O czym chcesz poczytać na blogach?

Casting do serialu

Pierwsza Miłość - Onet.pl Blog

W domu. Renata i Grzegorz wychodzą do teatru, Błażej idzie do koleżanki. Tylko jeden policjant pilnuje wejścia. Florczak wykorzystuje okazję. Obezwładnia funkcjonariusza i zostawia rannego w radiowozie. Udaje się do mieszkania Królów. Gdy Ola otwiera mu drzwi, on zakrywa jej usta i przykłada nóż do twarzy.

CASTING do serialu Pierwsza miłość

Jeśli chcesz wziąć udział w castingu do serialu "Pierwsza miłość", należy zgłosić się w sobotę 14. stycznia 2012 roku między 10-16 do siedziby ATM Grupa przy ul. Dwa Światy 1 w Bielanach Wrocławskich.

twój tytuł

D), wyrozumiałość w wielu sprawach (taaa... ty już wiesz o co mi chodzi xD''), szablon (na razie jeden, ale to się zmieni... >D), pochwały i kolejną poprawę mojej samooceny (kolejna osoba dostanie wpierdziel...>D) i wiarę we mnie, nawet wtedy, kiedy ja ją stracę (no w końcu jestem ateistką, ne? XD)
dla Ryuu: za to, że jesteś moim kochanym synem (płeć się nie liczy! XD), że piszesz ze.

Trzeba. Egzaminy jakoś przeżyję, ale czeka mnie coś znacznie, znacznie gorszego... BIERZMOWANIE! X_X A moja matka jak na złość nie pozwala mi na Genowefę, foch =_='
Btw, ważna notatka na przyszłość... Castingi są ZŁE XD A jak jeszcze jest to casting do serialu jak "Na Wspólnej"... To jest BARDZO ZŁY! XD

"Be original, be creative... And fuck the rules!"
skomentuj (4)


New York Minute. . . Ashley and Mary-Kate Olsen Blog

Samą serialową dziewczynke - Michelle. Musiały być identyczne ,więc gdy pod koniec kręcenia serialu zauważono ,że ich uśmiech jest troche inny ,zaczęły na planie nosić.. sztuczne zęby.To się nazywa dążenie do perfekcji !
C.D.N
skomentuj (3)
2004-09-17 20:22:56 >> <_<_< Zajebiste wieści >_>_>

To jak to bedzie z filmem Dziewczyny w Nowym Jorku? Bedzie czy nie?

W najnowszym.Dziewczynie znajdują się 2 strony o Olsenkach. Przepiszę dla was , część tego, co jest napisane:
Pierwsze kroki w biznesie bliźniaczki Olsen postawiły za sprawą mamy , która obie zabrała na casting do serialu "Pełna chata".Jedna z dziewięciomiesięcznych wtedy dziewczynek miała sensacje żołądkowe , ale są podobne do siebie jak 2 krople wody ,można było liczyć na drugą.Producenci uznali,że taki układ byłby.

z pamiętnika artystki

Z tym, proszę bardzo - zgnoją kogoś. Bo właściwie, czemu nie? O dziewczynie z ogromnym talentem, czyli Amy Winehause będą pisać, że mają dość patrzenia na obrzyganą narkomankę. A nie zdają sobie sprawy z tego, że taki a nie inny wizerunek służy do promocji. Bo od czasów Kurta Cobaina jakoś tak się stało, że skandale są mizerne. A to.

I, jak większość waszych koleżanek, chcecie zostać aktorką, modelką albo piosenkarką.

Ania bardzo marzyła o scenie. Nie o filmie czy serialu, nie chciała być taka jak lansowane panienki w telewizji, nie chciała musieć być kimś innym niż jest, tylko chciała być aktorką. Taką prawdziwą. Taką, która codziennie wdycha kurz unoszący się z.

Zawarliśmy umowę barterową i sesja doszła do skutku.

Zaniosłam materiały do agencji. I zaczęłam czekać: na jakieś informacje o castingach, na jakieś umawianie mnie z reżyserami, wreszcie: na cokolwiek!

Zanim skończyłam Akademię, zadzwoniła wreszcie do mnie.

Miley Cyrus - Onet.pl Blog

Miał koloru kawy z mlekiem, średniej wielkości, z dużymi, brązowymi oczami i noskiem oraz kokardką tego samego koloru.

    - Miley, no w końcu - przywitała mnie mama, gdy otworzyłam drzwi domu - Gdzie tak długo byłaś? - zapytała, po czym z uśmiechem powiedziała - obiad już gotowy.
 - Mamo, na prawdę Cię przepraszam - oznajmiłam z nieukrywanym żalem - bo wiesz, EmLilly zaprosiła mnie.Obok. Miała dlugie, blond włosy, starannie uczesane w kucyk.
- Tak. Bardzo - odpowiedziałam, probując zachować normalny ton. - Ty też na casting?
- Tak. - krótko odpowiedziała - jestem Emily.
- Miley - wyciągnęłam do niej rękę, a ona uścisnęła moją dłoń.
- Dość nietypowe imię, ale.Co?! Jak to? Jaka rola? Ojej! - szczerze, nie wiedziałam co mówię.
-Miley Stewart/Hannah Montana, czyli.. główna rola! - oznajmiła mi wesoło mama.
 Nie wierzyłam. Dostałam główną rolę w serialu. Wykorzystali do niego moje imię.. Będę sławna, pomyślałam.
Dostałam scenariusz, teksty piosenek, jakie miałam wykonać, melodię, nuty i tak dalej. Siedemnastego sierpnia zaczęliśmy nagrywać. Nie.