O czym chcesz poczytać na blogach?

Cannabis sativa

Baku Baku to jest skład ;] - Onet.pl Blog

to po prostu nazwa  liści konopii indyjskich ( baki, marijuany, kaya, ganji,mary jane, trawki czy zioła ).W niezapylonych żeńskich kwiatostanach konopi (Cannabis indica, Cannabias sativa i Cannabias ruderalis), a.Nie zapylonych żeńskich kwiatostanów oraz męskich i żeńskich liści to właśnie marihuana . Istnieje wiele różnych odmian Cannabis sativa, nazywanych stosownie do miejsca występowania (np. Cannabis indica, Cannabis americana), zasadniczo wciąż jest to ta sama roślina. Zawartość żywicy i kształt zależą od miejscowych warunków. Jeśli konopie uprawiane.

jr.

Skaranie. tfu ! a więc siedzę i dzień święty święcę. już mi się od tego święcenia we łbie mąci troszku. dumien z siebie byłem dziś. taką rzecz małą, co cieszy jednakowoż, zaliczyłem. otóż kumpel mój zadzwonił i wieczór przy skręcie konopnym, przy dymie z cannabis sativa, przy dżoincie, popularnie zwanym, zaproponować mi raczył. a ja mu, że nie, że dziękuję bardzo, że miło mi i w ogóle ale, że mnie nie pociąga dymu owego pociąganie ostatnio i że kocham go i ubóstwiam ale ja jednak odmówić się ośmielę. taki oto asertywny.

EkoKonopie

Wysiłku i pracy wielu ludzi.

I ciekawostka dla wszystkich, którzy z konopiami mają wciąż złe skojarzenia – światowe ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zastrzegają w swoich zapisach niedopuszczalność stosowania „ziela konopnego (Cannabis sativa L.) innego niż włókniste”, które w przeciwieństwie do pozostałych odmian ma niewielką zawartość związków psychoaktywnych (mniej niż 0,2%). I słusznie! A więc nie bójmy się konopi – mają one więcej wspólnego z naturą i zdrowiem niż nam się wydaje…

Blog papuzkiFaliste

Spp.
Eprimemnum aureum
Ficus benjamina
Philodendron spp.
Hyacinthus orientalis
Hydrangea spp.
Iris spp.
Juniper virginiana
Ranunculus spp.
Convallaria majalis
Caladium spp.
Ligustrum volgare
Lobelia spp.
Cannabis sativa
Digitalis purpurea
Narcissus spp.
Nerium oleander
Ilex spp.
Delphinium spp.
Clematis spp.
Datura spp. ; Solanum spp.
Solanum pseudocapsicaum
Rheum rhaponticum
Ricinus communis
Robinia pseudoacacia