O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Calvin klein one

dudla

Moim facecie, to ostatnio mieliśmy dyskusję.. dość gorącą dyskusję.. Zaczęło się naprawdę niewinnie
- Hej, kotku zostawiłeś u mnie bokserki.
- Jakie?
- Czarne
- Calvina Klein’a?
- Nie..
- To w takim razie nie moje..
- Haha, jak to nie twoje!?
- No ja mam tylko jedne czarne, Calvina Klein’a..
- Ale one SĄ twoje!
- Nie, nie są
- SĄ!
- NIE SĄ!
I tak mniej więcej przez 1,5 godziny. Oczywiście JA WIEM, że to są jego bokserki. Bo niby czyje, do cholery, i znalazłam je w.

Pocztówki z Metropolis

Zdrowia (The Department of Health and Human Services HHS) zaakceptował rekomendację ekspertów medycznych dotyczącą bezpłatnego dostępu do środków antykoncepcyjnych. Według projektu powinny one być finansowane przez ubezpieczenia medyczne bez dodatkowych opłat ze strony pacjentek. Projekt nie znajduje jednak rozwiązania na odpowiedź tej grupy farmaceutów, która ze względów religijnych.

Skoro już o wystawach, to wspominam o jeszcze jednej. Znów nie w Nowym Jorku, ale w brazylijskim Sao Paulo i znów jej twórcą jest znakomity w swym fachu nowojorczyk - Steven Klein. Klein stworzył najbardziej znane i często kontrowersyjne sesje fotograficzne m.in. dla Calvina Kleina, Dolce&Gabbana czy Alexandra McQeena. Wyreżyserował też krwisty klip Lady Gagi "Alejandro", współpracował też przy kontrowersyjnych projektach Madonny. 

LUTZ-KELLAN.blog.onet.pl // Najlepsze polskie źródło informacji o niepowtarzalnym Kellanie Lutzie - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Katie(treść i ilustracje);
 

 Kellan Lutz został wynajęty do wypromowania nowej linii bielizny (i nie tylko) Calvina Kleina! Właściwie to w necie jeszcze nie ma nowych fotek. Bo już kiedyś reklamował Kleina. Ale jak coś znajdę to wstawię na bloga. Już nie mogę się doczekać świat. Tzn pierwszej gwiazdki . Moja.

Wystarczy czekać...

It's just me...

Pogubiłam się.
Kiedyś wszystko było czarne albo białe. Dobre albo złe. A teraz nagle pojawiają się odcienie szarości i kilkadziesiąt kolorowych barw. A może one zawsze były tylko ich nie widziałam?

Przedtem wszystko było ustalone. Były ideały, marzenia, zasady nie do złamania, wskazówki, których trzeba było się trzymać. Tam nie chodź,. (to jest ten moment, w którym wszystkie fanki krzyczą : Ti amo del Pierro!)

kolegom Aymana - bo lubię siedzieć w barze z 10 facetami :P

Roberto- za to, że wygląda jak model Calvina Kleina

sobie samej- za to, że jestem taka fajna

ludziom, którzy wybudowali Mirabilandię- jesteście zajebisci

i ogólnie wszystkim włochom i nie-włochom, którzy,.

atanazy.blog

Drodze i patrzył na to, co zgromadził. Przyglądał się uważnie każdej rzeczy, dotykał, przykładał do ust, czasami do piersi, żeby były blisko serca, a czasami nawet do uszu, jakby chciał żeby one coś mu powiedziały. A może i mówiły, albo nie mówiły – tylko grały – dawno nie słyszaną melodię. Czego tam nie było, w tym pstrokatym zbiorze drobiazgów i dziwów? Były lekcje.Autografy literatów, zapisane zeszyty, pióro i trochę płyt. Grudniowy koncert w Proximie, tamtego zespołu, co przyjechał z Ameryki, a którego muzykę ciągle słyszał. Zapach kobiecych perfum od Calvina Kleina, a obok niego trochę porwanych ciuchów: stanik i kilka par rajstop. Trochę sprzętów domowych - kanapa, łóżko, wanna, kabina prysznicowa, dywan na podłodze. Domowej roboty nalewka z ziołami.

Innamoramento...

O pewnych rzeczach, opowiadać o naszych wspaniałych, ale i smutnych momentach. Może powinny być magiczne i pozostać tylko między nami? Nieważne to, że ktoś je zna. Ważne, że dla mnie nie są one już tylko nasze. Wypuszczam je w przestrzeń niczym gołębia, który zostaje puszczony na lot. Liczymy, że wróci i zajmie wysokie miejsce, lecz zdarza się, że nigdy nie wraca.
Mój związek.Przyjacielem A. Nie wiem, dlaczego A. ma takich dodupnych kumpli. Nie wiem. M. ocieka plastikiem intelektualnym i mentalnym. Plastikowe włosy, ubranie...i zgadnijcie co? Wystające majtki z metką Calvina Kleina, jak każdy szanujący się fryzjer. Tyle tylko, że M. to student zagraniczny, a więc cud miód orzeszki. Import, eksport krajowy, pewnie i tak nie rozróżnia. Mamy inny level , nie.

Calvin klein one summer

..::Biografie Gwiazd::.. - Onet.pl Blog

Poglądami się nie zgadzała. W 1996 wystąpiła w kontynuacji "Piwnych rozmów braci McMullen" Eda Burnsa - "She's the One", w "Feeling Minnesota" razem z Keanu Reevesem oraz obok Harvey'a Keitela w "Head Above Water" Jima Wilsona..Tego programu jest "Droga do gwiazd"). A później, gdy w programie w błyskotliwy sposób zaśpiewała piosenkę Donny Summer "On The Radio". Mimo iż sama Joss nie była zadowolona ze swego występu, zwróciła uwagę londyńskich.

Jak "Mademoiselle" lub "Seventeen". Po powrocie, w wieku 21 lat, zamieszkała w Hollywood. Wystąpiła w reklamówkach Calvina Kleina, Levi'sa i Coca-Coli.

 

W filmie zadebiutowała w 1994 roku rolą Tiny Carlyle, śpiewaczki.