O czym chcesz poczytać na blogach?

Cathy smith

You can sit beside me when the world comes down... - Onet.pl Blog


Bohaterowie
  • Paula Brunt
  • Meggie Brunt
  • David Hoof
  • Tom Sillen
  • Natalie Brunt
  • Cathy Simson
  • Adam Smith
  • Bohaterowie epizodyczni.
Z wrażenia ustami, w końcu jednak zabrała się za rozpakowanie walizki. Nie wzięła zbyt dużo rzeczy,przyleciała tu w końcu tylko na dwa dni, zabrała tylko kosmetyki pidżamę, bluzkę z krótkim rękawem, dżinsowe rybaczki i strój wieczorowy, gdyż po niedzielnych zawodach miało się odbyć przyjęcie z udziałem tancerzy i ich rodzin. Nie wiedziała jednak, czy zespół Meg i  Cathy będzie na nie zaproszony, to, co planowała zrobić miało wiele pozmieniać.
Gdy zadomowiła się już w apartamencie, udała się do łazienki, gdzie wzięła krótki, odświeżający prysznic i przebrała się w świeże ciuchy, po czym wyszła z pokoju i zeszła  na hol, gdzie czekała już na nią młodsza siostra. Miały razem pójść  do hali widowiskowej, która.

johnnydeppkapisz

Lista laureatów w 12 kategoriach:

NAJLEPSZY FILM
"Za wszelką cenę" (Dystrybucja: Best Film)

NAJLEPSZY POLSKI FILM
"Komornik" (Dystrybucja: ITI Cinema)

NAJCIEKAWSZA OFICJALNA POLSKA STRONA FILMU
"Harry Potter i Czara Ognia" - www.harrypottericzaraognia.pl

NAJLEPSZA AKTORKA
Angelina Jolie - "Aleksander", "Mr. & Mrs. Smith"

NAJLEPSZY AKTOR - Yeaaaaaaaaaa!!!!

JOHNNY DEPP - "Marzyciel", "Charlie i fabryka czekolady", "Gnijąca panna młoda Tima Burtona" (głos)

NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE
Premiera filmu "Karol - człowiek, który został Papieżem"

NAJLEPSZA MUZYKA
"MARZYCIEL" +_+

NAJLEPSZY SERIAL TELEWIZYJNY
"Zagubieni" (emisja w.
Angelina Jolie oraz Johnny Depp zgodzili się wystąpić w głównych rolach w nowej ekranizacji powieści Emily Bronte - "Wichrowe wzgórza".
"Wichrowe wzgórza", opowieść rozgrywająca się na wrzosowiskach brytyjskiego hrabstwa Yorkshire w XIX wieku i mówiąca o nieszczęśliwej miłości, która połączyła szlachciankę Cathy i zbuntowanego parobka Heathcliffa, na ekran była przenoszona już kilkakrotnie. W 1992 roku w głównych bohaterów wcielili się Francuzka Juliette Binoche oraz Anglik Ralph Fiennes. Teraz zagrają ich hollywoodzcy gwiazdorzy: Angelina Jolie oraz Johnny Depp.

Amerykańscy aktorzy będą musieli opanować angielski akcent. Depp zetknął się już z nim w trakcie.

Świat widziany moimi oczami

Rozwikłać zagadkę, wczuwałam się w bohaterkę, kojarzyłam fakty. To niesamowite jak autor zdołał wciągnąć czytelniczkę w swój świat i omamić ją tak, że miała wrażenie, że wszystko mogło rzeczywiście się wydarzyć. Nie ma chyba lepszego komplementu dla utworu, jak stwierdzenie, że jest bardzo realistyczny.

Główną bohaterką jest młoda dziewczyna o imieniu Cathy. Dookoła niej zaczynają dziać się przerażające rzeczy. Ktoś morduje ludzi i robi to z wyjątkową pomysłowością i okrucieństwem. Dziewczyna zostaje zmuszona do zmierzenia się z własnymi lękami i przeszłością. Mamy dwóch podejrzanych o morderstwa, dopiero Cathy odkrywa prawdę. Zostaje ona narażona na
niebezpieczeństwo gdy zabójca postanawia ją zlikwidować. Po.

(tak na prawdę to nie chcę nikogo zanudzić na śmierć).
Przejdźmy więc do meritum (tym razem już na pewno).

Jeśli nadal liczysz na zombie, to muszę Cię rozczarować. Nieprędko i niewiele ich spotkasz.
Ale zacznijmy od początku. Poznajemy Billy'ego Smitha i Angel. No cóż, to dosyć trywialne personalia. Nie doszukiwałabym się w nazwisku Smith też żadnych prób stworzenia everymen-owskiego bohatera, zwykłego człowieka. Czytelnik nie utożsamia się raczej z tym mężczyzną.
W międzyczasie czytamy listy Fredericka do Henrietty. Poznajemy historię budowy pewnego miasteczka.

..:MUZYKA-FILM-GWIAZDY:.. - bloog.pl

Waga: 58kg
Kolor włosów: brunetka
Zajęcie(a): aktorka

BiografiaJessica Alba (pseudonim Sky Angel) urodziła się 28. kwietnia 1981 w miejscowości Pomona. Kraj, którego jest obywatelką to USA. Jej matką jest Cathy Alba. Jej ojcem jest Mark Alba. Jest to biała brunetka, jej zawód to aktorka. Jej prawdziwe nazwisko to Jessica Marie Alba. Ma 168cm wzrostu i waży 58kg. Jej znakiem zodiaku jest Byk. Ostatnie filmy, w których grała Jessica Alba to "Good Luck Chuck" (2006) gdzie grała Cam Wexler , "Awake" (2006) gdzie grała Sam i "Into the Blue" (2005) gdzie grała Sam..
To USA. Jej matką jest Marcheline Bertrand. Jej ojcem jest John Voight. Jest to biała brunetka, jej zawód to aktorka. Pracuje także jako modelka. Jej prawdziwe nazwisko to Angelina Jolie Voight. Ma 170cm wzrostu. Jej znakiem zodiaku jest Bliźnięta. Ostatnie filmy, w których grała Angelina Jolie to "The Good Shepherd" (2006) gdzie grała Clover Wilson , "Mr. & Mrs. Smith" (2005) gdzie grała Jane Smith i "Alexander" (2004) gdzie grała Olympias. Jej mężem jest Billy Bob Thornton , Jonny Lee Miller (actor; played together in Hackers; married on March 28, 1996; separated on October 1, 1997; filed for divorce on February 3, 1999. Do bliskich jej osób należą Billy Bob Thornton, Jonny Lee Miller, Timothy Hutton. Jej dzieci to Maddox..