O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Call of duty 4 modern warfare

Recenzje gier i książek - lukkru's blog

Czy gra ładnie wygląda
Audio: dźwięk.

Pierwsza gra przeze mnie zrecenzowana nosi tytuł Call of Duty: Modern Warfare 2. Uznawana jest za FPS (First Person Shooter), czyli popularnie.0 Call of Duty: Modern Warfare 2 - FPS sprzed roku. 2011-04-12 Tak sobie pomyślałem, że będę dodawał recenzje jednak we.

videomaniak

Wiadome Tibia... Lol... grafika lou, tępy cel, a jednak ma tylko zwolenników, z resztą sami możemy zobaczyć na oficjalnej stronie cipsoft tibia. Przechodząc do wątku, dlaczego się nie przyznajemy? Bo są ludzie i parapety,.

Nasza etożsamość w internecie

Z badań wynika, że 69,7% osób zamieszcza swoje zdjęcie w internecie, 47,4% podaje swoje miejsce zamieszkania, 35,1% podaje swój prywatny numer telefonu, 87,5% swoje imię i nazwisko,.

Fifa 11 - gra, która uplasowała się na drugiej lokacie zaraz po Call of Duty Modern Warfare 2, pod względem najlepszej sprzedaży na świecie. Gra ta w Europie i Stanach Zjednoczonych sprzedała.

Doc Muerte

Dj shadow dnd dragon age eve online fantasy heavy rain iphone justice komputer Kot little big planet longcat mario mass effect 2 mindfuck modern warfare 2 multiplayer muzyka opencaching playstation move pomoce mg Poniedziałek powieść programy ps3 reaktor relacja RPG rysunki sesja.

Blog kumalski4

Gramy  z ludźmi z całego świata.
Podczas wyścigów i pościgów mamy do dyspozycji 4 rodzaje broni: 

* EMP- impuls który wystrzeliwujemy w przeciwnika, uszkadza on stan.Czasie i w nieodpowiednim miejscu i jest on nieświadomym sprawcą całego zamieszania.

Gra oferuje nam 2 opcje wyboru: jesteśmy po dobrej lub złej stronie (mocy ;P ) jest to tak zwana KARMA. Celem.0 Call of Duty: Black Ops- RECENZJA 2011-01-19

 Na pierwszy ogień idzie najnowszy tytuł Treyach. Kolejna część Call of Duty nie niesie zbyt wielu nowości ale o tym za chwilę.

W grze wcielamy się  w.Sprawdza się w potyczkach co-op.
Na koniec wspomnę o trybie multiplayer, który od czasów CoD4: Modern Warfare prawie nic się nie zmienił. Tak samo wygląda sytuacja z  oprawą graficzną w Black Ops, jest ona.

Call of duty 4 modern warfare 2

Darmowe gry

Więcej niż 6,5 miliona egzemplarzy w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii wyłącznie w jego pierwszych 24 godzin na półkach. Dochody topped $400 milionów, przy MW3 największe Rozrywka uruchamianie w historii.

Dragons Fang - Gry - bloog.pl

Że nawet po ukończeniu głównego wątku możemy dalej przemierzać okolice Zony.

Call of Pripyat wykonany został na tym samym silniku co jego poprzednicy, niemniej X-Ray Engine rozbudowany.

komentarze (1) | dodaj komentarz

Section 8

środa, 19 sierpnia 2009 20:35

Wersja jezykowa: z polskimi napisami
Gry podobne:
- Call of Duty: Modern Warfare
- Medal of Honor: Airborne
Gry z serii:
- Wolfenstein 3D
- Spear of Destiny