O czym chcesz poczytać na blogach?

Cayman

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Każdy zakręt, czterotłoczkowy układ hamulcowy Brembo, aby zawsze zatrzymać się na czas i regulowane zawieszenie firmy Ohlins, aby dobrać charakterystykę jego pracy do własnych potrzeb. 354km/h prędkości maksymalnej, przyspieszenie do pierwszej „setki” w czasie 3.7 sekundy oraz kosmiczne przyspieszenia bez względu na przełożenie skrzyni biegów które aktualnie mamy wybrane. Niemal w tym samym czasie auto staje jak wmurowane, hamując z prędkości 200 km/h.

>>> Happy Ride Pagani Zonda

Jest on jednym z najrzadszych i najbardziej egzotycznych aut na świecie.
Waży mniej niż Porsche Cayman, a jest dwukrotnie mocniejsze. Szybsze od Porsche Carrery GT, ale poraża ceną. 30 rzemieślników za zaledwie 3 mln zł produkuje huragan, który można poddać kontroli. To niewiele, zwłaszcza że auto kupi zaledwie 25 osób.

><

Ono
Napisz co myślisz

------ ŻÓŁĆ ------ POMÓWIENIA I INSYNUACJE -----

2007
Witamy w redakcji tygodnika "ŻÓŁĆ"

Legendarna tajna organizacja SB SuperBohaterowie postanawia uchylić rąbka tajemnicy. Czy zastanawiasz się czasem jaki wpływ na Twoje życie mają tajne organizacje? Czy i Ty twierdzisz że ktoś za tym wszystkim stoi? Czy czujesz że sprawy nie dzieją się przypadkowo?

bądź świadom - czytaj "ŻÓŁĆ" - jedyny prawowity organ informacyjny SB SuperBohaterowie.

Jednocześnie pragniemy poinformować że nasza redakcja mieści się na Panton Street 6, Georgetown, Grand Cayman, email: zolc@gazeta.pl

Informujemy również, że "ŻÓŁĆ" publikuje materiały wyłącznie nieprawdziwe i niesprawdzone, czytanie niezgodne z instrukcją - tylko na własną odpowiedzialność!

13:45, panzdzisiek1
Link Komentarze (24) »
Archiwum
Luty 2007
Luty 2009

kisss-me! ...Do miłości nie można nikogo zmuszać...

Dalszy.***
Następnego dnia. Mama przyszła obudzić Kasię do sgl.
-Wstawaj 7.00 - mówi mama
-No już, już...- i powoli wstała.
-Śniadanie ! - krzyknęła po 15 minutach mama.

Musiała sie ubrać, pomalować i takie tam. Jak to dziewczyna piętnastoletnia. Myślała tylko o jednym: "Iść jak najszybciej do szkoły i zobaczyć jego... "
Długo nie musiała czekać aż to życzenie sie spełni. Zjadła prędko śniadanie i wyszła z domu. A co tam zobaczyła ??
Będziecie w szoku... swojego cud chłopaka. Ale to jeszcze nie koniec. Siedział w czarnym Porsche Cayman S Design Edition 1. Oczywiście miał pełno przywiązanych baloników z napisem " I love you" i przeróżnymi prześlicznymi obrazkami. On wysiadł z samochodu otworzył jej drzwi i powiedział :
-Wejdź.
...- dziewczynę zatkało. Nie mogła nic powiedzieć ani ruszyć się z miejsca.
W końcu się ocknęła i weszła do samochodu z mała niepewnością.. spojrzała na niego dziwnym, jakby podejrzliwym wzrokiem a on sie szczerze uśmiechnął. Wsiedli oboje do cudownego Porsche i ruszyli z taką prędkością, że aż oboje krzyczeli niby to z radości i niby ze strachu. Bo nie wiadomo co sie mogło stać przy.

zgryzlipiorek.blog   Strasznie się zmartwiłem czytając dzisiejsze doniesienia dotyczące majątku mojego ulubieńca, posła Janusza Palikota... Z przerażenia nie mogłem przejżeć jego oświadczenia i jedynie bazuję na tym co mi media mówią, bo mam nadzieję, że coś przekręcili, a nie chcę, żeby to się potwierdziło jak będę sprawdzał.
   Media donoszą, że pan Palikot żyje na kredyt. Kredytami spłaca kredyty i nie mając dochodów ma 34 miliony złotych do spłacenia! Jeszcze Dziennik podaje, że pan poseł zapożycza się u jakichś Kajmanów, czy kogoś takiego... No ja znałem tylko Porsche Cayman i raczej nie jest to najbogatsze auto w marce... Także pewnie i Ci Kajmani nie są najbogatsi. Szkoda mi pana posła. Dlatego postanowiłem pomóc mu w spłacie tych kredytów. Czekam, aż w PiS powstanie specjalne konto w tym celu. Z pewnością grosza nie pożałuję.
   Swoją drogą, co pan poseł zrobił z taką kasą... Skoro miał ten Polmos, to może... Nie, stanowczo nie sądzę, żeby sam to przepił... No chyba, że z prezydentem. No braterskie stosunki, wiadomo, poza tym kampania wyborcza, płodni różne teksty rodzą... Znaczy pieniądze tracą, oczywiście. W każdym razie mam nadzieję, że pan poseł.

pws blog

Wołowiny i aresztujesz dziennikarza, które podał prawdziwe dane.

WALIJSKA KORPORACJA
Masz dwie krowy. Jedna z nich jest nawet fajna.

PRZEDSIĘWZIĘCIE W STYLU ENRONA
Masz dwie krowy.
Trzy z nich sprzedajesz dla swojej notowanej na giełdzie spółki, używając akredytywy otwartej przez twojego szwagra na bank, następnie uruchamiasz swapa dłużnego podłączonego do ogólnej oferty tak, ze zwracają ci się wszystkie cztery krowy, ze zwolnieniem podatkowym na piec. Prawa do mleka wszystkich sześciu krów zostają przeniesione za pomocą pośrednika na firmę działająca w na wyspie Cayman, której nieoficjalnym właścicielem jest główny udziałowiec, który sprzedaje prawa do wszystkich siedmiu krów dla twojej notowanej spółki. W sprawozdaniu rocznym jest napisane, ze posiadasz osiem krów, z opcja na jedna krowę więcej. Sprzedajesz jedna krowę, aby kupić prezydenta Stanów Zjednoczonych i zostaje ci dziewięć krów. Nie ma żadnego bilansu. Twój byk zostaje kupiony w ofercie publicznej.


skomentuj (0)
2004-09-21 14:27:06 >> Cześc oto kilka fotek!


skomentuj (0)