O czym chcesz poczytać na blogach?

Calvin klein euphoria

I heard her agonizing squeal above the gates of hell... - Onet.pl Blog


- Tu się z Tobą zgodzę.
Dojechałyśmy. Violet zaparkowała samochód pod samym wejściem. Weszłyśmy do galerii i skierowałyśmy się od razu do naszej ulubionej perfumerii Douglas. Po wyjściu Violet miała wodę perfumowaną Calvina Kleina Euphoria, a ja Giorgia Armaniego Acqua di Gioia.
- Opowiedz mi coś o Paulu. Tak mało o nim wiem. – poprosiłam Violet
- Paul ma 20 lat. Kiedyś studiował medycynę ale zrezygnował. Pewnie wiesz dlaczego.
- Taa.. Domyślam.

Wielka dama tańczy sama

Ma je wszystkie na górnej półce. Lubi czasem otworzyć którąś w nich, zmrużyć oczy i dać się ponieść zapachowi i wspomnieniom.
Praktycznie jedyny, który nie dostąpił zaszczytu i wylądował w torbie pt.: szkło to True Calvina Kleina, musiał trafić na wyjątkowo bezpłciowy okres w jej życiu.
Calvin Klein Euphoria Blossom - zapach tego lata.

Bo prawda jest taka, kobieta może nie jeść, ale musi mieć dobry krem i dobre perfumy, i bieliznę, resztę jakoś da się dosztukować, bez tych 3 coś w niej pęka, ulega powolnej pauperyzacji,.

Sur la Côte d'Azur, le soleil rit Mais bien sûr il pleut à Paris. - Onet.pl Blog

Długie blond włosy miała związane w wysokiego kucyka, usta pomalowane czerwoną szminką Diora w odcinku Red Carpet, a szczupłe ciało, oprócz kombinezonu od Very Wang, otulały perfumy Euphoria od Calvina Kleina. – Dlaczego Taylor Reeve musi czekać? Um... Damian, hej. – Kasja dostrzegła delikatny odcień czerwieni wypływający na policzki przyjaciółki, ledwo dostrzegalny dla oka za sprawą podkładu T. Leclerca.
-Hej...
.

perfumomania

belora, dziś będzie o zapachu egzotycznym zarówno w kontekście nikłej rozpoznawalności marki, jak i brzmienia samej kompozycji… na wstępie zagadka – kto skomponował te zapachy? – Burberry London, CK Euphoria, Givenchy Very Irresistible, Kenzo Jungle, Armani Code i Acqua di Gioia, Paco Rabanne Lady Million i pierdylion innych?… podpowiem: autorem wszystkich jest ta sama osoba i oczywiście mam na myśli damskie edycjeBoadicea The Victorious

  • Bugatti
  • Burberry
  • Bvlgari
  • Calvin Klein
  • Carolina Herrera
  • Caron
  • Cartier
  • Cerruti