O czym chcesz poczytać na blogach?

Caitlyn

Camp Rock - Onet.pl Blog

Odbicie, po czym energicznie nacisnęła klamkę. Wszyscy zaraz ucichli i spojrzeli na nią: chłopcy z zachwytem, dziewczyny ze zdumieniem. Artystka dumnie przemaszerowała przez środek i stanęła przed nimi. Zmierzyła ich ostrym spojrzeniem, niepozostawiającym wątpliwości, kto tu jest górą i rzekła lodowato:

- Wątpię, czy jest wśród was osoba, która ma szanse przed kamerą, ale nie za osobiste refleksje mi tu płacą. Podzielcie się w pary i na początek zróbcie ćwiczenie z odbiciem lustrzanym.

Jej uczniowie posłusznie pogrupowali się w dwójki szepcąc między sobą. W kącie Caitlyn powiedziała z niesmakiem do osowiałej Mitchie:

- Kolejna rozkapryszona gwiazdka...

Ciemnowłosa drgnęła na to gwałtownie, czując ukłucie w sercu. Odmruknęła coś pod nosem, unikając wzroku zatroskanej przyjaciółki. Od tygodnia chodziła jak nieprzytomna, prawie w ogóle się nie odzywając. Jej zachowanie zwróciło uwagę najbliższego otoczenia, zwłaszcza, że wszyscy wokoło trwali w nastroju radosnego podniecenia związanego z zapowiadaną weekendową imprezą, bez absolutnie żadnego nadzoru dorosłych, którzy w tym czasie mieli być poza terenem obozu. Odpowiedzialność za to,.

Na granicy światła i mroku zmierzysz się z przeznaczeniem... - Onet.pl Blog

Schody i dotarła do zamkniętych drzwi sali eliksirów. Spodziewała się, że Severus nie pozostawił bez opieki swojej własności, toteż zgrabnym ruchem nadgarstka wyciągnęła zza plecionego sznurka różdżkę i wypowiedziała tylko jej znane zaklęcie unicestwiające wszelkie zabezpieczenia Mistrza Eliksirów. W obawie przed nieoczekiwanym gościem, rozejrzała się ostrożnie dookoła, a następnie płonące łuczywo, które nadal dzierżyła w dłoni, odłożyła na wolną szczapę.

-Wiedziałem, że wcześniej czy później zjawisz się w lochach. Czekałem tu na ciebie, mając nadzieję, że wyjawisz mi powód umieszczenia Caitlyn w Hogwarcie- oznajmił stanowczo Todd, wyłaniając się zza wnęki drzwi do pustej sali. Felicia odwróciła się w jego stronę i lekko uniosła kąciki ust w uśmiechu.

-Jestem pełna podziwu dla ciebie, ale i też zaskoczona, że nikt wśród pierwszoklasistów nie zauważył o 4 lata od nich starszej dziewczynki. Caitlyn niespecjalnie rzucała się w oczy, ale wzrostem wyraźnie nad nimi górowała.

-Mnie niestety ominęła uroczystość przydziału. Ale Caitlyn poznałem w bardzo zabawnych okolicznościach. Nie miałaś w czym wybierać narybku?

-Miałam, ale wiedziałam, że taka.

"Cause we rock, we rock, we rock on!" - Onet.pl Blog

 
Jason - najlepszy przyjaciel Shane'a i Nate'a. Uwielbia muzykę.
Je
st głównym gitarzystą w zespole Connect Three.
Ma wielkie poczucie humoru.
Ada N.
0 %
Tess Tyler
 
Tess Tyler - Zawistna, podstępna, złośliwa i chamska.
Jej cel - zostać gwiazdą. Jej matką jest TJ Tyler, która
jest piosenkarką, ale nigdy nie ma dla niej czasu.
Jej zachowanie przypomina zachowanie diwy.
Nienawidzi konkurencji.
Ada N.
0 %
Caitlyn
 
Caitlyn - Uwielbia muzykę. W przyszłości chciałaby
zostać producentem muzycznym.

Mój Blog - Onet.pl Blog


Jason (Kevin Jonas) jest najlepszym przyjacielem Shane'a i Nate'a oraz członkiem zespołu. Jest głównym gitarzystą w zespole Connet Three.

Caitlyn (Alyson Stoner) jest najlepszą koleżnką Mitchie, którą spotkała na obozie. Jest jedyną osobą, która nigdy nie była złośliwa w stosunku do niej. Caitlyn chce zostać producentem muzycznym i wszędzie nosi ze sobą laptopa.