O czym chcesz poczytać na blogach?

Caroline wozniacki

tenis ziemny

Najlepszą obroną jest atak.

Nie chodzi tylko o to by odbić piłkę, ale należy równiez patrzec gdzie piłka spadnie. Nie lubie, gdy gra sprowadza sie jedynie do bezmyślnego przebijania, a Caroline sprawiła, że tak się nie stało. Zrobiła kolosalne postępy i bardzo się rozwinęła. Jeżeli pójdzie tak dalej to może ona zostać nową "królową tenisa".

 

Caroline Wozniacki gra ostatnio bardzo pewnie, w drodze do półfinału straciła tylko jednego seta. Słynie przede wszystkim z niezłej gry podczas wymian, potrafi niezwykle długo trzymać piłkę w korcie, świetnie biega i ostatnio zauważyłam, że coraz częściej zagrywa kończące piłki, zaczyna po prostu grać coraz.

& Onet Blog Site About Maria Sharapova & - Onet.pl Blog

16 maja 2008
Teraz ćwierćfinał+Awans w Rankingu WTA

Hejka. Maria awansowała do ćwierćfinału turnieju w Rzymie, pokonując w III rundzie Dunkę Caroline Wozniacki 6:4, 7:6(7-3) w godzinę i 54 minuty. Mogliście oglądać to spotkanie, ponieważ było one transmitowane w telewizji Eurosport, od 16:30. W pierwszym secie Maria prowadziła 3-1, pozniej Dunka doprowadzila do remisu po 3, pozniej nawet prowadzila 4-3, ale to z kolei Sharapova doprowadzila do remisu po 4 i.

Echa Wydarzeń - bloog.pl

W finale turnieju w Sydney. Los uśmiechnął się do rywalki z Białorusi. Ale i tak o damie naszego tenisa mówi się głośno oraz dobrze. Bo wcześniej zdołała pokonać dzisiejszy światowy Numer 1 kortu. Czyli Karolinę Woźniacką ( właściwie Caroline Wozniacki); Dunkę z rodziców Polaków. Mama grała w Polsce w siatkówkę- na poziomie reprezentacyjnym; tata kopał piłkę w legnickiej Miedzi i lubińskim Zagłębiu. Gdy podpisał kontrakt z Odense, przenieśli się do Danii i tam ujrzała świat ( lipiec 1990) Karolina- Caroline. Operuje.

Nabijamy licznik i gramy dalej

TENISA?

Oglądałem mecz Urszuli Radwańskiej z rosnącym podziwem. 18-letnia młodsza z sióstr Radwańskich w 1/8 finału Indian Welss, turnieju wartego 4,5 mln dolarów, bagatela, grała z klasyfikowaną w rankingu WTA o ponad 90 miejsc wyżej Dunko-Polką Caroline Wozniacki. Grała - jak słusznie stoi w tytule relacji - jak równa z równą. Zabrakło rzeczywiście niewiele, tak naprawdę 4-5 punktów w kluczowych momentach, kiedy Caroline pokazała większe ogranie, większe doświadczenie, może ledwie ciut wyższe umiejętności.

Uśmiecha się.