O czym chcesz poczytać na blogach?

Carnegie hall

212 - 212

18:54, dwiesciedwanascie , 212
Link Dodaj komentarz »
Carnegie Hall

No byliśmy, byliśmy.
Salę znacie wszyscy z niezliczonej ilość scen filmowych kręconych na rogu 57 ulicy i 7 alei. Wystroiliśmy się.

Blog Klaudynka013

Postaciami naszej różnorodnej muzycznej sceny: z Jeremim Przyborą, Tomaszem Stańko, Markiem Grechutą, Januszem Olejniczakiem, zespołem Perfect, Leszkiem Możdżerem, Urszulą Dudziak. Śpiewała na festiwalu Warszawska Jesień i ze Skaldami w Carnegie Hall… Pat Metheny, nagrywając z nią słynny już album Upojenie powiedział: Ania jest oryginalna, prawdziwa, odważna. Jedna chwila z jej piosenki należy do najpiękniejszej muzyki jaką słyszałem od miesięcy…. W 2005 roku ukazał się.

Wybuchła wiosna - wstrząsająco! - Onet.pl Blog


13 grudnia 2009
You know how you get to Carnegie Hall, doncha? Practice.

Są dwie sytuacje, w których Agat najczęściej pisze notki. Albo siedzi sama w domu, albo ma nadmiar roboty. Dzisiaj tymczasem obie te.

liberatus.blog

Rzympoleniem. Cytat: "Co to jest? Dwóch facetów gra na skrzypcach. Jeden ubrany na czarno, drugi na biało. Ten na biało ma czarny kapelusz".
Może jednak pozory mylą. Kiedy pisałem tę notkę, przypomniałem sobie mój występ na scenie Carnegie Hall w Nowym Jorku. Bynajmniej dlatego, że jestem tak wielki, jak ilość szczęścia, którym mnie los obdarzył.

Tagi: new york, pop kultura, idol, evviva l'arte

skomentuj (1)

Pepsieliot's Blog | Obyczaje Pepsi Eliot :)

Podparty pantomimą nie ma siły wyrazu, dokładnie, nie ma siły przemówić do widza? Że w teatrze potrzebne jest głośne słowo, wydarcie, bo nikt Cię nie usłyszy i nie zrozumie? Że gra na scenie różni się od gry w fabule na taśmie. No chyba że w Carnegie Hall, gdzie akustyka powala na plecyki. I że skoro w teatrze trzeba wrzeszczeć, żeby cię słyszano i rozumiano, to w życiu też?
W realu nie sprawdza się ta zasada, niejednokrotnie cicho wypowiedziane słowo ma większą siłę rażenia niż krzyk,.

tymoteusz syn krzysztofa

Bronxu, gdzie narodził się hip hop. To będzie jedyna w swoim rodzaju podróż od czasów społeczności skupionych wokół takich klubów muzycznych jak Shelter, Limelight, Paradise Garage czy CBGBs po dzisiejsze reprezentacje dźwiękowych wirtuozerii w Carnegie Hall, The Brooklyn Bowl czy Santos Party House.

FOTO: Muhsinah na kanapie RBMA

Aby poczuć ducha tej wyjątkowej akademii i dowiedzieć się o niej więcej.