O czym chcesz poczytać na blogach?

Capitalism 2

marabut blog

Byl zamkniety. nie moge powstrzymac sie przed mysla, ze jest to doskonala okazja by zrobic sobie wolne skoro jest to hipermarket calodobowy.

Owszem, przeogromna tragedia. ale medialny show jest groteskowy.

marabut 2005-04-04 09:38:13
skomentuj (15)


akcja mgr
czuje sie jak mala dziewczynka ktora nie moze sie doczekac az dorosnie.
...
tak jak zaledwie kilka lat temu moi rodzice zrozumieli, ze sciany w mieszkaniu mozna.
staram sie go docenic. ale i tak wiem, ze kiedys go zabraknie..
zdecydowanie lepsza japonska tosia niz francuskie gowno:)

marabut 2005-04-12 11:39:14
skomentuj (2)
blinded by the light
capitalism blinded me
but the important thing is to stay true to yourself

marabut 2005-04-12 21:56:27
skomentuj (4)
podsumowanie moich studiów
wykładowca: jak skonczycie studia.. obronicie.

respect yourself.

Moge tlumaczyc roznorako. w czasie bardzo dlugiego weekendu (od piatku w zeszlym tygodniu do poniedzialku w przyszlym :D ) wciagnely mnie dwie rzeczy. obie wciagnely jak gowno i dalej mocno trzymaja.

pierwsza to ekstra gra ekonomiczna Capitalism II, a druga to ksiazki Dana Brown'a. wlasciwie wychodze z tego swiata tylko na obiady kolacje i potrzeby bardziej fizyczne niz psychiczne. mysle, ze wiecej tlumaczyc nie trzeba.

jak ktos slusznie zauwazyl niedlugo (jutro).I zapomnial podac. moj nr gg to 7791841. i jak chcecie to piszcie.

mam terz pytanie: co za znana mi dusza wpisala sie pod ksywka "terrorystka frania" wpisujac wszystkie koncowki zenskie (zakladam juz wtedy z gory, ze nie byl to Kuba :P )?

written by respect-yourself
skomentuj
(1)
2005-05-08
18:02:05
subject >> # 100 - the end

dzis wyjatkowy dzien..

antropologia za_stosowana | antropologia w biznesie i badaniach marketingowych

Nie podrażnień oraz wydaniu przez amerykańską Agencję do spraw Żywności i Leków zakazu używania heksachlorafenu. W latach 80. aerozole zupełnie wypadły z łask, choć jednocześnie wzrosła sprzedaż innych produktów z tego sektora. W 2003 r. sprzedaż płynów do higieny intymnej w sieci Wal-Mart wzrosła o 30% w porównaniu z rokiem uprzednim. Obecnie największą popularnością cieszą się chusteczki odświeżające produkowane zarówno przez producentów kondomów, jak i.

1Chemicy zaproponowali system wyobrażeń tego, co zdrowe i niezdrowe, który w znacznej mierze został wyznaczony przez możliwości analityczne węchu. 2D. Howes, Hyperesthesia, or The Sensual Logic of Late Capitalism, [w:] Empire of the Senses, ed. D. Howes, Oxfod – New York 2005, s. 281-303. 3J.Pallasmaa, Krajobrazy zmysłów. Dotykanie świata przez architekturę, „Autoportret” 2011, nr 3 [35], s. 5-6.

Blog EtrangerRP

Odzież i obuwie – 33,17 zł
·         Higiena osobista – 22,97 zł
·         Pozostałe wydatki – 70,51 zł
Po podsumowaniu ekspertom wyszło, iż minimum.Dziś mimo kryzysu finansowego również, bo oni na nim zarobili.  Zjawisko plutonomii pojawia się też w zrealizowanym przez znanego dokumentalistę Michaela Moore’a filmie z 2009 roku „Capitalism: A Love Story” (polski tytuł: Kapitalizm: moja miłość). Obraz ten poświęcony jest globalnemu kryzysowi gospodarczemu oraz druzgoczącemu wpływowi wielkich korporacji na życie.