O czym chcesz poczytać na blogach?

Caprice

Błędy życia... - Onet.pl Blog

Caprice.
Dziewczyna była na siebie wściekła. Nie lubiła przegrywać. Brzydziła się smakiem porażki. Lubowała się za to wygrywaniu i byciu numerem jeden. Szczyciła się każdym swym zwycięstwem.  
  Już od dziecka miała silny, ale też przy tym trudny do zniesienia charakter. Rzadko szła na ustępstwa, nie znosiła sprzeciwów, lubiła mieć nad wszystkim całkowitą władzę i kontrolę. Mimo to większość z wyżej wymienionych cech skrywała pod maską grzecznej i usłużnej panienki z dobrego domu. Tylko najbliżsi znali prawdziwe jestestwo przyszłej dziedziczki majątku Cosberry' ch. Do kształtowania okropnej osobowości Caprice przyczynili się w dużej mierze sami rodzice, którzy od małego ją rozpieszczali i zapewniali o jej wyjątkowości i lepszości.
  - Następnym razem to ja będę górą, zobaczysz! - pewnie odrzekła wnuczka. I niewątpliwie by danego słowa dotrzymała, bowiem na płaszczyźnie gry w szachy nie miała sobie równych.
- Już się nie mogę tego doczekać. - na pomarszczonej twarzy seniora rodziny Cosberry pojawił się ledwo widoczny uśmiech. Mężczyzna wziął duży zamach, aby móc wstać z ulubionego fotela. Na próżno. Jego przeszło 80-letnie ciało coraz częściej odmawiało posłuszeństwa. Starzec spróbował po raz wtóry.

inutilee.blog

Bicz, Gadzina, (którą trzeba trochę utemperować, bo dziewczyna zaczyna mi wchodzić na głowę i myśleć, że jej wszystko wolno, zabroniłam jej dzisiaj wyjść z domu, to wpadła w taki szał, jakbym jej kogoś zabiła...czas na zmiany w wychowaniu,znaczy się).

I wiadomość najważniejsza:
Jot przyjeżdża 4 października. Cieszę się jak cholera, ale musiał oczywiście coś wymyślić, by było ciekawie - chce, bym poznała jego mamusię. Oj nie, kochanie moje maleńkie, nic z tego.jeszcze długo nie, a potem wcale. Mam dosyć mocnych wrażeń jak na razie.
I tak oto przechodzę właśnie do sprawdzania prac, słuchając "caprice" Paganiniego. A od 20.00 Czarek w uliczniku, wiec będzie miło...

skomentuj (1)

Kiosk p. Ewy M., nr 35.., ilość zamówionych gazet 176, ilość zwrotów: 58 2005-09-16 10:36:42

Ktoś miał być dzisiaj na praktykach, ale nie powiem kto i gdzie się znajduje w chwili obecnej. Powinnam wklepywać dane, a jak mnie ta stara, zużyta szmata znowu przyłapie na siedzeniu w necie, to mam pozamiatane już chyba na amen.

A chciałam tylko powiedzieć, że mam zajebistego faceta, którego kocham bardzo, bardzo mocno. (choć.

DJ prezenter muzyczny Sebastian Hucik

3
Notki
Wesele w restauracji "MARIO" w Brzegu 09.03.28
Wesele w "Dobrych Czasach" Wrocław 2008 09.03.28
 

A to juz troche o mnie
Wesele w restauracji "CAPRICE" Wrocław 2008 09.03.28

A little girl with a green gun...

Ciekawe, które z nas ma obsesję...
Wszystko szyte na trzy. Trzy entery w dół od tematu. Trzecie zielone pole w ramce kolorów, od lewej, zestaw drugi, dobrze, nie wytłumaczę, o co chodzi...
"Bo dyscyplina musi być!"
Usiłuję ukradkiem podpatrzeć tę dyscyplinę. Przyznam, że niewiele widzę.
Trzy utwory na pobudkę. Jeszcze przemnożone, nie przestrzegam, zawsze znajdzie się te parę dźwięków, co to jeszcze i jeszcze...
   -  Trójka, magiczna cyfra - z miną Kolumba na ziemi fałszywie indyjskiej, robiąc ten swój grymas, wręcza mi liść koniczyny. W tle Caprice ze swoimi elfowymi pieśniami. Wcześniej Irlandią pachnące krajowe Beltaine.
  - To chyba nie jest Strategiczny Podtruwacz Żywności? - pytam spokojnie.
 - Nniiie... - widzę, że nie wyszedł mu eksperyment, jakkolwiek nie sposób odmówić koniczynce koniczynowatości - jest najzupełniej normalna.
    W poczuciu misji narodowej chciał przez chwilę zniszczyć wszystkie Swięte Krowy.
 - Widzisz, moja droga adiutantko  - słowo "adiutantka" uświadamia mi powagę sytuacji - mamy dziś w cholerę  Świętych Krów!
 - Tak? - robię minę.

fizgal - Kobieta, nawet gdy naga, jest piękna

Tagi: Loreen-Loren Rylsky
02:39, fg2002 , Dziewczyny
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 stycznia 2012
Kochaj nas

Rudolf Kartelin vel Salto

.

Tagi: Kartelin-Salto
12:32, fg2002 , Dziewczyny
Link Komentarze (2) »
środa, 25 stycznia 2012
K i n g a


Kinga by Stefan Soell

Tagi: Soell
12:02, fg2002 , Dziewczyny
Link Dodaj komentarz »
Janelle & Caprice