O czym chcesz poczytać na blogach?

Candy girl

Słodka Candy Girl - Onet.pl Blog

A tam... Całe 2 strony poswięcone Candy! xD

Więc postanwiłam coś napisać ( nie wszystko,bo zeszłoby mi calą noc,jak nie więcej ).

Mianowicie:

Bravo uczestniczyło w sesji zdj. do płyty na która od dawna czekają fani!

Do zdjęć,razem z drapieżnym kotem,pozowała...sama Candy Girl!;-)

Gwiazda wypowiada się:

"-Gdybym była kotem to też takim niezbyt ufnym drapieżnikiem. Można by było do mnie podejść i pogłaskac,ale nie męczyć!"

Mówi też o swojej miłości:

"-Jestem szczęsliwie zakochana od 5 lat i jest fantastycznie!"

Gwiazda opowiada o swoim.

Basia-net | Oficjalny blog o Candy Girl! - Onet.pl Blog

Natalię (Ewa-Farna.net) i wielu wielu innych. Chciałabym bardzo podziękować Wam, czytelnikom, że chcieliście odwiedzać mój blog. Dziękuję Natalie, która wykonała większość szablonów na bloga. Serdeczne podziękowania także dla mojej najlepszej przyjaciółki Ewy (www.Volver-music.com) , która namówiła mnie do blogowania i dała wiele wskazówek. Dziękuję także Candy Girl, która doceniła moją praca i nadała blogu tytuł oficjalnego. Pół roku z Wami na zawsze pozostanie w mej pamięci. Od teraz swoją uwagę chcę skupić na rozwoju OFC Candy Girl, który prowadzę razem z Dawidem. Wasze bogi będę starała się odwiedzać i nie zapomnę o Was. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Żegnajcie!

Queen Lady GaGa ! ;** - Onet.pl Blog

Rozumiem tylko jednego : dlaczego polskie wokalistki ciągle kogoś kopiują ?! . ;/ To jest takie dziecinne i bezmyślne.. No i najbardziej dziwię się Dodzie - dziewczyna jest śliczna, ma piękny głos i zawsze podobał mi się jej styl- do czasu aż zamieniła się w xero=zero typu C.Girl ..
Muszę jednak przyznać, że jej stylizacja jest na pewno lepsza od '' inspiracji '' Candy Girl ;)
Zobaczmy zatem co zaprezentowała nam DoDa podczas II odcinka programu '' Tylko Nas Dwoje/Just The Two Of Us '' :

 
Mnie się podoba ;D ciekawie. Szkoda tylko, że nieco inspirowane stylem Gagi.

No i kolejna '' inspiracja ''. Barbara Hetmańska, znana też jako Candy Girl. No do niej to już po prostu nie mam słów. XERO=ZERO !!!!!

:

Moje autografy - Onet.pl Blog

2 komentarze

09 lutego 2010
Autograf Candy Girl.
Dzisiaj przyszedł do mnie autograf Candy Girl,zdziwiłam się ponieważ rzadko coś przychodzi we wtorek.
Autograf jest z dedykacją "Dla Oli".Czekałam na niego 24 dni,Pisałam na e-maila candy@candygirl.pl.The Way of the Samurai

  show. Oderwałem się od nauki biologii i zasiadłem wygodnie w fotelu przed telewizorem. Wywiad bardzo mi się podobał, ale w momencie, gdzie jak co tydzień u Kuby występuje zespól, czy też formacja muzyczna, poczułem refleksję, o której opowiem.

Otóż na scenie pojawiła się niejaka, a nawet nijaka 'artystka' o wdzięcznie brzmiącym pseudonimie estradowym- Candy Girl. Poczułem się bardzo rozczarowany tym, co oferują nam współczesne ośrodki tworzenia opinii i gustów publicznych, bo przecież telewizja powinna taką rolę spełniać. Szczególnie do mnie to dotarło, ponieważ kontrast między światem A.Seweryna, jego kulturą wypowiedzi, a Candy Girl wydał się okrutny i smutny. Nie przepadałem i nie byłem nigdy fanem tego.