O czym chcesz poczytać na blogach?

Carlsberg

Piwo Carlsberg - reklamy, produkty, marka

 • Skocz do archiwum
 • Skocz do wyszukiwarki
 • Skocz do tagów

Piwo Carlsberg - reklamy, produkty, marka

Wpisy

 • poniedziałek, 26 września 2011
  • 148 Bad Boys: Strach się bać, czyli Carlsberg w kinie z motocyklistami

   Idziesz z dziewczyną do kina, kupujesz bilet, może jakiś popcorn, a do tego Coca Cola. Wchodzi na salę, a tu niespodzianka... Zobacz zabawną reklamę Carlsberga. That's call for Carlsberg.

   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   • Carlsberg
   • filmiki
   • harleyowcy
   • piwo
   • reklama
   • video
   • YouTube
   Autor(ka):

piwnyturysta | Piwny Świat

Firma została sprywatyzowana i przejęta przez koncern SABMiller. Od chwili przejęcia przez obecnego właściciela, browar jest w ciągłej modernizacji. Obecnie moce produkcyjne są szacowane na jeden milion hektolitrów rocznie. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom dwie marki regionalne, „Ciucas” oraz „Azuga” oraz kilka ogólnokrajowych, w tym czołową markę rumuńską „Ursus”.  Jak łatwo się domyśleć, po piwach tych nie można się wiele spodziewać. Najlepsze wrażenie zrobiło na mnie piwo Cucias (4,5%). Okazało się lekkiem, łatwym w odbiorze piwem, ale nic ponadto.

 Drugim przystankiem był browar znajdujący się w miejscowości Pantelimon, należący do koncernu Carlsberg. Został wybudowany od podstaw w 1997 roku. W chwili obecnej browar produkuje rocznie ponad dwa miliony hektolitrów piwa. Browar nie dorobił się własnej, lokalnej marki piwa. Warzy jedynie piwa licencyjne takie jak Tuborg, Carlsberg, Skol czy Holstein, m.in. w wersji pszenicznej.

 Ogromnie, żałuję że nie mogę wam pokazać zdjęć z wnętrz browarów, ale w ostatnim czasie praktyka zakazująca fotografowania wnętrz browarów, stała się nad wyraz częsta, zwłaszcza w browarach należących do koncernów.

Marketing i reklama

Belgian Beer Cafe.


"Pierwszy lokal chcemy otworzyć jeszcze w tym roku w jednym z największych polskich miast. Stworzymy w Polsce niedużą sieć 6-10 lokali, aby chronić wyjątkowość naszego konceptu" - mówi Magda Gabryelska, odpowiedzialna za budowę sieci.


Wyjątkowość lokali ma polegać na ich skrajnej belgijskości. W Belgian Beer Cafe serwowane będą dania kuchni belgijskiej i słynna czekolada. Największą atrakcją będzie oczywiście piwo. "Ceny dostosujemy do polskich realiów" - zapewnia Magda Gabryelska.


Na polskim rynku do tej pory piwiarnie rozwijał tylko browar Warka. Dziś ma 94 lokale, a do rozpoczęcia Euro 2012 chce otworzyć kolejne. Tymczasem Carlsberg, który jest oficjalnym sponsorem Euro 2012, zaprasza do współpracy bary i puby. „Jeśli UEFA wyrazi zgodę na oglądanie meczów w danym miejscu, tylko Carlsberg może być tam sprzedawany” - mówi Wojciech Żabiński.

Tagi: Polska reklama rynek
12:39, dorotaceprynska
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 stycznia 2012
Witam na moim blogu wszystkich Ciekawskich
.

Denmark by Philip

 

Późnym wieczorem w ramach urozmaicenia czasu i aktywnego wypoczynku zeszliśmy do podziemi naszego Danhostelu, aby rozegrać w czwórkę kolejny turniej ping-pongowy. Ach, ale frajda była.
Zagraliśmy też w jakąś dziwną grę karcianą, która polegała na brutalnym przykładaniu ręki na karty, co było związane z kolorami i kształtami figur na kartach… Nie pamiętam dokładnie jak się nazywała ta gra, ale z pewnością była wciągająca i męcząca, a potem nauczyliśmy naszych znajomych grać w Makao.

Po kolejnej lodowatej nocy w naszym hostelowym pokoiku, z samego rana wymeldowaliśmy się i ruszyliśmy w kierunku browaru Carlsberga.

Z zewnątrz nie wyglądał imponująco, ale miłą niespodzianką było dostać ulotkę w Polskim języku. Najbardziej rozczarowana była Annelien, bo ze wszystkich 5 języków, którymi władała dostała tylko informację po angielsku

Pomijając setki różnych piw z całego świata, które mieniły się w różnych kolorach za szklanymi gablotkami w całym browarze wart uwagi był cytat widniejący na ścianie:

“Beer is proof that God loves us,
and wants us to be happy.”
Benjamin Franklin

Hmm coś w tym jest
Oczywiście, skorzystaliśmy z okazji i odebraliśmy darmowe piwa, z.

- - - Moje Myśli - - - - Moje Życie - - - - - - - - - - - Moje Ja - - - - - Nasz Wszechświat -

Tworzenie ogarniacza

Już choćby somo tworzenie tego bloga jest dowodem na to że życie jest kochane

To że znalazłem taki szablon jak chciałem, no idealny, ziely z "czymś"- no tak chciałem 

a potem jeszcze znalazłem w goglach ten obrazek:

 

no przecierz on jest tak śmieszny i tyle fajnych emocji  oddaje no normalnie ekspresja !!!!!!! AAAAaa :D:D:D:

13:27, joker987 , Kochane życie moje
Link Komentarze (1) »
Bania na Carlsberg'a :D

Od czasu gdy prawpodobnie najlepsze piwko na świecie wystawiło na światło dzienne nową butelke, jestem oczarowany i zachwycony nią :D:P

Ona jest piękna i tak praktyczna że sie w głowie nie mieści

No popatrzcie sami:

Butelka jest mega przemyślana i praktyczna

cały krztałt jest idealny, zwężenie na środku sprawia że zawsze mocno ją będziesz trzymać a piękny grawer powoduje większe tarcie w przypadkach o zwiększonym przyciąganiu ziemskim :P

Kapsel a własciwie zaketka jest odkręcna- nie musisz sie już martwić jak otworzyć piwko ! bierzesz i SZKYYYYRTT :D

Szyjka jest troszke szersza od wszsytkich.