O czym chcesz poczytać na blogach?

Catalyst

"Miłość żyje marzeniami" - Onet.pl Blog

    "LiNKiN ParK", i bilet na koncert "OW... (Chazy; 28.03.2012)
  • Urodziny Chazy'ego i pierwszy dzień wiosny! :D ;))... (Chazy; 20.03.2012)

26 sierpnia 2010
Pierwszy teledysk z nowej płyty "LiNKiN ParK" - "A Thousand Suns" !!! :)))) | "LP" zagra na V.M.A. 2010 ! :))))
Dziś pojawił się nowy teledysk "LP" do utworu "The Catalyst" .Przekazem klipu jest, "coś może być piękne i niszczycielskie" .

W teledysku do pierwszego singla "The Catalyst",  który zespół kręcił jeszcze w czerwcu dogrywano rzeczy do ostatniej chwili. Żeby trzymać się tradycji, klip reżyserował DJ zespołu, Joseph Hahn Ale poza tym kto siądzie na fotelu reżysera, kiedy głowy mieli zaprzątnięte wieloma detalami, które trzeba było dograć, na przykład jak ma się nazywać sam utwór .I kiedy kilka miesięcy temu nie byli jeszcze pewni tytułu utworu, wiedzieli już jakiego rodzaju emocje chcą przekazać w teledysku .Zupełnie jak sam album, celowali w duże, często sprzeczne ze sobą tematy: siła i.

Strefa Petrolhead'a

To z kolei wynik kooperacji Joe Hahna i Shinody – jest to chyba najbardziej agresywny kawałek na całej płycie, mający doskonałą rytmikę i najzwyklej w świecie wkręcający się w ucho jak mało co. Po nim następuje zaś “Wisdom, Justice, And Love” stanowiący nagraną wypowiedź Martina Luthera Kinga w którą wkomponowuje się pianino, aż wreszcie głos staje się po prostu robotyczny. Po tym Linkin Park serwuje nam “Iridescent”, niezwykle melodyjny kawałek, który wprowadza nas w nieco bardziej optymistyczny nastrój (ponownie pojawia się Brad ze swoją gitarą), aż wreszcie, po kolejnym przerywniku (“Fallout”) nadchodzi “The Catalyst”.

O tym utworze można napisać wiele. Był wypuszczony w formie singla promującego album jakiś czas temu, pojawił się na trailerze Medal of Honor, zawiera w sobie tą niezwykle głęboką linijkę “God bless us everyone, we were broken people living on the loaded gun” i jest po prostu czymś niezwykłym. Ja osobiście skwasiłem się po tym jak usłyszałem go pierwszy raz bo nie był dla mnie wystarczająca Linkin Parkowy. Ale na tle całego albumu jest po prostu niezwykłą kompozycją budzącą masę mieszających się uczuć. Dla mnie ten kawałek ma jakiś dziwny wymiar i to w trakcie jego trwania załącza mi się moja chora.

TwaroShake - niecodzienności codzienności okiem mym.

Teledysk From The Inside? Po obejrzeniu pierwszy raz tego teledysku - chciałem więcej. Moje pierwsze zaniepokojnie wystąpiło przy "Minutes to Midnight". Czy to było to samo? NIE!. Dla mnie osobiście to było nagłe uderzenie w klimaty U2. Nawet jeden z teledysków wyglądał jak wierna kopia Vertigo by U2. Lecz teraz.. teraz nadszedł na kolejny krążek "A Thousand Suns". Otóż pierwszy kawałek Catalyst - promocja nowego krązka - po 5 razach wydał się całkiem niezły. Lecz idąc dalej - utwór Blackout.

Czy początek nie wydaje się znany? Czy nie wydaje się podobny do Agnieszki Chylińskiej - Nie mogę Cię zapomnieć? Czyżby LP poszedł w ślad Modern Rocking (cokolwiek to znaczy)? Grzechem by było stwierdzić że cała nowa płyta jest beznadziejna, bo tak nie jest. Lecz większość utworów już nie posiada tego dawnego pazura by LP. Gdzie się to zagubiło? Każdy fan Parku Linowego - uwiebiał ten pieprz, który był w muzyce jak i w wokalu. Płyta do przesłuchania - raz dla ciekawości, drugi raz dla potwierdzenia samemu sobie że nie jest to płyta z wyższej półki.

kolas blog

Mateusz.
No i do rzeczy to jestem zawieszony w próżni pomiędzy szkołą a wakacjami. Koniec tematu. Nie wiem czy jestem sentymentalistą ale nie takim jak moja Mama, hehe. Jak wciskam na komputerze c z kreseczka na górze "ci" tos ie coś jebie i włącza się jakiś program CATALYST. Mam nawet jakieś książki, troche ich jest, nie potrafie sie zabrac ( lubię takie sytuacje). Jestem smalltownboy'em i gram w zespole, ostatnio idzie bardzo leniwie, ale zawsze coś. Testy maturalne tez mam wiem oszalałem, ale lubię sie oszukiwac.w przeciwieństwie do ogółu narodu żydowskiego nie jestem minimalistą raczej. predzej jakimś cholernym idealistą z punktami odniesienia, ktore może dostrzec tylko moja chora wyobraźnia. Zabawny ze mnie twór gdy patrzę: stąpam twardo po ziemii, zachowuje się jak neandertalczyk, a jednocześnie nieposkromiony ze mnie romantyk, czasem gorzej niż mickiewicz? nie umiem zrezygnowac z żadnej części mojej osoby, ale.

Bloomer-Muska::Z magią przez życie

Jak przecena, bo inaczej już musiałabym liczyć resztki funduszów. To, co mam zostanie akurat na prawo jazdy i odłożenie na zapas na tzw. "czarną godzinę"...Aby nie zagracać dysku wrzucam resztkę dodatków. Avatarki 100x100 oraz jedną tapetkę... Nawet nie pamiętam, kiedy ją zrobiłam...

Gdy teraz patrzę w monitor wydaje mi się ogromny xD W Helu niestety był jedynie miernej wielkości laptopik, więc powrót do komputera normalnych gabarytów jest całkiem ciekawy...W tle gra mi Linkin Park. Już 13. września nowa płyta. Oj już się doczekać nie mogę. Po przesłuchaniu The Catalyst sama nie wiem, czego się spodziewać po tym albumie. Na pewno będzie to coś zupełnie innego niż to, co było do tej pory. Zobaczę w swoim czasie, ale już odliczam dni! The Catalyst jako piosenka jest całkim fajne... Trochę zbyt wiele elektroniki, ale mogło być gorzej. Za to teledysk na prawdę jest genialny. Przynajmniej mi przypadł do gustu. Wielu ludzi mówi, że to nie jest Linkin z czasów Meteory czy HT i odwracają się od tego, co teraz ten zespół tworzy. Szkoda wielka. Dla mnie prawdziwy fan nigdy nie odwraca się od zespołu, który kocha nawet w chwili upadku. Fakt. Może mu coś nie odpowiadać, ale to nie jest powód, aby w ogóle zapomnieć...