naszą bronią jest nasza pasja
Pas(j)ą i bron(i)ą!
Bronia, Bronia über alles!

Tagi: firma, analfabetyzm, pierdoleni dresiaże

skomentuj (0)

Bliżej ziemi, mniej stratosferycznie, Towarzysze! 2011-07-14 22:51:42

MadaSasu - Zawsze jesteśmy zdani tylko na siebie. (Naruto yaoi) - Onet.pl Blog

Jej wygląd. - obserwował jak posłusznie wykonuję jego polecenie, nie krzywiąc się ani trochę. Normalna istota nie podniosła by zranionej kończyny tak wysoko i tak szybko bez krzyku czy jakiegoś jęku. Nawet jeśli by to powstrzymała, z pewnością ciało zaczęłoby się denerwować i pocić.
- Jej blond włosy są bardzo długie, związane w dwie kitki. Nie ubiera się zbyt wyzywająco, ale potulnie też nie. Ma czarne oczy i uczy się walki z wampirami, ukrywając swoje zamiary jak nieliczni uczniowie tej uczelni.
- Rozumiem... Jak się tego dowiedziałeś, powiedziała ci? - uśmiechnął się, gdy między jego kostkami znalazły się malutkie cążki.
- Poprzez... - przerwałem na sekundkę, kiedy dłubał mi w otwartej ranie, z radością oczekując reakcji - Sam zdobyłem takie informacje, nie musiałem z nią rozmawiać, jedynie zobaczyłem ją, gdy wychodziła ze szkoły, panie. - niegłośne chlapnięcia, dźwięk, jakby ktoś skubał mięso lepkimi dłońmi, zgrzyt metalu ścierającego się z drugim, rozrywane tkanki... Uspokajały moją chorą psychikę.
- Nie boli cię? - zapytał, nie mogąc wyjść z podziwu mojej postawy.
- Boli, ale nie mam prawa tego Paniczowi powiedzieć, to jest zbędne.
- Doskonale! - krzyknął sobie, tamując niewielki krwotok, który zapoczątkował.

Pamiıtka Znad Morza

Wam do gustu ,bo nikt nie komentuje moich notek :(( szkoda... i przykro mi bardzo.... chciałabym przynajmniej... wiedzieć czy mój blog jest super... czy do luftu!! GŁOsuJCie!!!! PRosze WAs... :)) POzdro nARty2003-09-19 16:33:05 skomentuj (1)


WIEcie Że jA mAM malUteńKie KOteCzki..mam malutkie... koteczki :)) z tego jeden jest calutki czarny(wybrałam se go jako mojego kotka:) ) WABI sIę ... jeszcze nie wymyśliłam. ale może KINio??.. co O tyM mySlicie??.. napiszCie W koMEntARZacH... mje 3 kotki skończyło wczoraj czyli 18.9.2003r. 1 miesiąc...:) mam jeszcze 2 szaraki.. w cążKi... i jedną najstarszą.. mamusie :))-MIke :)) dzielna mama pozdrawiam kotki i pisazcie jak moge nazwać swojego czaRNiuTKiegO KOteŃkA :)


2003-09-19 16:56:17 skomentuj (3)


DZIś zrOBiŁAm ŚNiadaNIe :))-JAjeczNIcehej :)) dziś zrobiłam może nie pierwsze ,ale udane śniadanie :)) wszyscy mnie chwalili... :) nawet mój kochany braciszek a to już na prawde "COŚ" :)
Zrobiłam te śniadanie bo nudziło mi się ... i do tego BYŁAm GłodNA

PozDro dlA wsZYStkICh oDWiedzJĄcyCH mojĄ stronke :)) a szczegLNie dla moich PRZyjaCIÓŁek oD bABunI i dla KARci z 6m2 ;)
.

Opowieści fantastyczne

Procę i katapultę, paralizator elektryczny, namiot, spadochron, środki owadobójcze i dwadzieścia siedem litrów bitej śmietany w aerozolu, bez której po prostu nie mógł się obejść.

Na lotnisku został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnego litrażu żywności, a gdy kategorycznie odmówił zmniejszenia zapasów do stu mililitrów, zabrano go na przesłuchanie, gdzie surowi celnicy poddali go męczącej i pouczającej dyskusji, w wyniku której boleśnie zarekwirowali bitą śmietanę, po czym puścili niesfornego pasażera do hali odlotów, stwierdziwszy, iż w jego bagażu poza ubraniami znajdują się już tylko cążki do paznokci i skórek, krople do oczu, kulki i olejki do kąpieli, maszynki do golenia, mydło w płynie, odplamiacze, pasta do zębów, woda kolońska, pilnik do paznokci, płyn do płukania ust, szampon wraz z odżywką do włosów, woda utleniona (3% nadtlenek wodoru), krem, emulsja do opalania, żel do układania włosów, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria do aparatów, kamera cyfrowa, laptop, odtwarzacz MP3, wyłączony telefon komórkowy, jednorazowa zapalniczka, zapasowe baterie, grzałka do gotowania wody, harmonijka, klucze do mieszkania, laska do wspierania się, lornetka, mała parasolka, suszarka do włosów, pusta piersiówka, konserwy.