O czym chcesz poczytać na blogach?

Cambridge university

tablica ogłoszeń
Bibliografia: 

A s p e r g e r, H. (1991) „Autistic psychopathy” in childhood. In: Autism and Asperger Syndrome. Ed. F r i t h, U. Cambridge, Cambridge University Press. 
B i s h o p, D. V.M. (1989) Autism, Asperger’s Syndrome and semantic-pragmatic disorder: where are the boundaries? „British Journal of Disorders of 

Patologia

A oto malutki wycinek pewnej informacji...

"17 lutego 2006

Rząd brytyjski obawia się, że nowy system operacyjny Microsoftu - Windows Vista - będzie tak dobrze zabezpieczony, iż policji trudno będzie dostać się do komputerów podejrzanych osób. Profesor Ross Anderson z Cambridge University poinformował urzędników, że Vista będzie szyfrowała więcej plików, niż obecnie wykorzystywane systemy Microsoftu. Powinni oni, jego zdaniem, postarać się o wprowadzenie w systemie "tylnych drzwi", które ułatwią dostęp do danych podejrzanych komputerów. Brytyjskie Home Office (ministerstwo spraw wewnętrznych).

Drugiego lutego br. podczas wystąpienia dla prasy Bill Gates i wicepremier Ludwik Dorn ogłosili powstanie w Polsce Centrum Innowacji i Oprogramowania. To trzeci po niemieckim Akwizgranie i brytyjskim Cambridge tego typu ośrodek w Europie.

Dorn sądzi, że decyzja o utworzeniu Centrum została podjęta przez wzgląd na polską tradycję i dorobek naukowy w takich dziedzinach, jak teoretyczne podstawy informatyki, logika i matematyka.

` E M M A W A T S O N - your # 1 site about Emma Watson . - Onet.pl Blog

 

 > > STUDIA .
 
Emma Watson to jedna z niewielu młodych aktorów , którym ' sodówa ' nie uderzyła do głowy . Ostatnio Emma zdecydowała się też , do jakiej uczelni będzie uczęszczać . Zdecydowała się na Cambridge University .

 > > INSYGNIA ŚMIERCI .
 
Ostatnio Emma na swoim blogu oficjalnie potwierdziła , że rozpoczęły się już próbne zdjęcia do pierwszej części filmu HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI . Na razie sceny są głównie.

filoglota.blog

Wycinek różnorodności językowo-kulturowej świata jest opisywany w polskiej literaturze, w tym również fachowej.

Główne źródło:  R. Finlayson Women’s language of respect: isihlonipho sabafazi [w:] R. Mesthrie (ed.) Language in South Africa, Cambridge University Press, 2004

Tagi: afryka, języki, pragmatyka, xhosa

skomentuj (0)

Rodzaj domniemany 2009-01-29 18:51:56

Chyba każdy, kto obserwuje rozwój współczesnej angielszczyzny,.