O czym chcesz poczytać na blogach?

Cała góra barwinków

my colours of life...

Dłuższy, że mam urodziny i imieniny w tym miesiącu:D ale w wielkim stopniu dlatego, że są juwenalia:D juwenalia, które zawsze wróżą super zabawę:D no i w tym roku też tak jest, w czwartek byłam na zajebistym koncercie:D Erijef Massiv i Cała Góra Barwinków - boscy:D Erijef Massiv - energia Fiołasa i Robaka jest zajebista i myślę, że udziela się wszystkim:D mi się udziela za każdym razem jak ich słucham:D chociaż na żywo jest najlepiej:D i super się na nich patrzy:D no i Cała Góra.

Powrót do dawnych ideałów... :) :: blog Dżedaj, ver. n/n

hmmmm
No i miałam dzisiaj iść na Sielec bo od dzisiaj u nas w Sosnowcu zaczęły się dni naszego miasta ale mi się nie chciało :P i mój brat poszedł sobie sam ze swoimi kolegami ;-) ja pójde jutro bo będzie HABAKUK,CAŁA GÓRA BARWINKÓW,RATATAM czyli same WOODSTOCKOWE klimaty hehehe ale będzie wypas tylko kurde miała do mnie na sobote przyjechać kuzynka i kurde poprzytkała się troche z ojcem ten jej powiedział,że się o nią "martwi" i tak dalej i,że jest no może nie.Mówią, i mówią uczenie,
Że to nie łzy są, ale że kamienia,
I - że nikt na nich nie czeka!Dżaja , 2004-06-26 17:37:01

skomentuj (2)


Pada , pada ... deszcz !!!
ehhh no ja ogólnie to bardzo lubie deszcz ... bardzo ale bez przesady wczoraj dzisiaj kurde pada cały dzień a mnie to już zaczyna powoli dobijać no ile można wyglądać przez okno i patrzeć jak strumyczki wody kapią po szybie??? hę no ile?Ja chcę już takie prawdziwe wakacje a one zawsze mi się kojarzyły z piękną pogodą i słoneczkiem.

Czarne Trampki

Tak tak, od dzisiaj grochu jest sławny. Jego zdjęcie z Reggae Fest zostało opublikowane w Dzienniku Zachodnim w Kłobucku :D Co prawda gościu mi zrobił zdjęcie z przodu i zamiast całego irokeza widać tylko przód. No cóż... błysk fleszy, autografy itp... ah ta sława oi! ^^
14:41
Trochę późno piszę tą notkę bo Reggae Fest było w piątek, ale kit z tym ^^ A więc działo się coś takiego że podczas koncertu Tarantuli, Całej Góry Barwinków i Negrilu groszkowi robili zdjęcia! Ot co, groszek miał irokeza, trampki, bundeswerke i kratke. "Ludzie dziwnie się na mnie gapili, czuję, że oni mi zazdrościli!".
Total fucking anarchy ^^


No i kurde dzisiaj się zaczęła nasza nieukochana szkoła :P Na szczęście jutro będzie Reggae Fest (Cała Góra Barwinków, Africonnect, Krzyk, Antidotum (chyba) i jeszcze jakiś jeden zespół). Pojutrze w manekinach będzie za friczko Grin Piss, melodic punk podobno. Tak poza tym szukam.

halli32eb

Oglądałem gwiazdy, i słuchałem jak szumi las…. Dziwne miejsce… tu jest sporo dziwnych po niemieckich miejsc, potem toczyłem się z ekipa na Dębice (kompleks cmentarny) trafiliśmy na ten dziwny zakręt – gdy jedziesz na luzie z górki to coś Cię wciąga pod górę w kierunku prosektorium… jest w tym wszystkim coś na rozmowę Tarani i Borsuczkiem …. nie pamietam snów…

Sobota wbijam wevwszystko pije piwo zagryzam czekolą

!!!! Wracam w nocy do Sosnowca tyle pytań…. !!!
Następnego dnia wyruszamy na „ REGAŁOWISKO ” do Bielawy pod WRockiem. REGGAE DUB FESTIWAL -klimatyjeden z większych w PL. doznaje szoku dosłownie – CAŁA GÓRA BARWINKÓW , goście z Czech a mianowicie SVIHADLO i YO YO BAND, przy dźwiękach VAVAMUFFIN, na scenie pojawił się Tomek LIPNICKI cała masa ludzi siedzaca jak mrówki na trawie wstała i zgodnym churem odśpiewaliśmy „To co czujesz , to co wiesz”. Brak słów pozytyw – energia , siła, sprawiły, ze tłum pod oszalał z radości. Luz i fakt swobody siedzalem pod.

Let me keep dreaming... - Onet.pl Blog

Nowe kroki ku życiu...udaje mi się narazie...tylko żeby przy kolejnym kroku nie podwinęła mi się noga...

 

Wczoraj na jednej z historii mieliśmy hospitacje, przyszła "oglądać nas" wicedyrektorka...oczywiście znając pana W. cała lekcja była ustawiona :P nawet zadanie domowe przeczytały wyznaczone dzień wcześniej osoby. Było jak zwykle dużo śmiechu ;) Dziś też mieliśmy lekcję hospitalizowaną ale tym razem na WOK-u i po raz pierwszy była to w miarę normalna.


12 lutego 2005
Sydney Polak & Cała Góra Barwinków

Ahhhh co się działo... wczoraj byłem na ich koncercie, a jakąś godzinke wcześniej sobie nie świadom siedziałem przed kompem...(bo jakoś mi się daty.

I'm giving up the ghost of love.

Itp. itd,; wyjątkiem jest mój facet, ale to już inna historia. nie lubię czatów; poza jednym, na którym średnia osób wynosi koło 8 - kieleckiego radia. słucham tego, co się nie podoba mojej siostrze (Habakuk, Akurat, Ciemna Strona Pomidora, Cała Góra Barwinków, a ostatnio Stare Dobre Małżeństwo i "Młynek kawowy"). nie lubie siedzieć w domu, ale właściwie nie mam z kim się włóczyć. nie chodzę z plecakiem tylko z torbą tą samą od kilku lat (a tak w ogóle jestem na poszukiwaniach nowej.

punkwoman.blog.pl

Pewna czy to on czy nie on. Ale z blondynkami to osobna historia :). Piłam winko, kolejne, od którego mnie odrzucało i wciąż się zastanawiam czy to już starość….
Tak w ogóle to był to FESTIWAL REGGAE NA PIASKACH (edycja4!). Zespoły grały od 18-19 do ok.4. Było ich 7. Dokładnej kolejności nie pamiętam. Najpierw grał ostrowski zespół „Przez szybę. Przyglądnęłam się dworcowi, zauważyłam, że Kostrzyn jest very rozległy, dużo pól i lasów, więc myślę, że na serio będzie spoko dla takiej masy ludzi. Jak wracałam to przejeżdżałam przez Jarocin, ale przysnęło mi się, szkoda, że już ma nie być tego festiwalu :(.
Mam of course z tego wyjazdu kilka pamiątek: kartkę.I wokalistko-gitarzystkę, która później jako jedna z nielicznych występujących na scenie „gwiazd”, przyszła się trochę pobujać pod scenę. :). Najostrzej chyba grała CAŁA GÓRA BARWINKÓW, starzy znajomi z Afryki :)). Na życzenie widowni grali więcej ska, ale nie tylko i było zajebiście. Jak zwykle men przy trąbce fajnie wyglądał :). Najlepiej.