O czym chcesz poczytać na blogach?

Camp rock 2

World of JoannaM ;) - Onet.pl Blog

2 osoby odważne

26 października 2008
Kwitek


I wreszcie notka weekendowa :)
A ja wciąż mam obsesję na punkcie Camp Rock.
Teraz przede wszystkim prześladuje mnie piosenka Here I am.
No, ale do rzeczy :)

Wszystko ma swój początek i koniec . - > Coś zupełnie nowego już niedługo ! - Onet.pl Blog

A tutaj fotki już z samego programu TRL.Zwróćccie uwagę na zdjęcia w tańcu z Zaciem. ;] Zdjęcia z tego zdarzenia są na prawdę słodkie.

I jeszcze 2 porcje fotek zza kulis.Widać na nich Vanesskę przygotowującą się do  występu.Makijaż,Fruzurka,Strój itp.A na drugiej porcji zdjecia już są po.Się wiele krwi."
Biedna Vanesska.Najchętniej zabiłabym tego faceta.!.
>> Camp Rock przebiło obie części HSM ale nie III!
Są to dwa najlepsze młodzieżowe filmy roku : ''CAMP ROCK'' i ''HSM3''.YEAH! porównuje oba filmy i wyciąga.

Capm Rock - Onet.pl Blog


30 December 2008
camp rock

Widząc jak jej matka rozmawia przez telefon podczas jej występu. Później przeprasza wszystkich za swoje zachowanie.Wszystko kończy się dobrze piosenką "We Rock" podczas finałowego Jam Sesion.

 

Nie chciało mi sie pisać:-)

Zostaje zawieszona z finału obozu, lecz w końcu śpiewa piosenkę ("This is me"), którą słyszy Shane Gray i dodaję swoje zakończenie ("Gotta find you").

Camp Rock to bardzo fajny film...:-) Jesli go jeszcze nie oglądaliście to polecam:-)

 

NASTOALTKI

Specjalnie dla nastolatek...Może wiec zaczniejmy od filmów i postaci z fajnych filmów...Ja osobiscie lubie Camp Rock 1 i 2 , Cheathen Girls, Czarodzieje z Weverly Place ...A teraz trochę z filmu Camp Rock :

POSTACIE:

Od filmów i postaci z fajnych filmów...Ja osobiscie lubie Camp Rock 1 i 2 , Cheathen Girls, Czarodzieje z Weverly Place ...A teraz trochę z filmu Camp Rock :

POSTACIE:

MITCHIE.

Jonas Brothers - bloog.pl

To jest ich młodszy brat Franki. Ma 8 lat przyżekł bratom ,że jak będziestarszy to założy własny zespół i weźmie ich przebije w muzyce pop rock .On też jest prawiczkiem ma.... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Joe rościoł sobie renke na koncercie 2007r atakże nogi. Stało.

na swój pierwszy raz .Z dumą noszą obrącki czystości
-znak, że przed Bogiem przysięgli zachowanie czystości
aż do ślubu.

Blog kacperbrygider

Komentarzy: 0 CAMP ROCK 2 WIELKI FINAL SEKRETY FILMU 2010-09-10 Tajemnice filmu camp rock zdradzili nam demi lovato i bracia jonas.Wiemy ze film zostanie wytworzony 18 wrzesnia na dysney chanel o godzinie 10:00.Do naszego ulubione go filmu camp.