O czym chcesz poczytać na blogach?

Catherine tate

Legendum est

O nic, którego obejrzenie w teatrze było bodaj najjaśniejszym punktem w ponurym i paskudnym skądinąd 2011. Obejrzę sobie jeszcze raz, jak David Tennant wjeżdża na scenę na białym koniu wózku golfowym i jak Catherine Tate utrudnia mu życie.  

Po drugie, 01.01. Wtedy to wreszcie doczekam się filmu, na który ostrzyłam sobie zęby już w zeszłe.

Przygody Merlina - Onet.pl Blog

W adaptacji Pedro Almodóvar's "Todo sobre mi madre" (Wszystko o mojej matce). W spektaklu teatru Young Vic's zagrał tytułową rolę w adaptacji DBC Pierre's "Vernon God Little".
Morgan wystąpił w kilku niewielkich rolach w programach telewizyjnych, np. w "The Catherine Tate Show" (2007), w jednym z odcinków serialu "Doctor Who" (2008).
Przełomem okazała się główna rola w serialu fantasy "Merlin" (2008), gdzie odtwarza postać tytułowego bohatera, młodego czarodzieja Merlina.


  

Rockmeni Naszego Wieku - Onet.pl Blog

Jego starszej siostry, w której znajdowały się takie zespoły jak The Cure, Siouxsie Sioux, The Cult, The Smiths, Love and Rockets. We wczesnych latach '90 zaczął słuchać zespołów z nurtu shoegaze, np. Catherine Wheel, Slowdive i Ride. Muzycy i grupy jakich lubi słuchać to również David Bowie, R.E.M., Linkin Park, Siouxsie and the Bashees, Deadsy, Billy Idol, Dandy Warhols. Płytę tę uznano za przełomową w historii muzyki. Porównuje się ją z The Wall Pink Floyd. Reznor nagrał ją w domu niegdyś należącym do Romana Polańskiego, gdzie grupa słynnego mordercy Charlesa Mansona brutalnie zamordowała żonę reżysera Sharon Tate, która była w ciąży oraz paru jej przyjaciół. W pokoju, gdzie krwią ofiar napisano na ścianach wielokrotnie słowo 'pig', Reznor nakręcił teledysk do utworu March Of The Pigs. Równie kontrowersyjna była piosenka Closer oraz teledysk do niej..

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

za terazrock.pl
Początek: 14:30 naszego czasu.

Kolejność występów Wembley:

Chris Moyles wprowadza Genesis
Utwory: 'Turn It On Again'/'No Son Of Mine'/'Land Of Confusion'

Anna Friel zapowiada film

Catherine Tate wprowadza Razorlight
Utwory: 'Before I Fall To Pieces'/'America'

Chris Moyles zapowiada film

Danny Dyer wprowadza Snow Patrol
Utwory: 'Open Your Eyes'/'Shut Your Eyes'/'Chasing Cars'

Boris Becker wprowadza Damiena.