O czym chcesz poczytać na blogach?

Carte blanche

g4rr3t.blog

Spodoba się Twój tryb życia, zawsze możesz poprosić o pokutę i rozgrzeszenie w jednym z przedstawicielstw jego firmy na ziemi. Po odejściu od konfesjonału reklamacji nie uwzględnia się, jednak pan Bóg i jego wyznawcy uwzględniają ponownie przyznaną carte blanche, jaką otrzymasz po usłudze zwanej spowiedzią. Przynajmniej w kwestii własnego lokum potrzebnym w życiu doczesnym i Wrocławiu. Tak więc, jedną noga przestąpiłeś oba progi. Jeszcze tylko jedno pytanko i jesteśmy w domu, dosłownie!
-.

Wolna Palestyna


2 grudnia 2009

Południowoafrykańskie media donoszą o ujawnieniu izraelskich szpiegów dopuszczających się nielegalnych przeszukań i przesłuchiwań na międzynarodowym lotnisku w Johannesburgu. Telewizja Carte Blanche informuje o obszernym dochodzeniu ujawniającym działania operacyjne izraelskich służb specjalnych Shin Bet, której agenci oficjalnie zatrudnieni są jako pracownicy ochrony izraelskich linii lotniczych El Al, a dodatkowo sprawują funkcję ochrony.

mala w wielkim świecie - bloog.pl

Mam za małe piersi, bo jestem za niska, czyli tak naprawdę co mu się we mnie podoba ?? NIC kompletnie NIC..nie rozumiem go...a najbardziej nie rozumiem siebie....ze nie potrafie go zostawić... przecież to ja mam całe życie jeszcze przed sobą...to ja mam carte blanche ......

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3916742,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Musisz przejść przez życie, takim jakie ono jest. Jeśli masz przegrać, to tylko przegrana z honorem będzie Twoją wygraną... - Onet.pl Blog

Tworzyć swoją przyszłość. Zmaterializowała w umyśle swoje cele i marzenia. Uśmiech, który zagościł na jej twarzy świadczył nie tylko o sile i odzyskaniu upragnionego spokoju, ale także zakreślał nowe horyzonty w jej życiu.
- Tabula rasa i carte blanche – szepnęła zamykając pamiętnik. Migiem przebrała się w pidżamę, po czym wślizgnęła się pod grubą kołdrę. Kurczowo zacisnęła ręce na pościeli, a twarz wtuliła w miękką poduszkę. Po jej policzkach spłynęły drobne, perliste.