O czym chcesz poczytać na blogach?

Carlos saura

ulubione filmy - dagoblog

Specjalne występują też i w "Labiryncie..", ale dozowane są z niezwykłym wyczuciem smaku i proporcji. Film w żaden sposób nie nadaje się dla młodszej widowni, klimatem wojennej Hiszpanii przypomina "Nakarmić Kruki" Carlosa Saury, pokazuje okrucieństwo nieraz zbyt dosłownie. Któraś z gazet określiła ten film jako "baśń dla dorosłych" i tak jest w istocie.  

Audycja DOOKOŁA ŚWIATA w Radiu EGIDA - bloog.pl

- festiwali poświęconych kulturom trochę odmiennym od naszej. Wczorajszego wieczoru natomiast, katowicka ulica Mariacka zabrała nas w fascynującą podróż po krajach portugalsko-języcznych prezentując nam na dużym ekranie dwa obrazy - Fados Carlosa Saury, oraz Brasileirinho. Muzyka słońca Miki Kaurismäki.
Końcówka sierpnia zaś to dla nas prace nad nowymi programami i przygotowaniem do nowego sezonu. Już od września radio Egida powraca do Waszych odbiorników, a audycji.

Stalinogród, O.S.

_BLOG martel6m - e-blogi.pl

Za złe i mam go za zimnego skurwysyna, ale jeżeli on się obraża, to ja wolę wypisuję się z tej bajki, nawet mściwi bogowie nie są wieczni.

pascal's deal.

piosenka nazywa się Porque te Vas z filmu Carlosa Saury Nakarmić Kruki (curvia cuervos albo jakoś tak po hiszpansku). po polsku funkcjonuje jako PIOSENKA Z POCZTóWKI Z DZIęCIOłEM.

Skomentuj [1]