O czym chcesz poczytać na blogach?

Campus

Gogle Narciarskie Rossignol

Na tym ,ale co tam neich stracę, a właściwie to zyskam, bo taki softshell to prawdziwy skarb. Jutro sobota zatem wybieram się na zakupy, no hyba że zamówię podobny do zagubionego przez internet.
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi: softshell kurtka softshell
Komentarze (2) Dodaj

Kupiłem namiot Campus

wtorek, 8 marca 2011 10:12:19
Tak proszę państwa nei wiedzieć czemu, ale postanowiłem zainwestować w namioty turystyczne. Namiot Campus, który kupiłem jest bardzo atrakcyjny zarówno pod względem cany jaki wyglądu oraz wykonania. Pierwszy test przeprowadzony w ogródku wykazał, że namiot campus posiada wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, które winien posiadać. Nic ztem w procesie produkcyjno trasportowym nie zginęło. Namiot campus to dość dobre rozwiązanie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, nie za drogo a przyzwoicie rzec by można było bez.

zala blogstrona główna


2003-09-02 18:28:59
twilight zone
czas zmian oto nadszedl. rzucona zostalam w wir przedziwnych i niewytlumaczalnych wydarzen. wkroczylam w strefe mroku - uniwersyteckie zycie.
calkiem niespodziewanie sie okazalo, ze dostalam miejsce gdzie bede mogla zlozyc swe zwloki na noc i przechowac roznorakie dobra (sposrod ktorych najcenniejszymi sa kosmetyki Ziaji). poki co to tymczasowy pokoj, ale jaki pokoj! w wypasionym hotelu, 5 minut drogi od campusu. co prawda mam wspolokatorke (malomowna, ale sympatyczna i zyczliwa, probowalam troche ja zmuszac do konwersacji, ale poza sympatycznymi odpowiedziami na moje sympatyczne pytania, okraszone sympatycznymi usmiechami z obu stron, nic wiecej nie udalo mi sie wycisnac), ale to zaden problem, i tak malo sie widujemy. mamy tv (wczoraj sobie zrobilam maratron najglupszych amerykanskich showow, wcinajac slodycze, ktore dostalam na przywitanie, czyli taki dekadencki wieczor samotny pt. "jestem taka samotna i nieszczesliwa i nikt mnie nie kocha i przytyje 10 kilo wam wszyskim na zlosc":) poza tym wczoraj caly dzien spedzilam na campusie.

Wieczorowe dzyndzy-ryndzy

Dochodzi dwunasta więc podróż trwała około 2 godzin. Czas na powrót. Tym razem zamiast szlak rowerowy, wybrałem szosę w kierunku Ardington. Droga jest bardzo szeroka, a nawierzchnia w doskonałym stanie. Mimo sporego ruchu jest tu dość dużo cyklistów. Mijam tym razem od północy wioski, które znajdują się na szlaku rowerowym. Po dojechaniu do Rowstock na rondzie zalecam wybrać dalej drogę A417 mimo, że drogowskaz na Didcot kieruje nas na A4185. Zaoszczędzimy dobre 5 kilometrów nieciekawej drogi po ruchliwej szosie. Po zaledwie 3 kilometrach wjeżdżamy do Harwell Village (nie mylić z Harwell Campus). Teraz zostaje nam żabi skok do Didcot, do którego wjeżdżamy od przeciwległego końca. Teraz wystarczy dojechać do dworca kolejowego, skąd możemy się zabrać do Oxfordu, Londynu lub innych miast, razem z naszym rowerem.

To tyle na dziś. Pozdrawiam

19:39, przypadki-pilota-pirxa
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 października 2008

Johnny's Photoblog

Czwartku mam remont pokoju....No i nic w tym pokoju nie ma, także muszę tymczasowo mieszkać na dworcu ( czyli w salonie ) :) Ale nie jest tak źle...
Pozdraviam !!!


Komentuj (2)
________________________________________________________________________________20.11.2004 :: 12:29


Jadwidziaki ! Jesteśmy sławni ! :)

Dziennik Polski/WH/20 listopada 2004 08:15


Działacz Interu spotkał się z Kasperczakiem

Wczoraj po południu trener Kasperczak spotkał się z Aldo Montinarim, zagranicznym koordynatorem programu Inter Campus - informuje "Dziennik Polski".

Jest to ogólnoświatowa inicjatywa mediolańskiego klubu mająca na celu popularyzowanie futbolu wśród młodzieży.

W Polsce Inter Campus realizowany jest w PKS Jadwiga Kraków, którego prezes Małgorzata Natanek powiedziała: - Trener Kasperczak interesował się działalnością naszego klubu i szczegółami programu Inter Campus. Przekazał pamiątki Wisły - proporczyki, plakaty, a my zrewanżowaliśmy się książką o naszym klubie. Panowie wymienili uwagi na temat systemu szkolenia piłkarzy oraz trenerów w Polsce, Francji i we Włoszech.

Dziś.

Ohayo!

Lub bocznymi drogami z wyłączonymi światłami. Pierwsza osoba która zaświeciła do nich długimi światłami chcąc poinformować idiotów, że jadą z wyłączonymi światłami stawała się ich celem. Zawracali i zaczynali ścigać nieszczęśnika cały czas puszczając światła, aż do momentu gdy wypadnie z trasy. Czasami również strzelali do samochodu z broni ostrej.

~Krwawe Halloween:

Legenda krążyła po wielu Uniwestytetach amerykańskich. Mimo że wszystko wydaje się mało prawdopodobne wielu studentów wierzyło w to. Kilka dni przed Halloween krążyła plotka: 31 Października w naszym Campusie nieznany morderca zamorduje 20 osób. Prawdopodobnie wybierze domy znajdujące się przy torach kolejowych, przy cmentarzu, lub domy w kształcie litery H. Podobno coś takiego zdarzyło się w latach 60 w jakimś Uniwersytecie na północy USA. Policja udokumentowała seryjne morderstwo 6 osób w połowie lat 70-tych na uniwersytecie Michigan. Wśród studentów krążyły również opowieści o innych morderstwach w różnych Campusach które zostały zatuszowane.

~Kino:

Czworo przyjaciół wybrało się do kina. Podczas seansu jedna z dziewczyn poczuła delikatne ukucie w rękę. Zaczęła się drapać..