O czym chcesz poczytać na blogach?

Caroline flack

WeAllLoveOneDirection - Onet.pl Blog

- nie przepraszaj, tak jest dobrze .- szepnęłam cicho . Chłopak złapał mnie za głowę i zaczął nią kierować, zbliżał nią do swojej. Chciał mnie pocałować ale ta myśl, że on jeszcze niedawno całował tą Flack nie dawała mi spokoju więc zrobiłam unik spuszczając głowę. 
- co się stało ? – zapytał zdziwiony . 
Zaraz, czekaj, a co z jego rzeczami? -Przypomniałam blondynce i zobaczyłam jak jej mimika zmienia się z wesołej na smutną. 
- Nie zastanawiałam się nad tym, nie chcę, żeby Harry wracał do Caroline, nie chcę w ogóle o niej myśleć.- Powiedziała przyjaciółka i spuściła głowę w dół. Podeszłam i przytuliłam ją mocno. 
- Nie martw się, może my pójdziemy po jego rzeczy?.

I want you so desperately - Onet.pl Blog

Żeby zimne powietrze się nie przedostało do środka.

   Podeszłam do lady, gdzie na razie zamówiłam colę. Próbowałam wypatrzeć wolny stolik, a ku moim oczom pojawił się Harry z tą całą Caroline.. Ble… Może jestem wredna, ale muszę wykonać swój niecny plan. Widzę Styles mnie zauważył, bo zaczął się denerwować. Szczęście, że ten jego tic tac siedzi tyłem do mnie. Przeszłam te kilka kroków do ich stolika i zaczęłam mówić do.

Się z jakąś mendą. Dobra , dobra zapamiętam sobie sweety.

   - Farrah! – Jęknął Hazz. – To nie tak jak myślisz.

   Flack przyglądała mi się dziwnie, a ja na koniec wystawiłam do niej język.

   - Nie Harry. Tak nie będzie. Nie licz na nic. Wybacz – powiedziałam i odeszłam.

CSI NY New in Team by Caroline - podstrona - Onet.pl Blog

Amanda Trox

Zawsze uśmiechnięta i pogodna 29letnia pracownica Crime Lab. Szybko się zaprzyjaźnia, wierzy dowodom. Dla przestępców szorstka i twarda. Zawsze była tą lepszą siostrą. Zginęła z rąk Matta, którego rozpracowywała.

 

Don Flack

Go jej siostra bliźniaczka, z którą zmuszony jest pracować. Chciałby założyć rodzinę, ale nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki.

 

Ashley "Mad" Maddley

Rówieśniczka Caroline, pracująca w FBI. Rozumie ją bez słów. Nawiązują świetny kontakt. Zawsze.

„Niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy” - Onet.pl Blog

Gdzieś za rogiem, nie odwracając się przy tym ani razu. Nie rozumiałem powodu jej nagłej decyzji. Dlaczego mieliśmy się nigdy więcej nie spotkać? Przecież dobrze bawiliśmy się w swoim towarzystwie. Potrafiła mnie wysłuchać, odgonić myśli krążące wokół Caroline. Sprawiała, że się uśmiechałem. Dlaczego chciała mnie teraz opuścić? Po tym, gdy pozwoliła wierzyć, że kiedyś przyjdzie zapomnienie. Przecież obiecała, że mi w tym pomoże. Do miejsca, które zawsze towarzyszyło do spotkań z Caroline. Okrzyknęła je „naszym” miejscem, o którym nikt ze znajomych nie mógł się dowiedzieć. A ja zabrałem tam Lace, łamiąc przy tym przysięgę. Dopiero w tej chwili to zrozumiałem. I choć Flack mnie zostawiła, to wciąż było „nasze” miejsce. Jedyne, w którym nie musieliśmy się przed nikim ukrywać. Zabranie tam, Evans i jej odejście było karą za nie dotrzymanie słowa. I choć to Caroline pierwsza ją złamała, odchodząc, to ja.