O czym chcesz poczytać na blogach?

Canadian club

Moja Szkocja - Onet.pl Blog

Of Scotland” „Distilled & Bottled In Scotland” nadaje temu trunkowi największy możliwy poziom szlachectwa… Oczywiście, są różne rodzaje whisky – moim skromnym zdaniem kanadyjski Canadian Club czy irlandzki Jameson, wcale nie ustępują smakiem szkockiemu trunkowi – ale największe, najbardziej znane międzynarodowe marki to whisky pochodzące ze Szkocji (chociażby Johny Walker, Ballentines, Grants…).

Did it leave you speechless? - Onet.pl Blog

Wydana jako drugi singiel promujący płytę "The Fame Monster". Lady GaGa nagrała go razem z Beyonce. Singiel został wydany 22 stycznia 2010, a już znalazł się na niektórych listach przebojów.

NotowanieMax Pozycja
Australia15
Canadian Hot 10012
Irlandia26


20 stycznia 2010
Reaktywacja.
 

(c)http://ladygagafame.com

Winx Club to już dla tego bloga przeszłość. Jedynym blogiem o Winx, na którym zostaję jest Viva-Winx. Teraz znajdujecie się na GagaForever- jak sama nazwa wskazuje, będzie on w całości poświęcony Lady Gadze. Będę umieszczać plotki, zdjęcia i będę.

Justin Bieber! <333 - Onet.pl Blog

Justina Biebera. W USA wydana została 17 listopada 2009 roku, natomiast w Polsce 29 stycznia 2010 roku. Jego cztery pierwsze single : One Time, One Less Lonely Girl, Love Me i Favorite Girl znalazły się w czołowej 15-stce Canadian Hot 100 i w czołowej 40-stce Billboard Hot 100. Tym samym stał się jedynym artystą w historii listy Billboard Hot 100, którego cztery single z debiutanckiej płyty znalazły się w Top 40 przed wydaniem płyty. Album zebrał przychylne recenzje.

Znajdziesz tu duuużo ciekawostek z życia gwiazd świetnego serialu "Beverly Hills 90210" Zapraszam serdecznie!


ofc-mm

Zapraszam serdecznie! Blog jest naprawdę świetny!  Jest to Fan Club Myszki Miki ;D


ab-feel

  

Blog jest o jednym z najlepszych polskich zespołów czyli Feel :D Znajdziecie tu same najnowsze newsy. Zapraszam! 

Music Is My Life - Słowa... - bloog.pl

W kolejnych miesiącach 2007 roku Zach wystąpił gościnnie jako trębacz na drugim albumie Get Him Eat Him zatytułowanym Arm Down.

Kolejna płyta Beirutu, The Flying Club Cup, wyciekła do Internetu 25 sierpnia 2007 roku. Oficjalnie w sklepach i na internetowych stronach muzycznych pojawiła się 9 października 2007.Podziel się:
Trackback:.
Hal Willner usłyszał EP i przedstawił nagranie Lou Reedowi, który zatrudnił go przy projekcie The Raven. Wtedy zdobywając większą uwagę wydał w amerykańskiej wytwórni Secretly Candian kolejną EP The Lake z gościnnym występem Lou Reeda. Secretly Canadian wydała również w 2004 reedycję debiutanckiego albumu Antony’ego.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4194965,trackback