O czym chcesz poczytać na blogach?

Capricorn

' When I look into your eyes... They make me wanna die... ' - Onet.pl Blog


Brak tekstu


19 czerwca 2011
Rozdział XV.
' Capricorn ' Dwa tygodnie. 14 dni. 336.

heavy metal - Onet.pl Blog

13 September 2010
Wieczór z plakatu czyli Othis w pogo
Dziś szczegółowo o incydencie muzycznym z plakatu poniżej. Całe przedsięwzięcie organizowaliśmy my - Othisi. Z jednej strony było ciężko: kupa sprzętu, kilometry kabli + standardowo lutownica, cały zestaw śrubokrętów itd., itp., ale z drugiej strony bardzo miło było gościć "u siebie" zaproszone kapele. Wszystko na co mieliśmy wpływ potoczyło się po naszej myśli. Muzycy stawili się na czas, więc zaczęliśmy punktualnie. Pierwszy zagrał  rockowo-bluesowy zespół z Białogardu Capricorn - 40 minut dobrze zagranego rock'n'rolla. My jako drudzy pojawiliśmy się na scenie. HA! Tradycyjnie coś musiało paść- tym razem moje gniazdo w piecu, ale spox obok było drugie;p Zaczęliśmy granie, przed nami mnożyły się czarne postacie słuchaczy, które z czasem podzieliły się na trzy grupy: słuchających, pogujących i pląsająco-kontemplujących. To był piękny widok! \m/ Nie gorszy był gdy spoglądałam na chłopaków, ich miny mówiły: "ale zajebiście!" Po ostatnim numerze ludzie zaczęli krzyczeć chcemy jeszcze, grajcie, a nawet zagrajcie jeszcze, prosimy.

Zawody Jeździeckie!:) - Onet.pl BlogMam prośbe: Powiadamiajcie mnie o wszelkich zawodach itd. na mojej stajni w komentarzach czy księdze gości: Rosewood Ranch
Ruska - Organizatorka (20:00)
1 Uczestnik !:D

09 kwietnia 2012
Wyniki skoków kl. LL:
  1. Black Destruction L wł. Jessy
  2. Honor wł. Troja
  3. Thussardi wł. Miśka
  4. Happy Capricorn wł. Jessy

Opko abouut Danny och E.M.D. ;)) ;* - Onet.pl Blog

Idealny wiek na dzieci.
-A ty, kiedy twój wiek będzie idealny?
Nie spodziewałem się tego pytania. Poczułem falę gorąca na karku.
-Wiesz... Rozmawialiśmy o tym parę razy, ale nie mamy jakichś konkretnych planów.
-Ja i Mattias też nie, ale wyszło jak wyszło. - zrobiła figlarną minę. Chyba wiedziałem, o czym pomyślała, ale nie chciałem wnikać w ich prywatne sprawy. - No i nie czerwień się tak... Nie jesteś już nastolatkiem. - spojrzała na mnie życzliwie.
Poczułem, że spaliłem ostro bordową cegłę na twarzy. Z zakłopotania wyrwał mnie Mattias, dzięki ci stary.
-No, już jestem. Możemy jechać.
-Świetnie. Chodźmy.
Wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy do Capricorn'a, klubu, który wybraliśmy. Byliśmy tam kilka razy i spodobał się nam, więc i tym razem postanowiliśmy się tam zabawić.
Muzyka - jak to w klubach, Lady Gaga, którą miałem kiedyś przyjemność poznać osobiście, David Guetta, Tiesto... Różności. Grunt, że mogliśmy się rozerwać i potańczyć. Szaleliśmy na parkiecie do upadłego, więc po jakimś czasie poczułem, że napiłbym się czegoś.
-Idę do baru, przynieść Ci coś?! - musiałem krzyczeć, było naprawdę głośno.
-Pójdę z tobą! - odkrzyczała Janna. Złapałem ją za rękę i zaczęliśmy się przepychać pomiędzy ludźmi. W pewnym momencie wyślizgnęliśmy się z uścisku, ale pomyślałem, że pewnie idzie.

Ósmy czarny księżyc - Univestsil Adorventia wita nienazwanymi lękami nocy. - Onet.pl Blog

Atakuj, zabij koniec początku

rewolucją zerowego roku

We wszechświecie Jupiter cię wita

To dziewięćdziesiąta trzecia mila

milionów, które złamie dla ciebie

napiętnowane nowe twe imię

I wtedy gdy brzmieć będziesz Capricorn