O czym chcesz poczytać na blogach?

Calgary flames

Nietypowy hat trick McGrattana

Po podaniu Boyda kompletując hat trick Gordie`ego Howe`a.

- Brian bardzo ciężko pracował, żeby znaleźć się w tym miejscu. Tym razem w różny sposób został za to wynagrodzony - powiedział po spotkaniu trener gospodarzy, Brent Sutter. Flames pokonali Canucks 5:3. Zespół z Calgary, który ostatnio miewał problemy z utrzymywaniem prowadzenia i tym razem mimo wyniku 5:0 po dwóch tercjach dał sobie strzelić trzy gole w trzeciej odsłonie, co wrażliwszym kibicom gospodarzy mogło przypomnieć stratę identycznego prowadzenia przeciwko.

Blog skokiN

Aleksandra Radułowa (19.) i Jasona Arnotta (31.).

Było to drugie spotkanie tych zespołów w ciągu dwóch dni, a we wtorek ekipa z Detroit wygrała 5:2 na lodowisku rywali.

W Denver zespół Colorado Avalanche wygrał 3:2 z Calgary Flames, a 24. asystę w sezonie odnotował Wojtek Wolski. Kanadyjski hokeista urodzony w Zabrzu podał krążek Joe Sakicowi, który strzelił pierwszego gola w meczu (2. min), a 602. w karierze, dzięki czemu awansował na 16. miejsce w klasyfikacji wszech.

Słów kilka o...

Z drużyny Królów. Oto i dwa powody, dla których Canucks potwornie się napocą, zanim awansują do drugiej rundy – o ile awansują.

9. Calgary Flames. 90, 37(34)-29-16, 202-226.

Trener Brent Sutter (o ile jeszcze jest trenerem) może już pisać pracę doktorską na temat: „Jak czuł się.

NHL

Klubami - Małkin z Metallurgiem Magnitogorsk, Taratuchin i Michnow z Lokomotiwem Jarosławl.

20-letni Małkin jest jednym z czołowych hokeistów Pittsburgh Penguins - w 12 meczach zdobył dziewięć bramek, a przy sześciu asystował. Taratuchin gra w Calgary Flames, Michnow - w Edmonton Oilers.

Prawo występu w drużynach NHL oprotestowali przedstawiciele rosyjskich klubów, powołując się na zawarte z hokeistami umowy. Sąd orzekł jednak, że umowy te nie są ważne, jako że zostały - zgodnie z prawem - wypowiedziane w.