O czym chcesz poczytać na blogach?

Cantona

Blog Gorka14xvp

Bardzo was o to proszę
Nawet nie wiecie jak mi na tym zależy
BŁAGAM!!

Komentarzy: 0 2007-06-20 WOW!!!!!
ALE FAZA!! KOCHANI

NA MÓJ KOCHANY BLOCZEK
ZAWITAŁO JUŻ PONAD
 
1000 OSÓB!!

A W DODATKU 
SKOMCIOWAŁO
PONAD 100 OSÓB

JESTEM WAM KOCHANI 
BARDZO ZA TO WDZIĘCZNA

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!
BEZ ŻADNEGO WYJĄTKU
MŁŁAAAAACH
WIELKU BUZIAK DLA WAS...
Komentarzy: 1 2007-06-17 Cantona
Ty to sobie jaja ze mnie robisz czy co na świecie??
Chętnie bym wdepnęła na.

nerdinnewyork | My ventures in the Big Apple (and other interesting things)

Pilota od telewizora kiedy leci mecz musimy walczyć z dziewczyną/kochanką/żoną bo ona chcę obejrzeć inny mecz… Nie pozostaje nic innego jak polec z godnością i powiedzieć – to ja obejrzę w barze. Pójdźmy jeszcze dalej. Wyobraźmy sobie świat, w którym nasza lepsza połowa woła – przynieś piwo i chipsy bo mecz się właśnie zaczyna… Brzmi nieswojo? Otóż proszę ja Was to jest tutaj zupełnie normalne.

Normalne – jestem fanem piłki nożnej. Kibicuje manchesterowi United mniej więcej o kiedy miałem 8 lat i mniej lub bardziej świadomie tata zaczął oglądać ze mną mecze, a ja dowiedziałem się dla kogo gra Cantona. Dla wszystkich tutaj też jest to oczywiste ponieważ jestem europejczykiem więc muszę lubić piłkę nożną, bo wszyscy europejczycy są CRAAAAAAAAAAAAAAAAZY na punkcie piłki nożnej. I wszystko byłoby fajnie, gdyby to nie był sport, w który grają tutaj dziewczynki…

Ameryka oczywiście wymyśliła swoje lepsze sporty, tworzące wielomiliardowe biznesy. W końcu z czegoś/kogoś trzeba ściągać te miliardy żeby giełda rosła i ktoś nowe koszulki kupował, a żarty “watching a game, having a bud” stały się kultowe. Mamy więc NBA, czyli coś co nawet względnie wiemy o co chodzi, bo albo nieudolnie graliśmy w szkole.

coolisia.blog

Umieścić zdjęcie z wakacji przy niej:-)...cieszę, się bardzo, że jadę nad morze, bo bardzo je kocham....jest takie śliczne i w ogólem w ogólem:P. Ostatnie dni bardzo miło spędziłam z koleżankami, ale teraz sobie troszQ za mną potęsknią...hehe:P...zresztą ja z animi też:*(no i za kolegami;))...
Zgłosiłam się do konkursu na naj...bloga i będę wdzięczna jeżeli oddacie głos na mój blożek, a możecie to uzynić dodając komentarz na tej stronce==>kliknijcie tutaj:-).
Niektórym z was wyślę kartki, ale tylko 13 osobom(albo aż:P)...niektórym będę wysyłała SMS-ki i oczekuję, że wy mi też wyślecie...:-)...Chciałam bardzo serdecznie pozdrowić takich ludzi jak: Edzia, Ewa(powodzenia z Bodziem), Kasika, Balon, Gracja, Becia, Antyk, Martsuia, Kaczy, Cantona, Kubuś, Bartek, Qmpel, BeXa, Madziula, Madzia, Agata, Madzia Ty., Ewa C., Edzia C., Isunia, Darusia(powodzonka z Tomkiem), Anuska, Sylwusia i wszystkich, których nie wymieniłam pozdroofka:*:*:*:*:*:*PS ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI:*

skomentuj (10)


Strona główna
lipiec 2004

Galeria Typów

Z kolei sam Ronaldo zadeklarował, że marzy mu się gra w Madrycie. I bardzo chce tam trafić. Potem uznał, ż zostaje, potem, że poczeka na koniec Euro, aż wreszcie, że jednak pojawi się na obozie treningowym "Czerwonych Diabłów", który rozpoczyna się w Carrington 10 lipca - w co jakoś nie wierzymy, nie tylko dlatego, że to wieść z "The Sun". Nie w to, że się rozpoczyna, ale że będzie tam CR. W prawie Ronaldo wypowiadały się też piłkarskie autorytety, jak Zinedine Zidane ("Real zawsze dostaje, co chce"), Karl-Heinz Rummenigge ("Ronaldo powinien zostać w MU dla dobra wszystkich") czy ostatnio Eric Cantona ("wprawdzie go nie znam, i nie wiem, co nim powoduje, ale nie powinien nigdzie odchodzić"). 

A co na to wszystko bukmacherzy, którzy przecież znają się na rzeczy, bo od początku stawiali na Niemców jako głównych faworytów Euro 2008? Otóż zastanawia się, kto w przyszłym sezonie założy w Manchesterze United koszulkę z numerem "7"?

Cristiano Ronaldo - 2,25

nikt - 2,87

Carlos Tevez - 7,50

Andriej Arszawin - 11,00

Robinho - 11,00

Nani - 13,00

Rafael van der Vaart -.